Iseenda väega terveks!

Tervisest mõtleme tavaliselt siis, kui midagi kehas hakkab märku andma. Siis oleme valmis tegema suuri muutusi, kulutama palju raha, otsima igakülgset abi iseenda jaoks. Võibolla kahetseme ja soovime, et saaksime minevikku muuta. Kuidas vältida iseenda sattumist taolisse rattasse?

Aasta tagasi sai alguse üks uudne kogukondlik tervisedendusprojekt Uus Tervis, mille eesmärgiks on äratada inimeste enda sisemist tervenemise väge ning õpetada läbi praktiliste realistlike sammude oma ellu muutusi sisse viima ja seeläbi elukvaliteeti ja tervist parandama.

Selle aasta aprillis on võimalik neist teadmistest osa saada ka kahes uues linnakogukonnas – Pärnus ja Võrus, vastavalt laupäeval, 13. aprillil ja pühapäeval, 14.aprillil.

Terviseseminaril vaatame ausalt otsa oma hetkeseisule ja leime igaühele individuaalselt viisi, kuidas elada täisväärtuslikult ja harmooniliselt ning milliseid muutusi selleks esile kutsuda. Samuti vaatame otsa võimalikele takistustele ja kuidas nendest üle minna.

13.aprillil, laupäeval, toimub Pärnus, Sangat Stuudio (Uus tn 5) ruumides kell 11-15 praktiline terviseseminar: KUIDAS JÕUAN IDEAALSE 80nda SÜNNIPÄEVANI EHK OLEN ÕNNELIK ja TERVE  ILMA RAVIMITETA

14.aprillil, pühapäeval, toimub Võrus, Võluvõru pesas, Vilja 14 II korrusel praktiline terviseseminar Kuidas olla terve? Mõttejõud ja emotsionaalsed põhjused haiguste taga.

Tee endale kevadine kingitus – võta kaunil nädalavahetusel endale pool päeva aega, et korraks seisatada, mõtiskleda, vaadata maskideta endale otsa ja otsustada, kuidas tegelikult soovid edasi minna.

Kuidas jõuda oma ideaalse 80nda sünnipäevani, kuidas siis ennast hoida, et haigused ei kimbutaks? Kuidas aru saada, mida terviseprobleemid meile rääkida tahavad? Kuidas pääseda ligi oma alateadvuse infole? Neist teemadest on võimalik osa saada nädalavahetusel, Pärnus ja Võrus.

Koolituse läbiviijad on Kaia-Kaire Hunt ja Kairi Rebane (Pärnus) ja Kaia-Kaire Hunt (Võrus).
Osalustasu: 35 eurot

Tervisedendusmudel läbi kogukonna Uus Tervis on kogukondliku tervisednedust arendav projekt, mille elluviimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital
www.uustervis.ee

Vaata ka Facebookist:
http://www.facebook.com/events/363753240395592/
http://www.facebook.com/events/529104383819881/

Seotud