Inglikirjanik: hirme ületades võib raske haigus olla tõuge vaimseks arenguks

Avameelne intervjuu vähist taastuva menuka inglikirjaniku Diana Cooperiga – vaimsed olendid astuvad kõrvale, kui oled läbimas vaimset pühitsust.

Ingliraamatute autor ja menukirjanik, inglanna Diana Cooper on taastumas raskest haigusest, vähist. Spirituaalne kirjanik peab ise haigust oma pühitsuseks ja ravi ajal läbitut väga eriliseks, olles tundnud ka surmalähedast kogemust. See on toonud kirjaniku ellu suure muutuse, andes samal ajal informatsiooni ja lootust inimkonnale, et hirme ületades võib raske haigus olla eriline tõuge vaimseks arenguks.

Diana Cooperil avastati ulatuslik käärsoolevähk selle aasta alguses. Kirjanik teadis kohe, et tegemist on pühitsusega ja et see haigus on talle kingitus. Ta mõistis, et tegemist on väga vanade aegade keha rakumälu puhastusega, ulatudes tagasi iidsetesse Atlantise aegadesse.

Valgusolendid, kellega Diana Cooper oli varasemalt koos töötanud, astusid kõrvale ning kirjanik teadis, et pühitsuse peab ta läbima üksinda ning sel ajal võib inimene tunda, et ta ei ole toetatud. Kogu tervenemise perioodi jooksul ei tundnud kirjanik inglite lähedust, kuni ühel ööl vereülekande ajal arvas Diana, et istub terve öö üleval ja õnnistab seda verd. See oli talle väga väsitav. Korraga ilmutas ennast peaingel Gabriel, imeilusas sätendavas säravvalges, tiivad välja sirutatud, ja istus Diana voodi kõrval asuvale toolile ning palus, et kirjanik alistuks, ja ingel ise õnnistab verd, mida üle kantakse. Sama kordus ka hommikul uue vereülekande ajal.

Kirjanik tajus, et ta ei tee haigusest tervenemist vaid iseenda jaoks, vaid puhastuvad ka iidsed Atlantise-aegsed programmid.

Esimese ja teise operatsiooni järel koges Diana surmalähedast kogemust, mis ei olnud valgus tunnelis, vaid hääl, mis näitas talle tervet tema elu. Talle näidati, et ta ei vajanud mitte midagi kelleltki teiselt ja keegi ei sõltunud ka temast. Ja seda, et ta tervenes, peab ta vaimse maailma valikuks – täna on ta haigusest taastumas ja valmis jagama oma kogemust avameelses intervjuus.

Vaata täispikka intervjuud Diana Cooperiga ingliskeelsest videost. Intervjueerib Alexandra Wenman.

Vaata videot:

Toimetas: Triin Katriin

Loe lisaks: Mai-Agate Väljataga: surmast, teispoolsusest ja inglite olemasolust

Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Inglite maailm: kes on peainglid ja kuidas nendega suhelda?

Alkeemia lugemisnurk. Inglid aitavad sul leida oma hingesugulast ja parandada olemasolevat suhet

Seotud