GALERII: “Hallo, Kosmos!” 200. juubelisaate avalik salvestus tõi kokku väärikad ja värvikad külalised

Sel pühapäeval kell 14 paiskub Raadio 2 eetrisse 200. saade ” Hallo, Kosmos!”. Uue saja saabumist tähistati teisipäeval raadiomajas avaliku salvestusega, kus esinesid Vello Salo, Einar Laigna ja Toomas paul ning osales sümpaatne publik.

Raadiomaja suur stuudio oli täis põnevil külalisi, kes tulid kuulama, mida arvab Eesti vaimulikkonna eliit paavst Franciscuse viimaste väljaütlemiste kohta, ususõdadest, inimkonna olukorrast ja edasistest väljavaadetest, ühiskonna väärtushinnangutest ja inimeseks olemise müsteeriumist.

Tervitussõnad lausus Raadio 2 peatoimetaja Kristo Rajasaare, aruteluõhtut juhtis saate autor Ingrid Peek. Vaheajal rõõmustas külalisi oma kaunite lauludega armastatud muusik Lea Dali Lion. Publik nautis ka markantse astroloogi Igor Mangi ja tema koera Sulfa väikeseid spontaanseid etteasteid, Tervise Alkeemia elujõu teed ning Loodusvägi maitsvaid toornäkse ja mustikaglögi.

Vestlusringis käsitletud mitmete huvitavate teemade kaudu avaldusid hästi hinnatud vaimulike ja ühiskonnategelaste isiklikud tõekspidamised ja maailmavaated. Filosoofilist ja meeleolukat vestlust kuuleb juba sel pühapäeval R2 saates “Hallo, Kosmos!”.

“Hallo, Kosmos!” on sise- ja väliskosmiliste avaruste ja anomaaliate vaatlemisele pühendunud audiorännak, mis uurib maailmavaadete äärealasid läbi erinevate tunnetusakende. Esimene saade startis Raadio 2 eetris 13. juunil 2010 ning sel pühapäeval, 23. novembril kell 14-16 jõuab eetrisse 200. saade, kus esinevad Einar Laigna, Toomas Paul ja Vello Salo.
Kuula kõiki varasemaid saateid R2 arhiivist, külasta Kosmonautide Klubi facebookis ja kodulehte hallokosmos.ee

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.