GALERII: “Hallo, Kosmos!” tähistas sünnipäeva väekate naistega!

Nädalavahetusel kogunesid Raadio 2 menusaate ” Hallo, Kosmos!” sõbrad kinno Sõprus ja tähistasid viiendat sünnipäeva muusika, tordi ja põnevate vestlusringidega, millest esimene jõuab eetrisse juba sel pühapäeval kell 14.

Naiste Väe Päeval kinos Sõprus esinesid müstiline muusik Kerli Kõiv, muusikateadlane ja ühiskonna transformatsiooniprotsesside uurija Saale Kareda ja psühhoterapeut Katrin Saali Saul, kes arutlesid vestlusringis “Naiseks olemise müsteerium” muu hulgas ka selle üle, kas ja kuidas mõjutaks meie ühiskonda ning inimkonna võimalikke tulevikustsenaariumeid see, kui arengut suunaks naisenergia. Jutuajamine kõlab Raadio 2 eetris juba sel pühapäeval, 21. juunil kell 14.

Leesoja nõid Thule Lee pakkus palju põnevat oma ettekandes “Naiste vägi – pöörane ja nõiduslik”, kus ta käsitles teemasid alates seksuaalsusest kuni praktilise maagiani. Seda naiseks olemise nõiakunsti kuuleb saates “Hallo, Kosmos!” järgmisel pühapäeval, 28. juunil.

Muusikalist rõõmu ja loomingut pakkusid bambusflöödi bansuri mängija Krista Citra Joonas koos Jaak Johansoniga ning peale pikki maailmarännakuid taas kodumaale jõudnud Rändaja. Armastatud pärimusmuusik Mari Kalkun aga tõi kingiks täiesti uhiuue ja sünnipäevalapsele pühendatud loo, mida kuuleb SIIT.

Vaata R2 saate “Hallo, Kosmos!” sünnipäevasündmuse galeriid:

Pühapäeviti kell 14 Raadio 2 eetris kõlav saade “Hallo, Kosmos!” on audiorännak maailmavaadete äärealadele erinevate võimalike ja võimatute tunnetusakende kaudu, mille eesmärk on avardada meie arusaamist elust ja maailmast ning mõista, mitte hukka mõista. Viie aasta jooksul on eetrisse jõudnud 226 saadet, kus oma ilmavaateid on tutvustanud teadlased ja futuroloogid, nõiad ja võlurid, filosoofid ja usumehed, taimetargad ja terviseeksperdid, müstikud ja šamaanid, ufoloogid, vandenõude uurjad, psühholoogid, esoteerikud, muusikud ja paljud teised põnevad tegelased meilt ja mujalt.

Uuri ka saatesarja kodulehte hallokosmos.ee ja Kosmonautide Klubi facebookis

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.