JÄRELVAATA: Koolitus “Meditatsioon algajale”

Meditatsioon ehk meelerännak on rännak oma sisemaailma, mille käigus õpid olema täielikult hetkes ja märkama oma mõtteid, tundeid ja keha. Algamas on kursus, mis õpetab sind mediteerima. Esimene kursuse tund toimub kolmapäeval, 8. aprillil algusega kell 19 teie enda mugavas kodus ja on TASUTA.

Algamas on uus 5 osaline kursus “Meditatsioon algajale”, tundi saad registreerida SIIN. Esimeses tunnis räägime, miks mediteerida, mis see meile annab? Mis meie kehas toimub, kui me mediteerime ehk vööndid ja ajulained. Mis asendab meditatsiooni. Meditatsiooni komponendid ja liigid. Mis takistab mediteerimist, miks on nii raske mediteerida? Meditatsiooni soodustajad – ruum, muusika, asendid, mudrad ja hingamine. Hingamisharjutused. Mõttetulva vaigistamise harjutused.

Oma küsimused koolitajale ja tunni kohta saad esitada siin:

Kursust viib läbi holistiline terapeut ja koolitaja Katrin Alujev.

Ühe loengutunni pikkus ca 90 minutit ning tunni lõpus saab Katrinile esitada kirjalikult küsimusi, millele ta vastab suuliselt.

Meditatsioon ehk meelerännak on rännak oma sisemaailma, mille käigus õpid olema täielikult hetkes ja märkama oma mõtteid, tundeid ja keha. See on oluline, kuid kipub kiires elutempos ununema. Regulaarse mediteerimisega tegelemine soodustab mõttetegevust, aitab vabaneda koormast, mida soovimatult kaasas kannad ja näitab probleemide lahendusi.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.