Ilmus Viktoria Raidose raamat “Esivanemate pärand”, mis on tänasest saadaval kõikides Eesti raamatupoodides

Rekordarvuga raamatu ettetellimine räägib sellest, kui paljusid inimesi huvitab teema, kuidas suguvõsa saab mõjutada nende saatust. Tule kohtuma Venemaa võimsamaks nõiaks peetud Viktoria Raidosega tema raamatu esitlusel, maagilisesl kuupäeval, reedel, 13. septembril kell 18.00 T1 keskuse asuvas Raamatukodu poes.

Pakume lugemiseks lõigu äsja ilmunud raamatust

Seitse põlvkonda

Paljudes pärimustes usutakse, et inimene peab teadma oma suguvõsa seitset põlvkonda, see tähendab, et kõiki 126 esivanemat kuni seitsmenda põlveni. Arvatakse, et iga esivanemate põlvkond vastutab mõne meie elu osa eest. Mõistmaks, kuidas meie suguvõsa meid mõjutab, peame teadma, millised olid kõik meie esiisade seitse põlvkonda, millega nad tegelesid, mis nende elus toimus. Mõistagi, mida kaugemasse aega esivanem jääb, seda nõrgemalt tunneb inimene tema mõju, kuid ühel või teisel viisil mõjutavad inimese saatust kõik tema esivanemad.

Tahan juhtida tähelepanu sellele, et ühelgi juhul ei tohi esivanemaid hukka mõista, isegi kui suguvõsas esines mingeid muresid ja patte. Järglastepoolne hukkamõist, kibestumine või kahjurõõm teevad suguvõsa karma veelgi keerulisemaks. Tuleb meeles pidada, et kõik meie esivanemad on meie õpetajad, suguvõsa kasvatab meid läbi nende. Ära rõõmusta, kui nende probleem läks sinust mööda: see võib ilmneda hoopis sinu järeltulijatel. Kui suguvõsas on “hukkaläinud” esiisad, tuleb neisse suhtuda alandlikult, nende eest palvetada ja püüda teha nii, et nende patt ei muutuks sinu ega su laste patuks.

Katkend on pärit peagi kirjastuselt Pilgrim ilmuvast Viktoria Raidose raamatust ” Esivanemate pärand”.

Oled oodatud Viktoria Raidose raamatu esitlusele ja seminridele:

13. septembril, kell 18.00 raamatu “Esivanemate pärand” esitlus T1 Mall of Tallinn, Raamatukodu poes (üritus on tasuta)

14. septembril, kell 17.00 seminar “Raha räägib minuga” hotellis The Centennial. Pileti hind kuni 1. septembrini 375.-, septembris 400.-

15. septembril, kell 17. 00 seminar “Armastus, suhe või maagiline efekt” hotellis The Centennial, Pileti hind kuni 1. septembrini 375.-, septembris 400.-

Seotud