Hindu astroloogia – pilguheit märtsikuu planetaarsetele liikumistele

Vaatame Hinduastroloogia.ee vahendusel, mida taevalaotuses toimuvad liikumised toovad kaasa erinevatele tõusu- ja kuumärkidele märtsikuus. Oma kuumärgi saad leida SIIT.

Päike, Sūrya: 01.03.2021 kuni 14.03.2021 transiit Veevalajas, Satabishakis ja Purva Bhadrapadas. Alates 14.03.2021 kuni 31.03.2021 Kalades, Purva Bhadrapada, Uttara Bhadrapada ja Revati.

Merkuur, Budha: 01.03.2021 kuni 11.03.2021 transiit Kaljukitses, Sharavanis ja Dhanisthas. 11.03.2021 kuni 31.03.2021 transiit Veevalajas, Dhanisthas, Satabishakis ja Purva Bhadrapadas.

Veenus, Śukra: 01.03.2021 kuni 17.03.2021 Veevalajas, Satabishakis ja Purva Bhadrapadas. 17.03.2021 kuni 31.03.2021 transiit Kalades, Purva ja Uttara Bhadrapada.

Marss, Kuja: 01.03.2021 kuni 31.03.2021 transiit Sõnnis, Krittikas ja Rohinis.

Jupiter, Guru: 01.03.2021 kuni 31.03.2021 transiit Kaljukitses, Sharavanis ja Dhanisthas.

Saturn, Śani: 01.03.2021 kuni 31.03.2021 transiit Kaljukitses, Sharavanis. 25.03.2021 liigub Saturn teisest padast kolmandasse padasse (Sõnnist Kaksikusse).

Põhjasõlm, Rahu: 01.03.2021 kuni 31.03.2021 transiit Sõnnis, Rohinis.

Lõunasõlm, Ketu: 01.03.2021 kuni 31.03.2021 transiit Skorpionis, Jyesthas.

13.03.2021 kell 12:18 toimub Kuu loomine Veevalajas, Purva Bhadrapada naksatras

28.03.2021 20:48 toimub täiskuu Neitsis, Hasta naksatras

Alates 12.03 kuni 09.04 toimub Marsi ja Rahu ühendus Sõnnis, mis annab värskust eelkõige maamärkidele, sest mõjutab positiivset dharma kolmnurka (esimene, viies ja üheksas maja). Rohini, milles möödub selle ühenduse märtsikuine periood, on olemuselt loov ja hell naksatra. Rohinit valitseb Kuu, jumal on Brahma ja shaktiks on “Rohana Shakti ” või “Oskus luua ja panna asjad kasvama”. Marss ja Rahu on olemuselt halvaloomulised taevakehad, st agressiivsed, jõulised, äkilised, hävitavad. Seega pole see ühendus aeg meeldivate ja nauditavate kogemuste saamiseks, vaid enesekehtestamiseks, eesmärkide poole pürgimiseks ja saavutamiseks.

Sõnnid leiavad endas energia ja tegutsemistahte, saavutades rohkem kui tavaliselt. Plahvatuslik energiapuhang äratab uued huvid ja viib uute kogemusteni. Marss on energiline, sportlik ja Rahu on oportunistlik ning ekstravagantne. Selline ühendus annab isiklikku ambitsiooni, dünaamilist liikumist, olete võistlushimuline ja võitlete kirega. Kuna Sõnnide jaoks leiab see ühendus aset esimeses majas, on energia eelkõige seotud füüsilise kehaga. St alustate mingi sporditegevusega, nt jõusaal, jooksmine, võitluskunstid. Marss sümboliseerib kinesteetilist energiat ja Rahu võimendab seda, st tahad olla oma tegemistes alati esimene ja teistest ees, et võtta võit ja esimene koht. Ketu asetus seitsmendas majas tekitab teatava apaatsuse paradiisis toimuva osas, st võite käituda suhetes teiste inimestega isekamalt kui teil tavaks on. Peate lugu isiklikust kasust ja tegutsedes järgite isiklikku ambitsiooni.

Kaljukitsed võivad kogevad armu ja loomingu vallas ebaharilikke energia-ja kiresööste. Kui ei suudeta kanaldada või ohjeldada tekkivat seksuaalenergiat, on oht kogeda truudusetust. Viies maja seostub ka spekulatsioonidega, st võtate suuremaid riske kui tavaliselt. Kauplete turgudel suurema võimendusega või teete keskmisest suuremad panused. Siinkohal peab olema ettevaatlik, et vältida emotsionaalselt võetud riske. Sellised panused ja tehingud lõppevad tihti ebameeldivalt. Riskide all ei pea silmas ainult rahalisi riske, vaid ka romantika ja loome vallas võetud riskid. Kui varasemalt kaalusite ja mõtlesite enne otsustamist, siis nüüd olete otsusekindlam kui tavaliselt. Läbivaks printsiibiks on “Tegutse suurelt või mine koju”. Vaadake ette, et praegused otsused teid hiljem tagumikust hammustama ei hakka.

Neitsitel võivad tekkida väärtuskonfliktid ülemuste, õpetajate ja isa-figuuridega. Üheksas maja seostub doktriini ja õpetusega, st tead ja tahad asju teha teisiti kui ette nähtud. Rahu on riskeerija ja tabude murdja, st mõtled ja tunnetad maailma originaalsel viisil, mis väljendub ka sinu tegutsemisviisis. Ketu asetus julguse majas (kolmas maja) paneb sind käituma jultunult ja ootamatult. Sa ei nõustu, mida kogenumad ja autoriteetsemad isikud räägivad ja sul tekib teatav võimuvõitlus maailmavaatelistes küsimustes. Siiski annab see ühendus suurema pingetaluvuse ja olete võimeline kriisiolukordades end efektiivsemalt juhtima. See on aeg, mil end kehtestada ja seista isiklike väärtuste eest. Võib tekkida vajadus kaitsta enese seisukohti ja arusaamasid.

Amburite ja Kaalude jaoks on Marsi-Rahu ühendus kõige negatiivsema mõjuga. Amburi jaoks leiab Marsi ja Rahu ühendus aset kuuendas majas ja Kaalude jaoks kaheksandas majas. Negatiivset efekti tasakaalustab asjaolu, et Marss ja Rahu on negatiivsed planeedid, st tulevad ideaalselt toime kuuendas ja kaheksandas majas esinevate energiatega. Pehmed ja positiivsed planeedid neis majades ei tule nii hästi toime kui negatiivsed planeedid (Marss, Saturn, Rahu, Ketu). Pole olemas ületamatut väljakutset ja parimaks kombinatsiooniks väljakutsetega toimetulemiseks ongi Marss ja Rahu. Sõnni peetakse Rahu kõrgendatuse märgiks, st Rahu energiad väljenduvad Sõnnis kõige efektiivsemalt. Paljud Rahu omadused saavad Sõnnis ideaalselt väljenduda. Kokkuvõtvalt tekitab see ühendus probleeme ja väljakutseid, kuid annab ka vahendid ja ressursid nende väljakutsete ületamiseks.

Kuni märtsi keskpaigani (01.03-10.03) kestev Merkuuri ja Jupiteri ühendus toob kokteili huvitava nüansi, sest nii Jupiter kui Merkuur on seotud intellektuaalsusega, tarkuse ja teadmistega, siiski nad teine teist ei salli ja on täielikud vastandid. Merkuuri detailne ja Jupiteri abstraktne lähenemine lihtsalt ei harmoniseeru üksteisega. Sellel ühendusel on pragmaatilises ja kaubanduslikus mõttes head tulemused, kuid võib kaasa tuua liialt dogmaatilisust ja silmakirjalikkust. Sellise ühenduse ajal saavad kokku detailsed andmed ja abstraktsed väärtushinnangud, makro ja mikro, st täielikud vastandid (Merkuur on Jupiteri märgis nõrgestatud ja Jupiter on Merkuuri märgis nõrgestatud). Ära ei saa unustada Saturni, mis liigub samuti Kaljukitses, st leiab aset Saturni-Jupiteri-Merkuuri kolmikühendus. See on pikaajaline visioon, detailid ja töö ühes. Selle ühenduse energiad võimaldavad luua visiooni, strateegia ja tegevuskava, mida süsteemselt teostama asutakse. Maamärgid viivad ellu oma dharmat. Tulemärgid tegelevad pragmaatiliste ja igapäevaste asjadega. Õhumärgid otsivad sisemist rahu ja tasakaalu. Veemärgid viivad ellu oma eesmärke ja soove.

“Om Sarvabaadhaa Vinirmukto, Dhan Dhaanyah Sutaanvitah
Manushyo Matprasaaden Bhavishyati Na Sanshayah Om” – Maha Lakshmi Mantra

Lausudes Maha Lakshmi mantrat 11,21 , 51 or 108 korda, aitad hävitad kurjust ja tuua küllust ja õnne oma õuele.

Lakshmi on headuse, külluse, rõõmu, õnne ja külluse jumalanna.

Allikas: Kolm sodiaagimärki, keda ootab ees aastal 2021 keeruline aeg

Alexis Varnum: kõik tunded ja sisemised seisundid, mida hetkel kogeme, viivad meid lähemale valgusele ja arengule

Valge metallpühvli aasta: mida see toob kaasa igale hiina horoskoobi märgile?

Mai-Agate Väljataga: Kui tahad maailma muuta, pead iseennast muutma!

Seotud