GALERII: Piret Laugu ja Egert Oiovi raamatu “Ideaalvormi teejuht” esitlus

28. märtsil toimus Solarise Apollos Pilgrim kirjastuse uue raamatu “Ideaalvormi teejuht” esitlus. Säravad raamatuautorid, pärjatud fitness -sportlased ja treenerid, Piret Lauk ja Egert Oiov jagasid lahkesti oma mõtteid tervislikust toitumisest, mõistlikust trennitegemisest ja üldse tervislikest elamise viisidest.

Esitlusele oli tulnud arvukalt külalisi, kelle seas oli nii pereliikmeid, sõpru, trennikaaslasi kui ka neid, kes Pireti ja Egerti nõustamisel parasjagu oma vormi loovad.

Kohal oli ka Egerti trennikaaslane, maailmatipust tsirkuseakrobaat Vello Vaher, kes tundis huvi, kas võib süüa ära korraga suure karbi täie assortiikomme. Egert ütles, et võib küll, kui see stabiilses vormiloomises erandlikuks patuks jääb ja tavapärane rutiin edasi läheb.

Vormiloojate grupp sai alguse 2016. aastal, kui Pireti ja Egerti hobist nõustada inimesi sai nende igapäevatöö, siis liitus pundiga ka Genes-Deivid Pikan. Nagu nad ise ütlevad, on nad nüüd tõeliselt õnnelikud inimesed, sest teevad ainult tööd, mis on nende hobi. Pireti ja Egerti nõuanded on maandatud ja selged ning peaksid põhjamaisele eestlasele igati sobima.

Vaata sündmuse galeriid:

Seotud