Käes on transformatsiooni aeg: tegele lisaks vaimule ka oma füüsilise kehaga

Praegu toimub inimestel kiire füüsiliste kehade transformatsioon ja tuleb osata hoolitseda enda keha eest. Sageli on nii, et inimene on keskendunud teadvusele ja enesearengule, kuid ei hooli oma füüsilisest kehast. Enesearengus on vajalik teadvus ja ka keha mõlemad, kirjutab Alexis Varnum.

Kui me midagi ei aktsepteeri tähendab see, et me jätkuvalt lahterdame ja elame duaalsuses. Praegusel ülemineku ajal on kõik füüsiline peenem ning vibratsiooni kasvuga kaovad ka piirid materiaalse ja peenmaailmade vahel. Tugevamalt on tunda seost nende mõlema maailmaga.

Paljudel inimestel avanevad loomingulised võimed, muutub maailma tajumine, muutub elustiil ja see, mida inimene sööb. Kuid selleks tuleb rohkem olla jälgija, mitte tegeleda vaid igapäevaste asjadega. Tuleb õppida elama hetkes, siin ja praegu. Tuleb õppida kohanema ja elama vastavalt toimuvatele muudatustele, tuleb rohkem usaldada.

Praegu on aeg elada valguses ja Looja armastuses. See energia ärkab meie kehades. Tekib uue inimese maatriks, kes saab elada kõrgetes vibratsioonides. Meie vaim vibreerub kõrgetes sagedustes, kuid meie füüsiline keha vajab aega selleks, et jõuda vaimu vibratsioonidesse.

Valgus, mis siseneb igasse rakku, tekitab füüsilistes kehades transformatsiooni nähud, mida on võimatu seletada inimese mõistusega. Inimesed juba märkavad, et keha struktuur muutub. Iga inimene kogeb seda, sest me kõik oleme ühe terviku osad. Mõni läbib kiirelt transformatsiooni, mõni aeglaselt, mõni ei tunne midagi, kuid me kõik läbime transformatsiooni protsessi. Kõik on doseeritud ja on vastavuses teadvuse arengu tasemele.

Tuleb hoolitseda oma keha eest. Kui keha rakud täidab valgus, siis keha hakkab liituma vaimuga. Keha vajab rohkem aega selleks, et kohaneda uute vibratsioonidega ja nende muudatustega, mis kehaga toimuvad. Õpi rääkima oma kehaga ja kuulama. Kehale võivad enam mitte meeldida füüsilised harjutused või sport, mida sa oled varem teinud, sama on söökidega ja jookidega, seega tuleb leida endale uued sobilikumad ja kergemad variandid.

Ära nõua endalt sama, mida oled teinud varem, usalda toimuvat. Selleks, et ümberprogrammeerida oma keha, tuleb muuta oma vanad harjumused uuteks. Ole paindlik ja sobita ennast oma uue keha vajadustega. On vajalik tõsta ka füüsilise keha vibratsioone selleks, et mitte tunda valu ja stressi, mitte koormata end ega võidelda oma kehaga.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Transformatsioon ei ole halb protsess, see on seotud oma keha teadvustamisega ja ka keha füüsiliste muutustega

5 nõuannet, kuidas oma spirituaalse transformatsiooni protsessi kergendada

Võimas spirituaalne transformatsioon: 7 tunnust, et sa võid kogeda hinge pimedat ööd

Spirituaalne üksildus: mida teha siis, kui keegi sind ei mõista?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.