“Hallo, Kosmos!” avalik salvestus Teletornis: UFO-aasta 2014 meil ja mujal maailmas

Kolmapäeval, 14. jaanuaril kell 18 toimub Tallinna Teletornis Raadio 2 saate ” Hallo, Kosmos!” avalik salvestus, mis teeb tagasivaate mullustele värvikamatele ufo-sündmustele.

Möödunud aasta värvikamaid ufo-nähtusi Eestis ja laias maailmas harutavad ufoloog ja anomaalsete nähtuste uurija Igor Volke, Tartu Ülikooli folkloristika doktorant Kristel Kivari ja lennundusspetsialist  ja UAP (unidentified aerial phenomena ehk anomaalsete keskkonnanähtuste) uurija Priit Rifk.

“Uurin oma ala asjatundjatelt, mida põnevat pulbitseb kodumaisel paranormaalsel põllul ja säriseb ufosfääris, millised olid möödunud aasta olulisimad rahvusvahelised ufo-sündmused, kuidas edenevad maavälise mõistusliku elu otsingud, kuidas toimuvad anomalistika uurimised ja välitööd, millised on ufoloogia uued suunad laias maailmas ja palju muud põnevat,” räägib toimuvast saate “Hallo, Kosmos!” autor Ingrid Peek.

Registreerumine sündmusele on lõppenud! UFO-huvilised, kes saali ei mahu, saavad kuulata vestlust juba sel pühapäeval, 18. jaanuaril kell 14 Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Jälgi uudisvoogu Kosmonautide Klubis facebookis ja kuula arhiivist saateid “Hallo, Kosmos!” ning uuri lisa Teletorni näituse “Minu vana raadio” kohta 

Seotud