India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Sõnni Kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume, vahendab Indiaastroloogia.ee. Vaata järgi, mida on sul oodata aastalt 2018, kui oled sündinud Sõnni Kuumärgis!

Saa teada, millises tähemärgis oli Kuu sinu sünnihetkel – töö ja karjäär.

Jaanuar

Sul on oma tegemistes õnne. Rahaline seis on stabiilne ning huvi vaimsuse vastu suur. Sinu julgus, nutikus ning visadus loob eelised kõikide plaanide elluviimiseks. Vaimsete teadmiste omandamine annab sel perioodil rahulolu.

Veebruar

Jätkuvad jaanuaris esinenud trendid. Tööalaselt paistad silma ning omistad tunnustust. Pühade paikade külastamine võib olla märgiks uutele algustele. Uute projektide alustamine on lihtne, kuna oled nutikas ja täis teotahet. Avaliku sektori töötajatele väga hea periood. Sotsiaalne staatus ühiskonnas on tõusul, kuid koduses elus võivad tekkida pingeid. Mõistlik on hoida silm peal oma varadel ja fokusseeri oma aega eneseharimisele.

Märts

Rahaliselt hea kuu. Pereärid ja avaliku sektori töötajate annab see kuu häid tulemusi. Tööalast edu soosivad elus kõik valdkonnad. Teened ja tunnustused on tõenäolised. Kodune õhkkond on kergelt ebastabiilne, kuid materiaalne turvatunne ja rahavood kompentseerivad selle.

Aprill

Ole ettevaatlik oma kulutuste osas, kuna on oodata teatavat kulude kasvu, mis võib piirata sinu rahalist vabadust. Soovitatav on kulutada oma raha targalt. Üldine heaolu on keskmine, on oodata teatavaid kaotusi. Heategevusega tegelemine pakub suurt rahulolu. Kõik, mis sel kuu kaotasid, tuleb tulevikus tagasi. Tööl väldi tülisid ja keelepeksu.

Mai

See kuu nõuab sinult kastist välja mõtlemist. Tuleb näha keskmiselt rohkem vaeva, et leida oma probleemidele lahendused. Rahaliselt võid olla edukas, kuid rahaline vabadus see veel ei ole. Tervisele tuleb pöörata suuremat tähelepanu, eriti seedekulgla ja nahk. Pead pöörama tähelepanu oma kuludele ja rahalisele stabiilsusele. Sinu karisma ning särav isiksus tuleb kevadel rohkem esile.

Juuni

Kui viimased kuud möödusid keskpäraselt, siis juunis oled jälle laineharjal surfimas. Tervis on suurepärane, enesekindlus laes ning rahavood tõusuteel. Oled tavapäraselt efektiivsem ning suudad vähema vaevaga rohkem sissetulekut teenida.

Juuli

Juunis alanud trendid jätkuvad juulis. Oled enesekindel ja kartmatu. Haarad võimalustest ning kasutad neid maksimaalselt. Rikkused, maine ning kuulsus on tõenäolised. Vaimsus ning pühad õpetused toovad suurt vaimset rahuolu. Teed häid otsuseid. Suudad oma sissetulekuid veelgi kindlustada, mille tõttu pole rahalise turvatunde saavutamine sulle probleemiks.

August

Sinust kiirgab imetlusväärne julgus ja enesekindlus. Sinu tegudes peegeldub tarkus ja entusiasm. Suhted oma õdede ja vendadega paranevad. Tööalased probleemid tulevad pinnale, kuid nad ei esinda mingit ohtu. Sinu otsused on hinnatud kõikide osapoolte poolt ning lahendad olukorrad tõelisele juhile omaselt.

September

Suvel alanud trendid jätkuvad sügisel. Oled julge, enesekindel ja karismaatiline. Ülbus ja ego tekitavad probleeme, kui soovid sel kuul oma edu jätkata. On hea aeg alustada uusi projekte. Üldiselt on tegemist väga hea kuuga.

Oktoober

See kuu omab endas kõiki võimalusi, et isiklikus plaanis kasvada. Leiad uusi projekte, millest osa saada ning millesse investeerida. Tuleb olla ettevaalik inimeste osas, kes võivad takistada sinu edasiliikumist. Tervis on keskpärane, oled elujõuline. Oktoobri kuu mantra on töö ning tähtis on vältida mõttetuid erimeelsusi, mis võivad hiljem tuua kaasa suuremaid probleeme.

November

On oodata konkurentsi, mil inimesed püüavad sinuga võistelda. Keskendu tööle ja tulemustele, et sa ei satuks ebamõistlikesse sõnelustesse. Ära end üle kurna ning puhka kui sinu keha seda vajab. Ära ole liigselt enesekindel ja ülbe, sest see võib Sulle kahju teha. Äriliselt ja tööalaselt hea kuu, sest hakkad maitsma aasta alguses tehtud tegude vilju.

Detsember

Partneri tööalane edukus pareneb, mille tõttu võib ta muutuda ajutiselt ülbemaks. Aasta lõpp on hea, isiklikud suhted ja töö näib stabiilne. Äri toob kasu ning rahaline seis on tõusuteel, sest varasemalt alustatud projektid ning loodud kontaktid toovad kasu. Siiski ei lähe kõik nagu plaanitud, kuid see ei kõiguta sinu optimismi, kui planeerida oma eelarvet konservatiivselt.

Allikas: India astroloogia: suur 2018 aasta horoskoop Jäära Kuumärgile