Käes on täiskuu periood: taevas kõrgub Kaljukitse superkuu!

13. juulil on täiskuu Kaljukitses, mis laseb leida tasakaalu töö- ja eraelu vahel ning vähendab stressi ja ärevust. Täiskuu mõjutab küll kõiki sodiaagimärke, kuid kõige rohkem tunnevad Kuu jõudu Kaljukits, Vähk ja Kaksikud.

Mis on superkuu?

Kuu tiirleb ümber Maa elliptilisel orbiidil. Selle orbiidi Maale lähim punkt on 48 280 kilomeetrit lähemal kui kaugeim. Kuu vähim kaugus Maast on 356 410 ja suurim 406 700 kilomeetrit. Kuu orbiidi Maale lähedasimat punkti nimetatakse perigeeks ja kaugeimat apogeeks. Kui Kuu on parasjagu Maale lähimas punktis ehk perigees, ühtlasi täiskuufaasis ning oma orbiidil jõudnud parasjagu teisele poole Maad Päikese vastu ja peegeldab selle valgust, ongi tulemuseks superkuu.

Kuidas superkuu meid mõjutab?

Töökohustuste ja eraelu sündmuste tasakaalus hoidmine ei ole kerge, sest eriti suvel on palju üritusi, millest tahaks osa võtta aga samas ei soovi keegi, et selle all kannataks töö või elu maisem ja majanduslikum pool. Kaljukitse täiskuu aitab sul elu ohjad kenasti enda kätte võtta ja asjad toimima saada. Nüüd leiad viise, kuidas puhata ja lõõgastuda, kohtuda sõpradega ning käia üritustel nii, et selle kõige juures suudad ka oma elu maisema poole kenasti toimimas hoida.

Kaljukitse Kuu muudab inimesed enda ja teiste suhtes nõudlikuks ja kohusetundlikuks. Oma eesmärke hoitakse silme ees. Nende täiskuupäevade plussiks on kannatlikkus ja distsipliin, mõõdukus, ratsionaalsus, järjekindlus ja visadus.

Kaljukitsele alluvad liigesed (eriti põlved), luud, hambad, nahk, juuksed. Siseorganitest sapipõis. Võib esineda naha ja hammaste ülitundlikkust, samuti külma ja niiskuse talumatust. Tasub olla ettevaatlik nihestuste ja luumurdude suhtes ning vältida külmetumist!

Täiskuu andestamise ja lahtilaskmise meditatsioon

Täiskuuaeg on hea selleks, et negatiivsetel emotsioonidel minna lasta. Selleks sobib väga hästi andestamise meditatsioon.

Tervita kõike negatiivset, mis on sattunud su teele, armasta ja aktsepteeri kõike, kuna need õppetunnid ja olukorrad oled sa ise hinge tasandil endale kavandanud. Armasta ja aktsepteeri kõike nii teistes kui iseendas siin ja praegu. Armasta oma emotsioone.

Kui leiad oma elust kellegi (minevikust või olevikust), kelle vastu tunned midagi muud kui tingimusteta armastust ja aktsepteerimist, siis andesta talle ja endale.

Kujutle, et need, kellele sa pole andestanud, seisavad või istuvad sinu ees ja sa valad neile välja kõik, mis on su hinges ja südames. Ütled neile mõttes välja kõik selle, mida sa neile tavaliselt ei ütle või kardad öelda. Nüüd saad teha seda täiesti turvaliselt. Ja need inimesed kuulavad sind täie tähelepanuga, ei vaata kõrvale, ei ütle midagi vastu, lihtsalt võtavad kogu sinu öeldu täielikult vastu.

Ütle neile kõik välja oma südame- ja päikesekeskusest ja seejärel kujutle, kuidas kuldne armastav valgus täidab nii nemad kui sinu.

Kui see on täielikult toimunud, siis lased nad kõrgemale ja kõrgemale tõusta nagu õhupallid ja vabastad nad.

Ütle neile vähemalt kolm korda mõttes, samal ajal sügavalt hingates: „Ma andestan sulle ja vabastan su nüüd täielikult. Sa oled vaba minema valgusesse.“ ja tunneta, kuidas kuldne kuuvalgus su keharakkudes liigub, samal ajal kui kui see inimene või inimesed hõljuvad ülespoole kuldsesse valgusesse.

Maagilist täiskuuaega!

Seotud