India astroloogia | Saa teada, milline on sinu seksuaalne sobivus oma partneriga

Partnerlussuhetes on seksuaalsus väga oluline faktor. Seks oma partneriga teeb meid õnnelikuks ning mõjub partnerite omavahelisele seotusele ja sidemele tähtsa “liimina”. Kui partnerid on omavahel ka seksuaalselt sobivad, on vähem tõenäoline, et leiab aset petmine ja truudusetus, vahendab Indiaastroloogia.ee.

India astroloogias on olemas unikaalne Kuta süsteem, mis hindab partnerite omavahelist seksuaalset sobivust. Igal nakshatral on oma loomasümbol, mis kandub üle inimese käitumisele. Kõige tähtsamaks loomasümboliks nimetatakse Kuu nakshatra looma, sest Kuu nakshatra on otseselt seotud meie mõistuse, meelte ja tundega ning seega omab loom meile sarnaseid iseloomuomadusi. Igas loomas on unikaalsed käitumuslikud harjumused, mis avalduvad samuti inimeses. Nimetagem seda reptiiliajuks, mis on instinktiivne ning nö ellujäämisega seotud aju.

Kui me teame, et loomariigis osad loomad ei salli üksteist, siis inimestega on samamoodi. Näiteks kui on lehm ja tiiger omavahel vaenlased ja vastandid, seega inimesed, kelle Kuu nakshatra loomasümboliks on lehm või tiiger, on samuti üksteise vaenlased ega salli teineteist.

Loomariigis, nagu inimestel, on 2 sugu – meesenergia ja naisenergia. Kuta süsteem koosneb 14 loomast, kellel igal ühel on paariline. 26-l nakshatral on olemas “ideaalne” paariline, va ühel nakshatral –

Abielu või suhe sama yoni vahel on positiivne, õnnelik ja harmooniline. Näiteks Purva ashada on mees ahv ja sharavan on naissoost ahv, siis abielu või suhe nende vahel ongi õnnelik ja harmooniline. Väga tähtis on, et nakshatra yoni sugu vastaks inimeste soole, st suhtes naispoole yoni oleks naissoost ja mehe yoni meessoost. Ainult nii tulevad esile tasakaalus mees-ja naisenergia. Kui on mõlematel on samast soost yoni, nii mehel kui naisel, tekivad konfliktid ja probleemid, sest energiad pole tasakaalus. On tähtis, et suhtes voolaks nii mees-kui naisenergia sümbioosis.

Sobivust saab hinnata skooriga 0-4 (tabel 2)

4 tähendab ideaalset sobivust.

3 tähendab head sobivust.

2 tähendab keskpärast sobivust

0-1 tähendab halba sobivust


Tabelist näeme, kui sobivad või ebasobivad on erinevad loomad omavahel, st nakshatra loomasümbolid. Näeme, et lehm ja tiiger on vaenlased. Punktiskoor on kuta süsteemis 0. Samas lehm sobib ideaalselt teise lehmaga ja tiiger teise tiigriga (diagonaalselt asetatud skoor “4”).

Kuidas leida kuta süsteemist enda yonit?

Arvutage seks, artistlikud anded ja loovus – kõik meeldiv ja nauditav asub Veenuse “kapsaaias” ja sellest tulenevalt on Shukra väga hea ja kasulik planeet. Tõusumärgi yonide sobivus on teine väga oluline näitaja, kuidas teie elud harmoniseeruvad või mitte.

Abielu puhul tuleb kindlasti analüüsida Saturni yonisi, et mõista kui hästi te omavahel töötate. Saturn on töökus, distsipliin, strukuur ja organiseerimine. Kui hästi või halvasti te oma abielu “ehitate”, sõltubki Saturni yonist. On teie abielu pikaajaline või mitte, sõltub täiesti Saturnist. Saturn on aeg. Lisaks Saturnile, on abielus tähtis ka Jupiteri yonide sobivus, mis määratleb ära ideoloogilise sobivuse maailmavaatelistes küsimustes. Merkuuri yoni on seotud kommunikatsiooniga, oskustega. Spirituaalses plaanis on tähtis Päikese yonide sobivus.

Allikas: Astroloogia ja armastus | Milline on sinu sodiaagimärgi esindaja jaoks parim aeg, et abielluda?

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Mangust

Seotud