Ilmus Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi uus raamat “Tark tee terviseni”

Kirjastuselt Pilgrim ilmus Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi teine orginaalraamat “Tark tee terviseni. Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks”.

“Inimene on unikaalne ja kordumatu, seetõttu peaks toitumisel lähtumagi sellest unikaalsusest. Ei ole olemas superdieeti, mis sobib kõigile, ei ole olemas õigeid ja valesid, on sobivad ja mittesobivad toiduained,” sõnab doktor Rene Bürkland, kelle uus teos on toitumise ja tervise alane käsiraamat igale oma tervisest hoolivale inimesele.

Hiina meditsiini toitumisteraapia lähtub inimese konstitutsioonist, eripäradest ja haigustest. Raamatust saab teada, milline toit sobib erinevatele kehatüüpidele, kuidas valida toitu vastavalt aastaaegadele, millised toidud sobivad külmetushaiguste, seedeprobleemide, ülekaalu, väsimuse, valude ja teiste tervisehädade korral. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Rene Bürkland on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üldarstina ning Tallinna Ülikooli psühholoogina. Ta on neli aastat õppinud Nanjingi ja Bejingi Hiina meditsiini ülikoolis hiina keelt, akupunktuuri, taimravi, gigong’i ja tuina massaaži. Praegu võtab ta Hiina meditsiini keskuses vastu patsiente, õpetab Hiina meditsiini ja gigong’i. Tema esimene raamat “Tervise alkeemia. Hiina meditsiiniline lähenemine tervisele ja haigustele” ilmus 2014. aastal ning võeti lugejate poolt erakordselt hästi vastu.

Rene Bürklandi uue raamatu “Tark tee terviseni” esitlus:

Alkeemia Akadeemia & Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” avalik salvestus

kolmapäeval, 12. oktoobril kell 18 Rahvusraamatukogu suures saalis


Rene Bürklandi kodulehekülg on Rene Bürkland raamatu “Tark tee terviseni. Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks” kirjastuse Pilgrim kodulehelt pilgrimbooks.ee

Seotud