GALERII | Vaata südamlikke fotosid raamatu “Sõna vägi on suurem kui sõjavägi” esitluselt!

Kadri Hinrikus ja Olivia Lipartia esitlesid T1 kaubanduskeskuses asuvas kaunis ja uhiuues raamatupoes Raamatukodu oma äsja ilmunud raamatut “Sõna vägi on suurem kui sõjavägi”. Vaata galeriist, kes käisid raamatu esitlusel.

Olivia ja Tarieli Lipartia loodud Eesti oma bränd Lucky Laika on kogunud rohkesti austajaid ja tükike sellest on nüüd jõudnud ka kaante vahele. Raamatusse “Sõna vägi on suurem kui sõjavägi” on valitud 21 populaarse vanasõnasarja postkaarti. Piltide juurde on vaimukad ja ivaga lood kirjutanud Kadri Hinrikus, mõjuva kujunduse eest on hea seisnud Endla Toots.

Vanasõnade vorm ja sisu võivad ajaga muutuda. Tekkides või käibelt kadudes ning paikkonniti või rahvusvaheliselt levides ütlevad need alati midagi olulist inimeste mõtteilma ja olustiku kohta, jagavad väge ja tarkust. Selle raamatu lugudes seiklevad kõrvuti noored ja vanad, emad-isad-lapsed, kuningannad, poemüüjad, kunstnikud, õpetajad. Iga uus päev annab meile kõigile võimaluse natuke targemaks saada.

Esitlus toimus uues Raamatukodu raamatupoes, kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn, Peterburi tee 2. Raamatu andis välja kirjastus Koolibri.

Vaata galeriid:

Loe lisaks: Alkeemia lugemisnurk | Rhonda Byrne raamat “Saladus” annab sulle võtme, mis avab ukse tervise, õnne ja jõukuse juurde

Alkeemia lugemisnurk | Tiina Tiitus: kas ja miks sa suhet tahad?

Galerii | Vaata, kes käisid Tiina Tiituse uue raamatu “Armastuse varjatud saladused” esitlusel!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.