Hoia oma mõtted täis lootust ja armastust, see tõmbab ligi sarnase energiaga inimesi

Kui oled suhtes silmitsi mõne negatiivse olukorraga, tasub alati mõelda häid mõtteid ja tunda end hästi, hoolimata sellest, mis suhtes parajasti toimub. Sa ehk ei tea, kuidas olukord laheneb, aga kui säilitad positiivsed mõtted ja hea enesetunde, siis leiad tingimata lahenduse. Kui tunned end hästi, siis võivad sinu ellu tulla ainult need inimesed, kes on sinuga samal sagedusel.

Lihtsalt ole teadlik, et armastuse tundmine inimese vastu, kellega sul on konarlik suhe, ei tähenda seda, et peaksid laskma tal endast üle sõita või end ära kasutada. See pole mingil juhul armastus. Kui lubad teisel inimesel end ära kasutada, siis ei aita sa nii teda ja kohe kindlasti ei aita sa ka ennast. Lahendus seisneb selles, et sul tuleb viia end kõrgeimale võimalikule heade tunnete sagedusele ning külgetõmbeseadus lahendab olukorra sinu jaoks ise ära.

Kui säilitad oma heade tunnete sageduse, samal ajal kui teine inimene püsib negatiivsel sagedusel, siis hoiab külgetõmbeseadus teid lahus. Suhte lõpp kahe inimese vahel tuleneb sellest, et need kaks inimest ei ole enam samal sagedusel. Kui inimeste sagedused enam omavahel ei klapi, siis reageerib külgetõmbeseadus automaatselt sellega, et viib nad üksteisest lahku. Kohati on üsna põnev jälgida, kuidas külgetõmbeseadus reageerib inimeste muutuvatele sagedustele.

Üks noor naine kohtus kohe pärast keskkooli lõpetamist noormehega, kes teda tormilise armuloo tuhinas lausa jalust rabas. Naine jättis oma kodulinna, perekonna ja sõbrad, et järgneda mehele ning kolida ära kaugele, otsimaks mujalt tööd ja uut elu. Paar kuud hiljem nad abiellusid. Kuid peagi avastas naine oma uue abikaasa hämarama külje, mis avaldus nii uimastite kuritarvitamise kui ka diagnoosimata vaimsete probleemide näol. Mees valas oma sagedastes vihahoogudes kogu raevu välja esimese ettejuhtuva inimese ehk oma naise peale. Ta oli sõnadega salvav ja kostitas naist pidevalt alandavate solvangutega. Kuna naisel puudus pereliikmete ja sõprade tugivõrgustik, ei suutnud ta solvanguid ise taluda ega mõelda piisavalt häid mõtteid oma sageduse tõstmiseks. Ta langes sügavasse masendusse. Naine kannatas viis pikka aastat armastuseta ja vägivaldse abielu ikkes, kulutades suure osa oma ajast sellele, et vihast abikaasat nende endi kodus vältida.

Lõpuks mõistis ta, et üksnes tema ise saab oma elu muuta ja õnnelikkuse taastada. Juhuse tahtel otsustasid nad mõlemad naasta naise kodulinna tööd otsima vaid mõni nädal pärast sellele mõistmisele jõudmist. Õnnekombel leidis naine kohe endale hea töö ja võttis uuesti ühendust sõprade ja pereliikmetega. Esimest korda üle mitme aasta tundis ta end taas iseendana. Kuid tema abikaasa jaoks läksid asjad ainult halvemaks. Mees ei tahtnud aktsepteerida oma naise alanud edu ja õnne ning muutus tema väärkohtlemises üha hullemaks. Kuid nüüd, kus naist ümbritses teiste inimeste tugi ja armastus ning ta oli pühendunud oma õnnele, ei suutnud mehe väärkohtlemine teda enam mõjutada. Selle tulemusena ei ühtinud enam nende sagedused ning sellele reageeris külgetõmbeseadus, asudes neid lahku viima. Viimaks jättis naine oma abikaasa maha, mõistes, et väärib palju paremat elu.

Mõni aeg hiljem kutsusid sõbrad naise ühisele õhtusöögile. Pärast seda otsustasid sõbrad läbi astuda ühest uuest kohalikust baarist. Niipea, kui naine uksest sisse astus, langes tema pilk ruumi tagumisse nurka. Seal nägi ta tuttavat noormeest, kellega oli keskkoolis kurameerinud; tegelikult oli see olnud naise viimane poiss-sõber enne oma tulevase mehega kohtumist. Üks ühine sõber kutsus naise teistest pisut kõrvale ja ütles talle, et mees oli kõik need aastad endiselt temasse armunud olnud. Nähtavasti polnud tal kunagi ühtegi tõsisemat suhet olnud, sest ta oli kogu selle aja jooksul just seda naist oodanud. Naine tundis huvi ning läks mehega juttu tegema. Nad heietasid mõnda aega üheskoos ja mees kinnitas kuuldut – ta oli lootnud ja palvetanud, et naine ühel päeval tema ellu naaseb. Mees veenis end, et kui nii juhtub, siis on tegu märgiga, et nad jäävad igaveseks kokku. Mida kauem nad vestlesid, seda enam sai naine aru, et sellel mehel on olemas kõik, mida ta oli eales ühelt partnerilt soovinud, ning õitsele puhkes uus armulugu. Nüüd on nad koos ja kavatsevad abielluda, ise meeletult õnnelikud.

Selle naise puhul pani tema endise abikaasa vägivald ja viha teda mõtlema oma olukorrast negatiivselt ning need negatiivsed mõtted mitte ainult ei tekitanud temas halba enesetunnet, vaid viisid ka masendusse. Naine suutis end välja murda oma abikaasa küüsist alles siis, kui oli muutnud oma sagedust positiivsete mõtete abil, mis olid täis armastust ja õnne. Kui ta end taas hästi tundis, võisid naise ellu tulla ainult sellised inimesed, kes olid temaga samal sagedusel. Niisiis pole üllatav, et külgetõmbeseadus tõi selle naise ellu armastuse tema endise keskkoolikallima näol.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud