Ilmunud on Eesti tuntud tervendaja ja kanaldaja Mai-Agate Väljataga teine raamat “Loomise õpetus II”

Oma uues raamatus räägib Eesti tuntud tervendaja ja kanaldaja Mai-Agate Väljataga hinge õppetükkidest ja tasakaaluprintsiibist. Sellest, kuidas hoida meie kiiretempolises ajas nii vaimset kui füüsilist tervist, kuidas meie mõtlemisel on otsene seos meie tervisega, kuidas meie ülim teadvus teab alati, mis meile parim on – tuleb ennast talle ainult avada ja võtta vastu tarkus, mida meie Teejuht meile jagada tahab.

“Nõuanded ja teejuhtimine tuleb meie seest,” ütleb Mai-Agate Väljataga. “Parimateks aitajateks on sinu usk iseendasse ja sellesse, kes sa tegelikult oled. Kui sul on vahel väga raske, siis kuula tunnet enda sees – su Teejuht kõneleb sinuga. Kui sa järgid oma Teejuhti, mida võib ka intuitsiooniks nimetada, siis sa teedki õigesti. See on sinu saatus. Aga sa võid valida ka teistsuguse saatuse – kui sa ei kuula oma sisetunnet ja kuulad ainult mõistust. Aga see viimane ei vii tegelikult kuhugi, kui, siis ainult võpsikusse.” Autor tutvustab läbi oma elufilosoofia seda, kuidas tema maailma näeb ja kogeb, rõhutades, et igaühele jääb oma tõde ja kogemus.

Vaata raamatu “Loomise õpetus II” kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Mai-Agate Väljataga uue raamatu “Loomise õpetus II” esitlusloeng toimub Eesti Rahvusraamatukogu väikeses saalis 6. septembril kell 18.

Vaata loengu kohta lisa sündmuse Facebooki lehelt.

Pilet 8.-

Pensionäridele 5.-

Piletid müügil kaupluses Muusa ja enne algust kohapeal. Müügil ka Mai-Agate Väljataga raamatud “Loomise õpetus” ja “Loomise õpetus II” soodushinnaga!

Seotud