Ilona Karula: kui inimene ennast piisavalt armastab, siis ei ole tal alkoholi vaja

Jõulureedel, 23. detsembril toimub klubis 9/11 Jõuluball, mille teeb omalaadseks lisaks talvevõlumaaks dekoreeritud tantsusaalile, dresscode ’ile ja üllatusi täis programmile ka seik, et terve öö kestev house -tantsupidu on alkoholivaba! Kuna Alkeemia alkovaba pidutsemist soosib, uurisime, milliseid mõtteid mõlgutab sel teemal muusikat ja tantsimist armastav spirituaalne nõustaja ja parapsühholoog Ilona Karula.

Ilona Karula: alkohol ei vabasta pingetest, vaid tekitab neid juurde

“Kas teadsite, et energeetilises pildis seguneb alkoholi tarbides kogu teie energia teid ümbritsevate inimeste energiatega ja hommikuks kukuvad kõik teie peenkehad laiali, mis põhjustabki külmavärinaid, agooniat ja kassiahastust? Teie bioväli on katki ja reostunud. Füüsilises plaanis on see sama hea nagu oleksite käinud solgitoru all seismas. Te valige, millises seltskonnas joote (loe: kellega segunete üheks) ja parem oleks kui te üldse alkoholi ei tarbiks!

Minul täitub aasta kui ma pole alkoholi tarbinud. Ma väärtustan oma energiat ja ma eelistan kogeda kõike selgelt. Milleks mulle need väsitavad hommikud, pundunud nägu ja pohmellijärgne rämpstoiduralli? Kui inimene ennast piisavalt armastab, siis ei ole tal vaja alkoholi mõju abil muunduda kellekski teiseks. Alkohol ei vabasta pingetest. Alkohol tekitab pingeid juurde, mil me käitume tobedalt ja teeme rumalaid asju, mida hiljem kahetseme. Sinu kõige parem pidu on kaine pidu, mil sa oled selge ja sa oled sina ise, mil sa veedad oma aja tantsupõrandal, mitte vetsujärjekorras seistes,” leiab Ilona Karula.

Miks aga armastab ilma alkoholita pidutseda jutuvestja, koolitaja ja elu-uurija Erki Kaikkonen, saad lugeda klubi 9/11 muutub vaid selle reede 23. detsembri ööks talvevõlumaaks, mille loob on oma meeskonnaga lavadekoraator ja kunstnik Ain Talalaev. Et aga võlumaa veelgi täiuslikum saaks, on peol ka dresscode – ballile oodatakse inimesi punastes, rohelistes, valgetes, hõbedastes või kuldsetes rõivastes ning kohapeal tehakse ka UV-maalinguid. Joogiks pakutakse alkoholivabasid kokteile, smuutisid ja glögi ning öö jooksul on programmis ette näha ka mitmeid üllatusi ja show‘sid.

Alkoholivaba peo korraldamine on klubi eestvedajate peas tiksunud juba pikalt. “Ja millal siis veel, kui mitte jõulude ajal,” küsib 9/11 üks asutajaid Tarmo Kull, kes on legendaarseks saanud sellega, et on juba ligi 15 aastat pea igal nädalavahetusel täiesti kainelt pidutsenud.

“Lähme peole teadmisega, et me ei vaja lõõgastumiseks ja hea enesetunde tekitamiseks tuge alkoholist. Meis on kõik olemas ilma selletagi. Seega eesmärk on peo lõppedes lahkuda veel parema tundega, kui tulime! Ei mingeid tüsistusi, alles jääb vaid ilus selge ning rõõmustav mälestus,” nendib Rain Tunger aka DJ Solid Steel, Raadio 2 õhtuse muusikavööndi järelkuulatuima saate “Progressioon” autor, kes ka peol muusikat mängib.

Jõuluball kulgebki valdavalt proge ja tech-house’i rütmides. Puldis on lisaks Solid Steelile ka Sten Roosvald ja 9/11 resident DJ-d Type-O, EQ, Joel Haugas ja Hando Tõnumaa.

Kuula ka Jõuluballi muusikavõlurite stiilinäiteid:

– Jõuluball algab 23. detsembril kell 21.00.

Seotud