Hõimlaste koldetuli – vaikuses olev keel

Ennevanal ajal oli hõimude koldes elav tuli. Koguneti tule ümber, et teda vaadata. Tulevalgel räägiti lugusid ja kuulati vaikuses helget prõksumist. Vaikusest sündivat universumi salapärane keel, mida veel mõned meist tajuvad. See on keel, mis räägib iseenda eest, ta omab endas kõike ja kõnetab igat kuulajat omal viisil. Hieroglüüfid on loodud, et väljendada kujundlikkust ja oskus kuulata on kõige kõrgeim omadus, mida kellelegi saab omastada.

Kohaolust algab maailma tajumine. Ilma olemata kohal kandub hing eksiteele, et olla tajumatu. Seda kutsutakse tervenemiseks, kui tajuja suudab olla täies mahus kohal omas kehas.

Maailma tunnetamisest saab alguse arusaam, et kõik on omavahel ühenduses. Tajude avanedes nagu lapselgi, saab kogeda kõige olemasoleva kirkaid toone. Temakesega koos luua rõõmuga lõpmatusesse.

See on viis, kuidas meie esivanemad kõnelesid. Kõlades ühtekokku looduse olemusega. See oli ürgne keel, mille nimi on roheline keel. Seda õpetasid linnud läbi sirina esmalt ärganutele.

Nad kõndisid metsalaantes ja nautisid kõiges elavas olevat virgumise rõõmu sellest, et on võimalik elada kaunil planeedil. Hõimud kogunesid ajajooksul, kes leidsid ühise keele läbi tavade ja külgetõmbe. Tekkisid esmased rahvad maale, kes olid kosmiliste rasside järeltulijad.

Istuti metsalaante serval, ujuti jõgedes ja nauditi ookeanide avarusi. Tol ajal oli planeet veel paradiislik. Ta oli kaunis ning hingas harmoonilises rütmis universumiga. Kosmoses võis kuulda Maa laulu, mis oli elust pulbitsev.

Tolle aja elanikud olid usinad loojad, nad lõid kaunist käsitööd kooskõlas kujutluspildi ja kätega. Elasid koos kogukondades, mis õitsesid ja vajadusel hääbusid. Eluiga võis olla tuhandeid aastaid pikk kuni keha neid kandis ja nad sündisid omal valikul taas uutes kehastustes. Nad olid maailmakõiksuse kodanikud ning neil oli vaba voli liikuda aeg-ruumis.

Kõiki peresid ühendav jõud oli tuli, mille ümber hõimud jagasid kogetut. Rääkisid lugusid ja silmitsesid hoolega teineteise nägusid, et saada paremini aimdust kogetust. Kõige tähtsaim oli sisemuses põlev tuli, mis kiretas elu elama.

Süüdakem oma sisemine kirg, et taas ärgata oma elu uuel koidikul. Hakata looma läbi siira uudishimu, kuidas kogeda vabadust. Kirkas maailmas, kus kõik on võimalik ja unistaja meele ulatus on loomise mõõdupuu.

Autor: Novembri sõnum: Kõik saab alguse sellest, kuidas sa ennast tunned

Kas näed pidevalt numbrit 22 või 222? Saa teada, milliseid sõnumeid universum sulle saadab

Mari Metsallik: ainus vaimne praktika, mis inimese endast kõrgemale tõstab, on inimliku headuse, sõbralikkuse ja kaastunde jagamine kõigile

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.