GALERII: Saate “Hallo, Kosmos!” salvestus tõi Teletorni ohtralt UFO-huvilisi

Kolmapäeval, 14. jaanuari õhtul toimus Tallinna Teletornis saate ” Hallo, Kosmos!” avalik salvestus, mis tõi kokku kireva seltskonna UFO -fänne. Mida põnevat ufomaailmas toimub, kuuleb juba sel pühapäeval kell 14 Raadio 2 eetrist.

Möödunud aasta värvikamaid ufo-nähtusi Eestis ja laias maailmas harutasid legendaarne ufoloog ja anomaalsete nähtuste uurija Igor Volke, Tartu Ülikooli folkloristika doktorant Kristel Kivari ja lennundusspetsialist ja UAP uurija Priit Rifk, vestlust juhtis saate “Hallo, Kosmos!” autor Ingrid Peek

Juttu tuli mitmetest põnevatest ja intrigeerivatest teemadest: kes ja kuidas uurib õhuruumis toimuvat ja ka seal ilmnevaid tundmatuid objekte ametlikult ja riiklikult, millega tegelevad Eesti ja välismaa UFO-organisatsioonid, milline on ufoloogia folkloristika pilgu läbi ja kuidas käivad anomalistika välitööd, millised on mõned kodumaised huvitavad juhtumid, millised on uued suunad ja võimalikud tulevikuvisioonid globaalses ufosfääris ning palju muud huvitavat. Vestlusringi kuuleb Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” sel pühapäeval kell 14-16.


Uuri ka Tallinna Teletorni näituse “Minu vana raadio” kohta, mis on avatud 28. veebruarini
 
Liitu Kosmonautide Klubiga facebookis ja kuula kõiki “Hallo, Kosmos!” saateid R2 arhiivist

Seotud