Eesti erilised lapsed III: Kristiina Raie ja Anne-Ly Täht näevad, et kaksikud on tähelapsed ja Karl ravitsejavõimetega vana Maa hing

Alkeemia erivõimetega lastest jutustava järjejutu kolmandas osas vaatavad vaimsed nõustajad ja nägijad Kristiina Raie ja Anne-Ly Täht kaksikute ja Karli olemust ning annavad lastevanematele nõu, kuidas ülitundlike ja eriliste annetega lastega toimetada võiks.

Loe ka järjejutu “Eesti erilised lapsed” I peatükki – lugu kaheteistaastasest Karlist, kes näeb inimeste aurasid ja ka kaadreid tulevikust ning kes saab toitu maitsta seda pelgalt käega puudutades ning II osa: kuueaastased Lõuna-Eesti kaksikvennad kutsuvad end nimedega Vaba Kui Pilv ja Tähesäde, nende koostööpartneriks on Sipsik, nad käivad kosmilistes komandeeringutes ja elavad karma seaduse järgi ning tajuvad inimeste ja olukordade energiaid.

Nägijad Anne-Ly Täht ja Kristiina Raie lastest

Poiste piltide põhjal mõlgutavad teineteisest sõltumatult mõtteid kaks täiskasvanud nägijat, kelle võimed samuti juba varases nooruses avaldusid.

Meditsiiniharidusega Anne-Ly Täht hakkas aurasid nägema varateismelisena kuni ühel hetkel avastas end juba klassikaaslasi ja nende vanemaid abistamas-ravitsemas. „Tuttavad nägid mind isegi unes nõu andmas ja nende probleemid lahenesid,” jutustab naine. „Kui siis vanaema juures külas olles veel poltergeist möllama hakkas, kirjutasin hirmuga ajakirjale Paradoks, et nõu küsida. Sealt vastati: „Ilmselt arenevad sul ekstrasensoorsed võimed,” meenutab naine, kes nüüdseks oma eriliste võimetega juba elama on õppinud.

Arstide ja ravitsejate suguvõsas sirgunud inseneri paberitega Kristiina Raie mäletab aurade nägemist sama kaua kui iseend. Kogu elu on inimesed temalt küsimusi küsinud ja abi saanud.

Naised ei tunne teineteist ega poisse, kelle pilte neile näitan. Poiste lugusid kuulevad nad alles pärast fotode põhjal antud kommentaare.

Vaba Kui Pilv ja Tähesäde = Tähepoisid

Kristiina: Neid vaadates on selge, et nad on nö tähelapsed. Nende kehades on juba aktiveerunud kosmiline DNA ehk nad on pidevalt ühenduses meie tähesüsteemiga.
Poisse tuleks kuulata ja kui neile on midagi väga vastumeelt, peaks nende tunnet järgima.
Ühes vennas näen rahukõnelejat, läbirääkijat ja info kanaldajat, teises tema toetajat. Need poisid on nii paigas, et tavamõistes kasvatama neid ei peagi. Nad on siin ülesandega ja oma missioonist täielikult teadlikud.

Anne-Ly: Vennad on väga erinevate võimete ja energiatega, kuid nad mõlemad on ühenduses mingi teise planeedi energiaga. Nagu polekski päris inimlapsed… Üks poistest viib meie tehnoloogia tulevikus ilmselt kokku kõrgema energiaga, teine ühendab looduse ja meditsiini.

Karl = Vana Maa hing

Kristiina: Kui kaksikud poisid olid täiesti uue ja Maa jaoks võõra energiaga, siis Karl kuulub nö Maa tarkade hulka. Ta on võimetega poiss, kes mõistab rohkem kui välja ütleb. Kannatlik hing, kes mõistab inimeste ekslikkust. Tal peab olema piisavalt nö Oma Ruumi ja seda, et keegi ei suruks talle peale oma elu, vaid laseks tal olla selline nagu ta on.

Anne-Ly: Tema pole tähelt pärit, vaid meie planeedile tuttavam. Hästi sooja ja hea energiaga lihtne poiss, kel on ravitseja võimed. Kui tähevennad võivad hakata koolis väga hästi õppima ja lähevad kõigega kaasa, siis Karl on pigem selline, kel on meie süsteemidega raskem kohaneda. Ta ei saa aru, miks ta peab toimima nii nagu kõik teised, sest tal on hoopis teistsugune tunnetussüsteem.

Vaimne nõustaja Kristiina Raie: Tundlikke lapsi tuleb toetada

Üleloomulike võimetega lapsi on alati sündinud, nüüd pannakse neid lihtsalt rohkem tähele, sest maailm on avatum.

Tegelikult on kõik lapsed sündides poolautomaatselt üliteadvuslikus seisundis, kuid oma vanemaid matkides ja õppides, kuidas PEAB asju nägema, omandavad nad täiskasvanuikka jõudes tavateadvuse füüsilis-materiaalse maailma mustrid. Teatud avatus ja loovus kaob.

Kuidas erilist last toetada?

Teadliku-tundliku lapsega tuleb olla paindlikum. Võtta teda nii, nagu ta on, mitte püüda teda raamidesse suruda. Nad on hea südamega ja tulevad täiskasvanute soovidele tihti vastu. Seda enam tuleb endale meelde tuletada, et selliseid lapsi ei tohi liigselt koormata küsimustega stiilis „Kas sobin selle inimesega?”, „Vaata mu tervist!” jne. Nende asjade n-ö vaatamine nõuab energiat, mõnikord lausa väga palju, mistõttu peaks alaealisi võimetega lapsi sellest pigem säästma. Iseasi, kui laps ise rääkima hakkab. Need lapsed on tulnud siia palju suurema ülesandega kui meie argiste murede lahendamine. Neile tuleb toeks ja abiks olla.

Igasugustel arvamustel on tundlikele lastele energeetiliselt reaalne mõju. Eriti halb mõju on negatiivsetel mõtetel. Sestap peavad selliste laste vanemad kaitsma oma lapsi liigse tähelepanu eest ning olema ka enda suhtes nõudlikumad – jälgima oma mõtteid, sõnu ja tegusid. Vanem peaks oskama usaldada lapse tunnet, täites samas vanema kohust luua lapsele turvaline, loov ja avatud kasvukeskkond.

Loe ka järjejutu “Eesti erilised lapsed” I peatükki – lugu kaheteistaastasest Karlist, kes näeb inimeste aurasid ja ka kaadreid tulevikust ning kes saab toitu maitsta seda pelgalt käega puudutades ning II osa: kuueaastased Lõuna-Eesti kaksikvennad kutsuvad end nimedega Vaba Kui Pilv ja Tähesäde, nende koostööpartneriks on Sipsik, nad käivad kosmilistes komandeeringutes ja elavad karma seaduse järgi ning tajuvad inimeste ja olukordade energiaid.

Hea lugeja, kas sinul on kogemusi ja kokkupuuteid erivõimetega lastega? On sul äkki endalgi eriliste annetega võsuke sirgumas? Kui oled valmis oma lugu teistegagi jagama (ka anonüümselt) ja leidma üles meie omad Harry Potterid, siis palun kirjuta meile toimetus@alkeemia.ee

Autor: Aive Herja

Lugu ilmus lühendatud kujul „Pere ja Kodu” 2015. aasta juunikuu numbris

Kuula vaimset nõustajat, teadjanaist ja selgeltnägijat Kristiina Raiet Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.