Eestit külastab peagi Venemaa tunnustatuim teadlasest selgeltnägija hüüdnimega Hõbedane Haldjas

28. veebruarist kuni 5. märtsini külastab Eestit Venemaa tuntuim ja enim tunnustatud legendaarne selgeltnägija ja teadlane “Venemaa hõbedane haldjas” Natalja A. Onufrieva. Kuuel päeval on kavas kokku 14 töötuba ja ka individuaalvastuvõtud.

Hõbedane Haldjas on Venemaa teeneline selgeltnägija ja energeetiline tervendaja, Rahvusvahelise Energiateraapia Akadeemia looja ja president. Prioriteetsed tööd, millega Natalja tegeleb, on inimese üleloomulike võimete uuringud ja uute tervendamismeetodite väljatöötamine. Ta on avaldanud selgeltnägemise ning selle õppimise võimaluste kohta raamatuid ja samuti ilmub Akadeemial oma perioodiline ajakiri.

Suurema osa oma elust on habras naine pühendanud inimeste abistamisele. Oma elutööde eest on ta ka saanud palju rahvusvahelisi preemiaid ja tunnustatud autasusid.

Oma nime Hõbedane Haldjas on Natalja A. Onufrieva saanud legendaarselt pimedalt Bulgaaria selgeltnägijalt Vangalt, kellega nad pole kunagi kohtunud. “Oleme kohtunud, aga mitte siin maailmas,” ütleb ta. Küll aga oli Vanga üheks heaks sõbraks Selgeltnägemise ja Tervendamise Akadeemia juhataja Arkadi Gaidukile, kellele naine ühel kohtumisel ütles: “Teil on seal üks hõbedane haldjas, peaksid temaga kohtuma ja koos töötama”.

Lühiinfot tema mõningate auhindae kohta.

  • Rahvusvahelise meditsiiniabi preemia “Elukutse – Elu”
  • Sihtasutus “Tervise Assamble”, mida toetab Maailma Terviseorganisatsioon ja Vene esinduse Nobeli komitee, valis Natalja Onufrieva esindama Venemaad Rahvusvahelise “Mercy” Akadeemia tseremoonial, kus talle omistati “Mercy” akadeemiku tiitel
  • Rahvusvaheline preemia silmapaistva ja ainulaadse panuse eest meditsiini valdkonda
  • Natalja Onufrieva on “Star of Hope” Ordeni kavaler

Arkadi ja Natalja kohtusidki Moskvas ja nad on praegugi suured sõbrad. Natalja on süvausklik, tal on hea kontakt mitte ainult õigeusu, vaid ka islamiga, preestrid ja imaamid usaldavad teda ning ta on mõlemalt religioonilt tunnustused ja pühitsuse saanud.

Nataljal on ka oma tervisekeskus Moskva kesklinnas, kus inimesi abistavad legendaarseks saanud tervendajad. Natalja A. Onufrieva räägib, et tema saatust on mõjutanud sündimine arstide perre, kusjuures tema võimed ilmnesid juba 3-aastasena, kui ta käis arstist vanaisaga tema töö juures kaasas ja oskas haigete kohta ühtteist öelda. Kogu suguvõsa tundis tema üle uhkust, vanaisa soovitas tal õppida inimese anatoomiat. Ainult vanaemale ei meeldinud lapselapse selline võime. Vanaema pidas seda inimesele kohatuks, pühadust riivavaks. Natalja õppis algul meditsiiniinstituudis, hiljem Moskva Ülikoolis psühholoogiat. Ta on kliiniline psühholoog, psühholoogiadoktor.
Ta pühendus perestroika järgsel perioodil esoteerikale, kui see enam tabu polnud. Usuringkonnad teavad, et naine on vaimne inimene, tõsiusklik, siiras. Ta peab oma kohustuseks inimesi aidata. Ka Venemaa metropoliit on Nataljat jälginud ja temas negatiivsust leidmata, on talle õnnistuse andnud. “Me oleme kogunud raha pühakodadele ja lastekodudele ning praegu on meil seminarid, mille tulu läheb väga raskelt haigete laste peredele, kel pole raviks raha,” räägib naine heategevusest.
Natalja aitab inimesi siiski peamiselt terviseprobleemide puhul. “Tavameditsiin aitab palju, kuid kui meedik ei suuda näha haiguse põhjust või pole tal võimalik aidata, tulevad inimesed minu juurde,” selgitab ta. Tullakse nii tühiste asjade kui ka surmahaigustega, tema võtab vastu kõiki. Nii tuli kord üks naine tühise küsimusega, aga jutuajamise käigus tulid välja tema õudseimad saladused, mis olid seotud lapse surmaga ja lammutasid juba tema psüühikat. Tema poole pöörduvad ka õiguskaitsjad, kui on vaja leida kadunud inimesi või kurjategijaid ning tulemusi on igasuguseid. Selgeltnägija ütleb, et antava infoga võib teha nii head kui halba – on olnud juhuseid, kus kadunud inimene on ennast peitnud vägivaldse pereliikme eest. Ta on päästnud abielusid ja hoidnud ära tarbetut operatsioonile minekut.
Mõnikord algab psühholoogi töö hommikul kell 8 ja venib üle südaöö. Reklaami ta endale ei tee, sest teda leitakse niigi. Natalja A. Onufrieva ütleb, et talle meeldivad nii Eesti kui ka pealinn Tallinn, sest siin voolavad energiad vaikselt ning valitseb rahulikkus. Palju esitatakse küsimusi ja Natalja tahab, et inimesed mõtleksid kaasa, sest sageli nad seda ei tee. “Ma ei taha, et oleks monoloog, vaid dialoog,” ütleb ta. Eriti oluliseks peab naine sõltumatust esoteerikast, et inimesed mitte ainult ei kuulaks neile räägitut ja tegutseks selle järgi, vaid mõtleks kaasa, et selle tulemusel ei tekiks lammutamist, vaid loomine.
Tema poole pöörduvate inimeste hädad on samad, mis Venemaal – on nii kehaliselt kui hingeliselt haigeid, on inimesed, kes muretsevad laste või maailmas toimuva pärast ja on need, kes tulevad, sest huvituvad vaimsusest.
Natalja Onufrieva tuleb Eestise juba neljandat korda. Kõik siin esitatud seminarid on olnud väga huvipakkuvad ja maailmapilti laiendavad. Enamasti on tema loengud sügavatel mõtlemistpanevatel teemadel, mille kohta netist materjale raske leida. Taevas ja Maa keskusel on Moskva Rahvusvahelise Akadeemia ainuesindusõigused ja ka pühitsetud õppejõud, kes edastab akadeemia õppematerjali eesti keeles.
Varsti ilmub eesti keeles ka raamat Natalja Onufrieva selgeltnägemise õpetuste kohta. Ning järgmisel aastal tema teine raamat. Võimalusel trükime ka tema artikleid ajakirjast.

Natalja A. Onufrieva seminarid toimuvad 28. veebruar – 5. märts 2017 Taevas ja Maa keskuses, aadressil Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, IV korrus.

Vaata seminari kohta lisainfot SIIT.

Seotud