Femme.ee salongiõhtu külaliseks on raamatu “Restart” autor Terje Mander

Veebiajakiri Femme kutsub sel neljapäeval, 6. aprillil kell 19 salongiõhtule, tähistama kevade algust koos Terje Manderiga, kes hiljuti andis välja oma esimese tervisliku elustiili raamatu “Restart”. “Kui tunnete, et vajate uut algust ja senisest suuremat hoogu oma ettevõtmistele ning eesmärkide elluviimisele, siis on see õhtu just teile. Tulge, alustame koos!” kutsub Femme peatoimetaja Silvi Grigorjeva.

Terje Mander jagab kogemusi, kuidas ennast kevadise uue alguse jaoks ette valmistada. Milline on vajalik meelelaad, liikumine ja toitumine, et tuua oma ellu püsivaid muutusi? Vaatame oma sisemaailma ja leiame sealt välised peegeldused. Mõtestame ja sõnastame esimesed sammud uute alguste teel.

Salongiõhtu külalise iseendaks arenemise teekonna juurde kuuluvad kõrghariduse omandamine psühholoogia erialal ja mitmesugused praktikad: Reiki, Rännaku teraapia, Kundalini jooga, Osho eneseteadvustamine ja vabanemine, Ayengar jooga, ajurveda toitumine, Krishnamacharia jooga ning Kriya Hatha jooga, TMK teadliku muutuse kunst.

Terje proovib rakendada teadlikkust igapäevases toitumises ja elustiilis tervikuna. Tema tervikliku toitumise ja puhta eluviisi teooria põhineb teadusel, lugemusel, kogemusel ning intuitsioonil. Ka seekordne salongiõhtu on praktiline ja kogemuslik õhtu, kus Terje räägib kasulikest enesesäilitamise ja käivituse tehnikatest, samuti lihtsatest tõhusatest nippidest toidu, liikumise ja tervise teemadel.

Paastu ja terviseprogrammide edendajana peab Terje oluliseks selgitada, kuidas toituda nii, et silm säraks. Tuletatakse meelde lihtsad tõed, mida tasub toitumise juures järgida. Peale selle tutvustatakse lähemalt kergesti rakendatavaid hingamis- ja lõdvestustehnikaid ning nende kasu meie teadlikult elatud elus. Stress, pinged ja vahel ka ülekaal on tegurid, millega me oma elus kokku puutume. Ometigi on võimalik neist targalt taastuda ja ennast taas positiivset energiat täis laadida.

Salongiõhtul osalejad saavad kohapeal maitsta tervislikke suupisteid, mille on Terje maitse-eelistusi arvesse võttes kokku pannud Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu.

Kui soovid oma teadmisi laiendada ja toitumistavasid parandada, palume salongiõhtule registreerida silvi@femme.ee. Õhtu toimub kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6) ning kestab umbes 2 tundi. Küsimuste korral helista 522 9088. Ürituse osalustasu on 15. eurot.

Kõigi salongiõhtul osalejate vahel läheb loosi üks Terje autogrammiga raamat “Restart”, mida on võimalik kohapeal osta.

Vaata raamatu “Restart” kohta kirjastus Pilgrimi kodulehelt: Pilgrimbooks.ee

Seotud