Igor Mang: Mehed saavad raamatust “Naiseks olemise kunst” teada, millise tähtkuju tüdrukuga vastavalt oma iseloomule tasub kohtamas käia

“Rahvas arvab” videosarja uues videoklipis loeb armastatud tähetark Igor Mang Katrin Saali Sauli raamatut “Naiseks olemise kunst”, kommenteerib seda ja kirjeldab ühtlasi, kuidas ta ise algaja astroloogina kõigi tähemärkide tüdrukutega järjest kohtamas käis.

“Mul on elus olnud selline huvitav periood, kui ma 1971. aastal tutvusin oma astroloogiaõpetajaga ja sain teada palju erinevatest märkidest,” meenutas Mang Eesti suurima raamatumüüja Rahva Raamatu videoklipis. “Siis võtsingi ülesandeks tutvuda igast märgist tüdrukuga, et saada isiklik kogemus, kuidas minusugune kaksiku märgi inimene sobib suhtlema vähiga, lõviga, neitsiga, kaaludega…”

LoetudRahva Raamat otsustas sellele soovile vastu tulla.

Igor Mangi soov täitub juba järgmisel teisipäeval, 31. märtsil kl 18 Viru Keskuse Rahva Raamatus, kus raamatu “Naiseks olemise kunst” autor Katrin Saali Saul kohtub lugejatega, ja sealhulgas ka Mangiga, kes temaga avalikult vestleb. Kõik on oodatud kuulama ja küsimusi esitama! Kohapeal loositakse välja üks horoskoobiraamat ja üks “Naiseks olemise kunst” raamat.

Vaata kaKatrin Saali Sauli raamatu “Naiseks olemise kunst” ja naise elutervete arhetüüpide kohta.

“Rahvas arvab” sari on koostööprojekt Rahva Raamatu ja Tallinna Ülikooliga ning toetuse sarjale on andnud Eesti Lugemisühing. Sarja eesmärk toetada Eesti kultuuri ning propageerida ja väärtustada lugemist, tutvustades põnevaid raamatuid põnevate persoonide kaudu ning avalikult sel viisil väärtustades lugemisharjumust.

Seotud