GALERII: Vladimir Megre lugejakonverents tõi kokku Vene kultuurikeskusetäie Anastasia fänne

Augusti lõpul külastas Eestit Venemaa menukirjanik Vladimir Megre, kes on miljoneid lugejaid üle kogu maailma rõõmustanud populaarse Anastasia raamatute sarjaga. Vladimir Megre jutustused Siberis elavast müstilisest teadjanaisest kõlavad sel pühapäeval kell 14 Raadio 2 saates ” Hallo, Kosmos!”.

Vene kultuurikeskusesse kogunes 27. augustil Vladimir Megred kuulama terve saalitäis Anastasia raamatute huvilisi: umbes pooleks eesti- ja venekeelset looduslähedasest eluviisist huvitatud publikut, kelle seas ka näiteks Anastasia suur fänn armastatud astroloogiameister Igor Mang.

Raamatusarja “Venemaa helisevad seedrid” autor Vladimir Nikolajevitš Megre oli tuntud Vene ettevõtja. Perestroika algul, 1980. aastatel oli ta Siberi regiooni ettevõtjate assotsiatsiooni president. Aastatel 1994-95 organiseeris ta kaks laevaekspeditsiooni mööda Obi jõge marsruudil Novosibirsk – Salekhard – Novosibirsk. Sellel reisil toimunud kohtumine müstilise teadjanaise Anastasiaga muutis kogu ta elu.

Loodusega täielikus kooskõlas elav Anastasia elab keset metsikut puutumatut loodust Siberi taiga lagendikul, tema elukoht asub kaugel eemal meie tsivilisatsioonist ning ütleb end olevat üks viimaseid iidse vedaliku tsivilisatsiooni esindajaid, mis oli kümneid tuhandeid aastaid tagasi levinud territooriumil, kus tänapäeval on India, Hiina, Etioopia, Egiptus, samuti suur osa Euroopast, Venemaast, Ukrainast, Valgevenest. Ta ütleb, et tema rahvas pole välja surnud, vaid magab – Anastasia õpetuse üheks eesmärgiks ongi äratada uinunud vedalased.

Läbi Megre raamatute jagab Anastasia planeet Maa elanikega oma tarkust: ta annab lugejatele praktilisi ja lihtsaid nõuandeid, kuidas luua paremat elukeskkonda ning õnnelikku elu endale ja tulevastele põlvedele. Raamatud annavad teavet, kuidas luua oma põliskodu ja armastuse atmosfääri, istutada kooskõlas loodusega taimi ja puid, samuti laste haridusest, uut tüüpi koolidest, toitumisest ning oma loova mõtlemise ja oskuste arendamisest. “Inimene kannab endas üht energiat, mis on omane üksnes temale – seda kutsutakse mõtteenergiaks. Ja kui inimene mõistab, mida ta valdab, õpib seda täiel määral kasutama, siis saab temast kogu Universumi valitseja,” sõnab Anastasia. Tänaseks on Anastasia raamatuid üle kogu maailma müüdud mitukümmend miljonit ja tõlgitud rohkem kui kahekümnesse keelde. Kirjaniku enda sõnul on tal Anastasiaga ka poeg ja tütar.

Kuula Vladimir Megred Anastasia annab nõu: kuidas luua endale lihtsal viisil tervendavat võluvett ja Anastasia: Põliskodud on kõige imelisem leid, et ühendada kõik maailma inimesed rahu ja loomise teele

Uuri lisa Vladimir Megre kohta kodulehtedelt: siberiseeder.ee, anastasia.ru, vladimirmegre.com

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.