Juulikuu energiad 2024

Kätte on jõudnud südasuvine juuli ja on aeg üle vaadata, millised energiad meid ümbritsevad. Loe, mida tasub teada ja tähele panna, et kergemalt ja teadlikumalt oma igapäevaelus hakkama saada. 

Alanud kuu jätkab juba juuni teises pooles alanud protsessidega. Paljud teemad, mis sinu elus aktiveerusid, on vaikselt endiselt päevakorras püsinud ning panevad sind juurdlema elu ja inimeste üle.

Väga tihti leiad end imestamas, kui erinevad on inimesed ja nende mõttemaailmad. Mida avatum ja paindlikum oled, seda lihtsam on sul kohaneda ja edasi liikuda. Kohati tunned, et isegi kui üritad end ümbritsevaid inimesi mõista, siis ikkagi on väga raske aru saada nende mõtlemisest ja käitumisest. Ära võta kõike liiga isiklikult. Kui keegi pidevalt sinu tõekspidamistega põrkub või ei suuda kinni pidada sinu paika pandud piiridest, siis pole midagi teha.

Kõik inimesed ei tule meie ellu selleks, et jääda. Mõned viibivad mõnda aega ning kui ühine teelõik on käidud, siis lahkuvad. Lase sel julgelt juhtuda. See ei pruugi olla kerge, kuid nagu öeldakse, siis vägisi armsaks ei tee ja igaüks peaks olema seal, kus tal on hea olla ja veetma aega nende inimeste seltsis, kes on “tema inimesed”.

Juulis võid leida end keset arusaamatusi või konflikte nii, et sa isegi ei mõista, kuidas sinna sattusid. Tüli võib tõusta tühjast, seega varu kannatust ja loe enne mõttes kümneni ning alles siis reageeri.

Vahel võid tunda soovi eralduda maailma kärast, et oma patareisid laadida ning end maandada. Parim, kuidas seda teha, on minna mere äärde või metsa, sest suvine võimas ja lopsakas loodus, mida pakub hetkel meid ümbritsev maailm on täis turgutavat, hoidvad ja sütitavat väge. Nii suudad tulla taas oma keskmesse ja leida kõikuma löönud tasakaalu.

Juuli lõpp pakub uusi ideid ja võimalusi, kuidas oma kutsumust leida. Hea aeg on kokkulepete sõlmimiseks ja plaanide paika panemiseks. Võid leida võimalusi, kuidas oma töösituatsiooni muuta ja parandada.

Autor: Katrin Oidra

Seotud