Ekstra-super-Kuu hullutab: täna toimub ülemaailmne Kuu poole karjumine

Täna öösel näeb 21. sajandi seni suurimat kuuringi meie taevas. Kui osa inimesi peab seda metafüüsilises mõttes maagiliseks ajaks ning teeb rituaale ja laeb kristalle, väestab end ja ümbritsevat, siis seltskond eluga rahulolematuid inimesi tähistavad tänast ekstra-superkuud hoopis pingetest vabanemisega, karjudes selleks ajavahemikus kell 20-05 Kuu poole kõike seda, mis elus ja maailmas närvidele käib.

“Aasta 2016 on olnud kohutav ja ma süüdistan selles Kuud! See kosmosemuna on asju vussi keeranud juba liiga kaua ja meil on sellest kõrini! Vahet pole, kas oled valge või must, liberaal või konservartiiv – lõpetagem karjumine üksteise peale ja karjugem parem Kuu poole!” kutsub blogi Obvious Plant eestvedaja Jeff Wysaski üles inimesi oma irratsionaalset viha välja elama mitte kaasinimeste, vaid hoopis taevakeha vastu.

“Karju Kuule kõiki sisemiselt salaja painavaid solvanguid, röögi räpasusi, vala välja oma viha! Süüdista teda David Bowie surmast tekkinud depressioonis! Iga öö vahib see tüüp meid sealt oma taevaselt troonilt pilvede vahel – aitab sellest pullist! Täna esmaspäeva öösel on Kuu meie koduMaale ülilähedal (viimati oli ta samakaugel 1948. aastal) – see aga tähendab seda, et ta kuuleb kindlasti kõike, mida me talle karjume,” teatab superkuu jõuab oma lähimast võimalikust positsioonist vaid tunni kaugusele, mistõttu on NASA seda nimetanud koguni ekstra-superkuuks. Tegemist ei saa olema vaid Kuu 2016. aasta lähima möödumisega Maast, vaid koguni terve 21. sajandi seni suurima kuuringiga meie taevas.

Ehkki ülaltoodud Kuu poole karjumine ja enda sisepingete väljaelamine võib osutuda tõhusaks teraapiavormiks, soovitab Alkeemia toimetus enne sellist sessiooni – eriti kui plaanite seda tõesti õhtul kaheksast kuni öösel kella viieni teha, nagu on aktsiooni korraldajad Kuu poole karjumise ajavahemikuks välja pakkunud – mõelda korra ka oma naabrite peale…

Lisaks tasub ehk mõtiskleda ka sellele, et juhul kui Kuu on tõesti nii lähedal, et kuuleb teie sõnumit, siis mida te talle tegelikult ikkagi öelda tahaksite? Mis on see sõnum, millega Kuu poole pöördute? Võibolla on see hoopis soodne aeg soovida maailmarahu ning täielikku teadlikkust tervikust ja sisemist vabanemist koos tingimusteta armastuse ja kaastundevõime ilmnemisega?

Toredat Kuuga suhtlemist! 😉

Seotud