Homme varahommikul toimub Kuu loomine Lõvi sodiaagimärgis | Esiplaanil on suhtlemine ja armastusega seotud teemad

19. augustil, kell 5.41 toimub Kuu loomine Lõvi märgis, seega on esiplaanil kõik see, mis on seotud inimeste välise küljega, samuti ka kõik südamega seonduv. Lõvi märk võimendab kõike meie elus, millele oma tähelepanu suuname. Lõvil on jõudu ja võimu muuta just seda, mida inimene soovib. Ka suhete teemad on nüüd tõusnud jõuliselt üles ja pole ime kui just praegu kohtud oma elu armastusega.

Seekordne noorkuu toob esile paljude jaoks enesearmastusega seotud teemad. On aeg märgata seda, kuidas on sinul lood enesest hoolimise, oma tunnete arvestamisega ja enda austamisega. Praegu kipuvad üles kerkima ka sellised olukorrad, mis näitavad üsna selgesti, kas pöörad endale vajalikul määral positiivset tähelepanu.

Nüüd tasub olla tähelepanelik, et sa ei laseks end asjade välisest küljest eksitada, sest kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Süvene ka pealispinna alla ja näe olukordade sügavamat sisu ja tähendust. Kui jääd pinnapealseks, siis võid langeda lõksu või jääda rumalasse olukorda.

Tervis osas tasub nüüd tähelepanelik olla just nende organite ja kehaosadega, mis alluvad Lõvi märgile. Need on selgroog, selg, süda, diafragma (päikesepõimik). Tuleks vältida igasugust ülepingutamist ja stressi.

Praegusel ajahetkel on sobivaimateks kristallideks järgmised:

  • Tiigrisilm – kaitseb halbade mõtete, needuste ja kurja silma eest. Tugevdab sisemist jõudu, enesekindlust, positiivsust. Tasakaalustab mees-ja naisenergiat.

  • Päikesekivi – suurendab positiivsust, tõmbab ligi küllust ja aitab soovidel täituda. Annab energiat ja vähendab stressi. Võimendab seksuaalenergia liikumist ja aktiveerib viljakust.

  • Karneool – äratab seksuaalse iha ja õpetab maisest elust rõõmu tundma. Lisab optimismi, annab jõudu ja kannatlikkust. Õpetab rõõmu tundma oma keha ja elu üle.

Neid kristalle tasub kanda ehtena, hoida enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Luba oma ellu loomingulisust, energiat, soojust ja armastust! Põnevat Kuu loomist!

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Hea aeg uuteks algusteks, ettevõtmisteks ja tegutsemiseks

Teadjanaine Alexis Varnum: on toimumas uue maailma vibratsioonide kinnistamine tänasesse reaalsusse

August 2020 saab olema erakordselt hea just nende kolme sodiaagimärgi jaoks!

Seotud