Ei või olla? Sodiaagimärk näitab ära, kui tihti sa seksida soovid!?

Suhtes olles on igaüks kogenud, et väga oluline on leida tasakaal enda ja partneri seksiisu vahel. Kui üks soovib seksida iga päev aga teine kord nädalas, siis on mõistlik kodurahu huvides leida kuldne kesktee. Kas aga seksihuvi üle otsustamisel mängib rolli ka sodiaagimärk? Uuri järgi, kas sinu puhul vastab tõele see, mida astroloogid on kirja pannud!

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Kui Vähil on olemas armastav partner, siis on ta valmis iga päev seksima ja isegi rohkem kui korra päevas. Ta on loomu poolest väga armastav ja hooliv ning tema jaoks on tähtis jagada ka füüsilist armastust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kuulujutudel on tõepõhi all – skorpionid on sodiaagi seksikaimad ja kui oleks võimalik, siis nad ei lahkukski voodist. Kui Skorpion leiab endale võrdväärse partneri, siis võib ta tõesti seksida iga päev. Teinekord võib küll stress või mõni kohustus nende seksihuvi pisut vähendada, kuid üldiselt ei hoia neid miski tagasi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Kalad on väga tundlikud ja sensuaalsed ning kui nad on armunud, siis ei suuda keegi nende seksuaalsusega võistelda. Ka siis, kui esimene kirg jahtub, soovivad nad oma kallimaga regulaarselt armurõõme nautida ja seda vähemalt paar korda nädalas, et tunda enda ihaldatuna.

Maamärgid  –  Sõnn, Neitsi ja Kaljukits 

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Sõnn on nõus kannatlikult ootama. Ta on nõus ainult parimaga. Ta tahab saada kõike. Kui see tähendab, et ta peab terve nädala ootama, et veeta nädalavahetus kirglikult, siis ta on sellega nõus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Neitsi soovib seksida kaks-kolm korda nädalas. Ta armastab seksi ja on selles hea, nagu enamus asjades, mille ta ette võtab. Ta on pühendunud, hooliv ja tähelepanelik. Talle meeldib ka näidata, kui osav ta on ning pakkuda oma partnerile naudingut.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaljukits on üsna kinni reeglites, seega järgib ta, et tema elu ikka korraliku graafiku järgi käiks. Ta soovib seksida nädala sees ehk mõne korra ja pigem rohkem nädalavahetusel. Mitte, et tal ei oleks suur seksisoov, vaid tal on endale üsna kõrged nõudmised ja seega on tal keeruline lõdvestuda ja naudingutele anduda, kui muud kohustused ootavad.

Tulemärgid –  Jäär, Lõvi ja Ambur 

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Jäär soovib seksida ülepäeviti. Tegu on klassikalise tulemärgiga, kes teab, mida ta tahab ja ootab ka oma partnerilt sama. Jäära ei rahulda suhted, mis hoiavad teda ebamäärases olukorras. Ta ootab partnerilt pühendumust ja enda ihaldamist.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Lõvi seksib kindlasti kord nädalas. Ta on imetlusväärne ja ihaldusväärne ja kui ta soovib seksida, siis on ta piisavalt visa, et leida võimalus, kuidas seksi saada, olgu tal partner olemas või mitte. Ta võiks seksida ka sagedamini aga tema elus on suuremaidki ambitsioone, mille poole püüelda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Amburi kohta kehtib ütlus – kõik või mitte midagi. Ta ei vaja otseselt seksi oma igapäevaellu, sest tema päevades on nii palju muud põnevat. Samas, kui ta leiab endale partneri, kellega tal on vaimne, intellektuaalne ja seksuaalne klapp, siis võib ta soovida seksida iga päev, et kogeda imelisi naudinguid.

Õhumärgid  – Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Kaksikud soovivad seksida paar korda kuus… või siis kogu aeg. Neist on keeruline aru saada. Isegi nad ise ei tea täpselt, mis neile kõige paremini sobib. Nad suudavad kuid ilma seksita läbi ajada, kui on mingile muule asjale keskendunud. Kui neil on aga partner, kes neid köidab, võivad nad soovida seksida iga päev.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kaalud soovivad seksida vähemalt kolm korda nädalas. Nad on külgetõmbavad ja seksuaalsed ning kui nad millestki või kellestki sisse võetud on, siis ei pelga nad seda ka välja näidata. Nad soovivad seksida tihedalt, sest see paneb neid tundma, et nad on ihaldatud ja armastatud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalajale piisab, kui ta saab seksida kord kahe nädala jooksul. Tal on lihtsalt keeruline leida partneriga samaaegset vaimset, füüsilist ja seksuaalset klappi. Ta peab tundma, et on tõesti valmis ja huvitatud, enne kui end avab ja suudab tõeliselt nautida seksi.

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.