Energeetilisel tasandil on toimumas suur hüpe

Kirjutan sellest, mis praegu energeetilisel tasandil toimub. Praegu me lausa sukeldume tihkesse energiasse ja samas vastuolusid võivad tekitada ka enda püüdlused, eesmärgid ja lootused. On võimalik, et meid kisub tagasi minevik, kuid samas ka aitab leida sisemised ressursid, enne kiiret edasiliikumist, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Sukeldumisel võid tunnetada nagu oled kinni jäänud muda sees, lisaks füüsilisel plaanil võid tunda iiveldust, seedimishäired ja oled lausa igas mõttes pidurdatud. Võib tunduda, et kõik plaanid lagunevad, unistused kunagi ei täitu ning kõik on koormav ja tüütav.

Paljudel inimestel on võimalikud mineviku mälestused, mis seisavad silmade ees kui pildid muuseumis. Isegi kui juba kõik on ammu möödunud, kerkib kõik taas üles, nagu näidatakse ühte ja sama vana filmi.

Oska olla kannatlik, sukeldumise tunne jätkub veel mõned päevad, kuid pärast tekkib moment, kus Sa lausa hüppad sellest välja. Hüpe võib kesta kuni järgmise aasta aprillini. Selle perioodi jooksul Sa võid tunda kiirenduse kasvu ja puhastust, ehk kõik, mida sa ei vaja langeb ära. Puhastuse hood võivad olla pikaajalised ja intensiivsed, kuid koos sellega Sa tunned üha rohkem vabanemist ja kerguse tunnet.

Praegu on võimalik suur emotsionaalsus. Samas katsu mõista, mis toimub, muidu sukeldud veel sügavamalt tihkesse energiasse, millest on pärast raske välja tulla. Aktsepteerimine on tähtis. Ole rohkem jälgija. Jälgi oma emotsioone, mineviku pilte ja enda vastuolusid.

Praegu hakkab meie eludes taas muutuste periood, mis toob ka materiaalsete ja finantsiliste asjade muutmist. Ära luba enda emotsioonidel end juhtida, muidu nad viivad Sind vales suunas, mida Sa hetkel ei vaja.

Hea on ennast toetada vaimsete praktikatega või muude puhastavate protseduuridega. Oska jälgida mida Sa oskad teha kooskõlas uute energiatega ja ka milles veel oled kinni vanades mustrites. Kui on vajalik, pane kirja see, mis aitab Sul püsida uutes energiates. Usalda seda, mis Sinu elus toimub. Sellega Sa ühined oma sisemise keskusega ja algallikaga, seega täpsemalt tulevikus Sa hüppad just oma eesmärkide poole.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Detsembri sõnum: usalda tundeid, see on kiireim tee selgusesse

JUPITERI HOROSKOOP: Loe, kuidas mõjutab õnneplaneedi liikumine Kaljukitse märki just sind!

Energiavampiirid perekonnas: kuidas neid ära tunda ja end nende eest kaitsta?

Mari Metsallik: mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli

Kas oled “vana hing”? 6 probleemi, millega kõik “vanad hinged” kokku puutuvad

Palve kõige elava hüvanguks

Märgid, mis näitavad, kas käid oma elus ikka õigel teel

Seotud