Iidne tehnika, mis leevendab koheselt ärevust, depressiooni, kurbust ja närvilisust

Iidsest Jaapanist pärist teraapia Jin Shin Jyutsu leevendab õrnalt nii vaimseid kui ka füüsilisi vaevusi. Tehnika on lihtne, seega saad seda ise kodus teha ning parandada oma tervise seisukorda.

Jin Shin Jyutsu on iidne Jaapani tervendamistehnika, mis leevendab efektiivselt depressiooni, ärevust ning ka kroonilist kaela- ja seljavalu. Allolev video selgitab seda meetodi, mis hõlmab sõrmede õrna tõmbamist ja pigistamist, pisut lähemalt.

Iga sõrm on seotud erineva emotsiooniga ning kindla sõrme mõjutamine leevendab teatud kindlat probleemi. See on lihtne ja samas suurepärane tehnika, mida võid julgelt kasutada ka lastel esinevate vaimsete või füüsiliste kaebuste leevendamiseks. Seda tehnikat võib kasutada nii iseseisva ravivõttena kui ka kombineerituna teiste teraapiatega.
Kuna tehnika on lihtne, siis saad seda teha nii raamatut lugedes, televiisorit vaadates kui ka ühistranspordis tööle sõites. Kui sul on kindel probleem, siis tegele just selle sõrmega, mis on seotud vastava emotsiooniga. Kui sul on piisavalt aega, siis võid aga kõik sõrmed läbi mudida. Alusta nii, et istud või seisad rahulikult ja hoiad teise käega mõned minutid sõrmest õrnalt kinni. Seda tehes katsu tähele panna oma emotsioone ja seda, kuidas sa end tunned. Ära unusta ka rahulikult ja sügavalt hingata. Mõne aja möödudes hakkad sa tundma pulssi sõrme alaosas või sõrme otsas. Kui sa aga pulssi ei tunne, siis ei tähenda see veel, et tehnika ei tööta. Vahel läheb selleks enne lihtsalt aega vaja või võib olla energia blokeeritud, mis tähendab, et peaksid kindlasti jätkama tehnikaga.
Kui oled sõrmega tegelenud mõned minutid, võid lõpetada või liikuda järgmise sõrme juurde. Jälgi kindlasti, et mõjutaksid sõrme õrnalt, kõik pigistused ja tõmbed peaksid olema pigem tehtud teadlikult ja tundega.
Head katsetamist!
Vaata videot:
Allikas: Whydontyoutrythis.com

Seotud