Inglanna õpetab armastuskirju kirjutama

Inglise kunstnik Crystal Kershaw õpetab neljapäeva õhtul kell 19 raamatupoes Slothrop’s toimuval loomingulisel õhtul armastuskirjade kirjutamise kunsti.

“Ma olen nii vaimustuses ja liigutatud kui ma saan armastuskirja ning omalt poolt kirja kirjutades soovin ma, et teine pool tunneks samamoodi,” räägib Inglismaalt pärit ja praegu Vormsi saarel resideeruv kunstnik, armastuskirjade õpitoa korraldaja Crystal Kershaw, kes juhendab inimesi end loominguliselt avama.

“Armastuskirja kirjutades püüan kirja saajale edastada midagi, mida ma pole varem julgenud öelda, näiteks mõne saladuse, või meenutada talle, mida ma tema juures armastan. Erinevalt suusõnalisest komplimendist saab armastuskirja ikka ja jälle üle lugeda ning nautida sellega kaasnevat südantsoojendavat tunnet,” kirjeldab kunstnik armastuskirjade ülendavat mõju.

Crystal Kershaw suhtub sellesse tõsisesse teemasse mänguliselt: “Tule ja kirjuta armastuskiri oma kallimale või võhivõõrale, oma salajasele ihaldusobjektile või kasvõi näiteks oma karma parandamiseks!” Ingliskeelset kirjandust pakkuv raamatupood Slohrop’s lubab Cupidot mängida ning võimaluse korral kirjad adressaatidele kätte toimetada.

Sealed With A Kiss: Love Letters Done Right

Armastuskirjade kirjutamise õpituba, inglise keeles
Sel neljapäeval, 12. septembril kell 19
Juhendaja: Crystal Kershaw
Asukoht: raamatupood Slothrop’s, Tallinn, Pikk tänav 34
Osavõtu tasu 5 eurot, milles sisaldub paber, ümbrik ja klaas veini

Facebooki sündmus: https://www.facebook.com/events/1415137662041376/

Seotud