Igaüks meist võib inglitega suhelda

Inglid on alati meie ümber, hoides ja kaitstes meid. Kuidas inglitega ja teispoolsusega suhelda, seda õpetab Kyle Gray oma raamatus “Inglilausuja. Imelised lood inglite saadetud lootusest ja armastusest”.

Olen kindel, et meil kõigil on võime inglitega suhelda. Igaüks meist on sündinud selgeltnägija ja intuitiivne inimene ning läbi enesearendamise ja mediteerimise saame kõik õppida oma ingleid nägema.

Jutustan teile järgnevalt mõned imelised lood oma klientidest, kes on avastanud, et suudavad tõepoolest inglitega suhelda. Ühel õhtul olin külas majas oma kodulinna lähedases linnas. Kolmeliikmeline sõpruskond oli kutsunud mind sinna seanssi läbi viima.

Kõik sõnumivahendused läksid hästi, kuid tunnetasin, et üks naistest soovis teistest tol õhtul kohalolnutest meeleheitlikumalt näha mõnda oma pereliikmete hinge. Teadsin, et see naine, Kate, rääkis inglitega iga päev – mu enda inglid ütlesid seda mulle. Ta palus oma ingleid, et need tuleksid lähemale ja näitaksid ennast talle, kuid seni polnud mitte midagi juhtunud. Kate soovis ihust ja hingest näha oma ema. Nüüd hakkas ta lootust kaotama ega olnud enam sugugi kindel, kas hinged üldse ongi olemas.

Minu inglid ütlesid mulle: “Kate’i innukus on küll teretulnud, kuid tema kärsitus tekitab probleeme.” Mul tekkis silme ette pilt, kuidas Kate on põlvili maas, käed koos ja muudkui kordab: “Ema, palun näita ennast mulle. Ma tahan nii väga teada, et sinuga on kõik korras.” Ütlesin Kate’ile inglite sõnad edasi – mis juba iseenesest oligi märk inglite olemasolust, sest kuidas ma siis kõike muidu oleksin teadnud? Kate muutus väga emotsionaalseks ja olukorda ähmastas hirm. Ta kartis, et ei näe iial oma lähedasi ning see mõjutas ühenduse saamist.

Märguande või abi mangumine ei vii teid absoluutselt mitte kuhugi; abi tuleb eeldada, märguannet tuleb eeldada. Kui olete avatud ja vastuvõtlik, saab õnnistus teile osaks palju tõenäolisemalt. Millegi igatsemine ei tekita vastuvõtlikkust, vaid hirmu, sest te ütlete tegelikult, et ei usu soovi täitumist ja et teie meel kahtleb. Nagu ma juba varem märkisin, on hirm midagi sellist, millest on inglitel väga raske läbi pääseda – kui inimene kardab, siis ta lülitab ennast välja ja sulgeb meele.

Püüdsin edeneda Kate’iga sammhaaval. Õpetasin talle võnkesageduse tõstmiseks üht visualiseerimistehnikat. Kuna inglid on meiega võrreldes kõrgemate vibratsioonidega, siis tuleb nendega ühenduse saamiseks meil visualiseerimise abiga tõsta oma võnkesagedust. Inglid on valguse olendid, kuid meil tuleb meeles pidada, et seda oleme meiegi. Kui kujutleme end pealaest jalatallani valgusesse, siis ühineme taevaliku valgusega ning see võimaldab meil inglitega isiklikumat sidet saavutada.

Rääkisin sellest kõigest Kate’ile ja õpetasin, et ta võiks öelda oma kallitele lahkunutele ja inglitele: “Mina olen valgus, teie olete valgus, me kõik oleme valgus.” Taoline lause aitab meil meeles pidada, et oleme kõik omavahel seotud.

Pärast nende juhiste kuulamist sulges Kate silmad, ütles teretulemast ja nägi esimest korda oma ingleid. Nad näitasid Kate’ile tema ema hinge, kelle kõrval seisid inglid. Kate oli seni vaadanud pärani silmadega, kuid selle asemel oli vaja vaadata sissepoole.

“Nüüd saan ma aru,” ütles ta mulle pisarsilmil, “ma ei ole korralikult vaadanud, eks ole?” Kate’i sõnad näitasid mulle, et suutsin aidata teistel inimestel jõuda samale ühenduse tasemele ja avastasin, et samasugust lähenemist oli tegelikult kerge õpetada.

Oma ingli nägemine

Hea lugeja, praegugi seisab teiega koos ingel. Tänu loovale visualiseerimisele saate teada, kuidas inglid välja näevad ja mis nime nad kannavad. Lugege järgmised küsimused läbi ning te näete, et vastused tulevad iseenesest:

 • Kas teie inglid on mehe või naise välimusega? Või on nad sootud?
 • Millist kasvu on teie inglid?
 • Kas neid ümbritseb värviline valgus?
 • Kas nad on pikka kasvu?
 • Kas neil on midagi seljas?
 • Kas neil on tiivad?
 • Kui neil on tiivad, siis millised need on?
 • Mis värvi on nende nahk?
 • Mis värvi on nende silmad?
 • Kuidas võiks teie meelest kõlada nende hääl?
 • Mis nimed tulevad teil esimesena pähe, kui oma inglite peale mõtlete?

Pöörake sellistele üksikasjadele tähelepanu, sest teie inglid soovivad, et tunneksite ja tunnetaksite, millised nad on, ning tugevdaksite seeläbi ühendust nendega. Kui taasloote mõtetes oma ingli kuju ja ütlete palvetades tema nime, toote inglite armastava energia oma ellu.

Kõrgeima hüvangu nimel

Minu käest on sageli küsitud, kas me võime palvetada teiste inimeste eest või saata ingleid nende juurde, kes seda parajasti kõige enam vajavad. Sellele küsimusele on lihtne vastata – jah! Muidugi võib seda teha. Tihti öeldakse: “Aga kui see inimene ei tea talle suunatud abist või ei oska oma seisundist tulenevalt sellele vastata?” See on tõepoolest oluline küsimus, kus osutub vajalikuks põhimõte “kõrgeima hüvangu nimel”. “Kõrgeima hüvangu nimel” tähendab seda, et kui tervendamist või olukorra lahendamist on inimese edasiseks arenguks tõesti väga vaja, siis saavad universum ja inglid parima tulemuse kohale toimetada. See tähendab, et isegi kui inimene ei tea, kuidas abi paluda, võivad teda toetada nähtamatud jõud tema ümber.

Fraas “kõrgeima hüvangu nimel” seondub universaalse õnnistuse seadusega. See imeline seadus õpetab meile, et kui anname teistele inimestele armastava ja halastava õnnistuse, siis tuleb meiegi ellu armastus ja halastus. Õnnistuseseadus või töö parima tulemuse nimel aitab ka eemaldada oma elust halvemad ajad, kuna teeb ruumi õnnistustele ja positiivsele energiale. Iga kord kui mõtlete teiste inimeste peale ja saadate nende ellu valgust, hoolitseb õnnistuseseadus selle eest, et teiegi ellu tuuakse valgust.

Olen veendunud, et teiste eest palvetamine võib olla hea, kuid mõelge sellele: paljud inimesed lihtsalt loodavad, et Jumal aitab või tervendab nende lähedasi. Öeldakse, et kui me ei ütle palve lõpuks fraasi “kõrgeima hüvangu nimel”, siis võime tõmmata oma ellu hoopis soovimatut karmat.

Järgnevalt mõned näited, kuidas saab aidata ennast ja teisi. Proovige mõnda neist:

 • “Tänan teid, inglid, et olete minu ümber ja parandate minu olukorda, kõik kõrgeima hüvangu nimel.”
 • “Tänan teid, inglid, et saadate tervenemist [nende nimed, kelle tervenemist soovite] ja parandate nende olukorda, kõik kõrgeima hüvangu nimel.”
 • “Tänan teid, inglid, et saadate valgust [nende nimed, kelle valgust saadate] ellu vastavalt õnnistuse seadusele.”

Sel moel oma palveid sõnastades kindlustate selle, et vastused tulevad otsesemalt. Proovige!

Allikas: Inglid sinu teel: taevast saadetud märgid hoiatavad eesootava ohu eest

Mai-Agate Väljataga: surmast, teispoolsusest ja inglite olemasolust

Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Inglite maailm: kes on peainglid ja kuidas nendega suhelda?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.