Detsembri sõnum: esile tõuseb kõik see, mis on “päris”

Maha jääb vana vibratsioon ning oma olemuses oleme nüüd peenemad ja täielikumad. Sellisena oskame näha kõike nii nagu see tegelikult on, vajamata olukorda enda tahte kohaselt mõjutada. Märtsis tuleb suur valgus ja valgustumine. Ega see kuskilt mujalt ei tule, kui ikka enda seest. Ühed tunnevad selle ära, teised kohtavad hoopis luukeresid. Aga nii kui olukorra olemusest aru saad, lased olla, vibratsioon tõuseb ja pole enam pime. Nii kui soovid elus midagi mõista, hakkad leidma viise, kuidas seda teha, vahendab Banaanisaar.ee.

Igapäevaelus kipume olukorda oma tingimustele allutama – kuidas keegi võiks või peaks meile reageerima, kuidas mingi olukord peaks lahenema jne. Sellega moonutame tegelikkust ja kogeme olukorda vastavalt oma eeldustele ootuspäraselt või mitte. Niipea, kui lased elul lihtsalt olla, tuleb esile tegelikkus. Aga sa pead tahtma seda märgata, näha. Justnagu taevas võib olla öösel heledaid ja imelisi tähti täis, kuid sul tuleb pilk tõsta ja neid vaadata. See, mis praegu toimub, on uue aasta valguse kuma. Midagi suurt on saabumas ja tänased imed on selle esimeseks tunnistuseks.

Must ja valge. Alateadvus ja teadvus. Kui alateadvuse pimedad kohad ära valgustad, saab sellest teadvus. Must värv on must ainult seetõttu, et ta imab endasse kõik valguse. Valge on valge seetõttu, et ta peegeldab kõik valguse tagasi. Seda on hea mäletada aasta lõpul, kui võib tekkida tühimik ning uue aasta hakul, kui asjad tunduvadki mõnda aega must-valged.

Energia muutub peenemaks vastandtoimena – mida kõrgemale ja peenemaks muutub valgus, seda sügavamaks ja tugevamaks läheb ka pimedus.

Räägin siia ühe loo. Mees näeb unes suurt aasa, mis jaguneb ta ees kaheks – mustaks ja valgeks. Mustal poolel sädeleb must kuju ja ta peab teda Saatanaks. Valgel poolel sädeleb valge kuju ja ta peab teda Jeesuseks. Nende kahe vahel on aed. Et mees on ateist, siis ta ronib aia otsa ja ütleb, et ta ei vali kumbagi poolt. Sel hetkel kaob aas ning mees jääb üksi. Ja kuuleb, kuidas must energia talle kõrva sosistab: “Ooo, aga sa valisid… Sest see aed on minu!”

Mida kõrgem vibratsioon, seda rohkem valgust ja armastust. Mida madalam vibra, seda rohkem pimedust ja teadmatust. Kuid alati, alati pea meeles, et need kaks on osa tervikust. Lase neil hinnanguteta lihtsalt olla.

Detsembrikuu kannab endas muutust. Siin on kõrgem olemine juba kohal. Osalt tähendab see, et elusündmused ei tekita enam segadust ning juhtumised, inimesed, olukorrad näivad selgemad. Siit pinnalt on ka otsustamine ja mõistmine selgem. Ent see ei tähenda, et kõik, mis sulle varem segadust ja ebamugavust on tekitanud nüüd enam ei kordu. Vastupidi. Kordub. Ja sul on võimalus seda oma uues vibras uuesti kogeda.

Teisalt on tegemist millegi uue algusega sinu sees. Enda mõistmisega uuel tasandil ja uut moodi. Mis vajadused sul on? Mis sulle tegelikult ka meeldib ja mis ei meeldi? Kuhu ja kellega olemisse sa oma aega panustad, on see see, mis sulle päriselt ka oluline on?

Pane tähele, mis praegu toimub. Pane tähele muutuste algust enda ümber, märka, mis su elus toimunud on, et saaksid arusaamad kokku korjata, sest jaanuaris läheb sul seda kõike vaja. Sul tuleb juba detsembri lõpus hakata otsustama. Ja kes seni pole tahtnud enesega tööd teha, mustreid märgata, kogemustest õppida, vihjeid mõista, sel tuleb uue aasta hakul siiski kogu oma elu-oluga silmitsi seista. Parem ole siis juba avatud ja võta elu kohe vastu sellisena nagu see on.

Vabastus iseenda tehtud vanglast, kuhu oleme end kinni pannud. Järsku me näeme vanglat, selle olemus saab selgeks ning nagu iga seinaga/müüriga – kohe, kui sa seda märkad, mõistad ja lased olla – ta vabaneb. Sest vabaneb sinu vastuseis tema olemisele. Koguneb julgus elada endale õiget elu.

Lase lahti kõik, mis sinuga ei klapi. Kui sa oled võimaluse andnud, teinud endast parima ja kui see siis ikka sinuga ei klapi ja tööle ei hakka – lase lahti, lase sel minna.

Mulle meeldib mõelda, et see jõud, mis hoiab koos kogu multiversumit, mis kannab planeete ja galaktikaid, kannab ka sind ja mind ja kõiki inimesi. Muidugi juhib see jõud igaühe eluteele just selle, mis on kõige õigem, parem ja vajalikum. Kui elus on kannatusi või midagi tundub valus, siis see valu tuleb lihtsalt vastuseisust sellele, mis on. Lased lahti vastuseisust, alistud… ja valu kaob. Seda muidugi on lihtsam öelda kui teha!

Kõik vajalik tuleb su juurde tagasi. Kõik ebavajalik läheb ja teeb ruumi sellele, mis tegelikult ka sinu juurde kuulub. Elu pole pingutamine ja suur töö. Sa ei pea elust kümne küünega kinni hoidma, sa ei pea hoidma oma elus asju, et nad seal püsiksid. Kõik, mis on päris, jääb su juurde. Ja kõik, mis sinu juurde ei kuulu, läheb minema ning vabastab ruumi, et saaks tulla see, mis tegelikult ka sinuga kokku kuulub. Seo kõik paadid lahti ja vaata, millised triivivad minema ja millised jäävad. Usaldades seejuures, et sa oled alati parimal moel hoitud ja kaitstud.

Ees ootab midagi suurt, alguse saab midagi olulist. See muudab maailma olenemata, kas sa seda tunnetad või mitte. Kokku saavad inimesed ja olukorrad, mis on kokku loodud. Ning sina oled ka selles voos!

Tasakaalu- ja alistumise õppetunnid. Terve detsembri viskab üles asju sulle proovida, mistõttu kord oled sa ühes äärmuses, kord teises. Just samuti nagu arvad, et nüüd on kõik selge, ilmub hiljem olukorrast uus vaatenurk. See kõik aitab endas tasakaaluni jõuda, ennast tunda. Naudi seda. Hetkest, mil otsustad olla täielikult kohal, saad kogu oma jõu kohe kätte. Kohal aga saad olla siis, kui sa tunned ennast ja oma elu ning seeläbi ka teisi.

Andeks peab andma inimesele, mitte teoga okei olema. Ennekõike on kõik enesele otsa vaatamine ja andestamine. Kui sul on minevikust asju, mida endaga kaasas kannad, siis tea, et sa ei pea teoga okei olema, ent saad otsustada, et pole lihtsalt nõus selle eest valu endaga kaasas kandma – see ongi vabaks laskmine.

Miks inimesed teevad enesele valu, pannes end olukordadesse, mis toob kannatusi? Sest vaja on leida üles seinad, et oma piiritust tajuda, et avaneda, areneda. Alati, kui on raske või valus, on võimalus areneda.

Tühjuses koguneb kõiksus. Detsember on ses mõttes hall, et kohati on elu ebaselge ja siis kohe järgmine hetk väga klaar… kuni on jälle ebaselge. Ent kui lähedalt vaadata, on tegelt terve detsember läbi peene teemantpuru kõndimine. Igal pool on imed ja võimalused, kes vaid otsustab märgata.

Mida sa soovid – tunneta seda! Tunnetamine on olulisem kui ettekujutamine. Näiteks, kui soovid uut töökohta, tunneta, mis emotsioonid sul on, kui sul juba on taoline töö. Pole vaja mõelda, kus see võiks olla, mis amet, milline palk jne. Pigem too endas esile meeleolu. Samuti, kui soovid suhet, siis soovi suhet partneriga, kellega te rahuldate üksteise vajadused. Kui sa ise väga detailselt manifesteerid, võib midagi välja jääda, mida sa ei näe ega oska paluda. Usalda elu, alistu sellele ja soovi lihtsalt, et elu täidaks kõik su vajadused parimal moel.

Siin on üks oluline nüanss – et uus saaks tulla, tuleb olla okei kõige sellega, mis praegu on. Energia hakkab liikuma kohe, kui vabaned vanast ka füüsiliselt – vaata üle kapid, sahtlid, raamaturiiulid, riided – kõik asjad kannavad endas energeetikat, kas see energia toetab sind? Üldiselt on nii, et mida vähem asju ja mida vähem kinni hoiame minevikusündmustest, mida vähem heietame vanu mõtteid, seda vabamalt energia liigub ning seda vabamad ja muretumad oleme ka ise.

Pea meeles, multiversum toob meile kõike, mis meile meeldib ja mida meil on vaja. Kui sa naudid pidevat nõiaringi, kirumist, tahtmist, siis seda multiversumi energia võimaldabki. Tahtmine toob veel tahtmist. Mida sul vaja on? Sa lood oma elu ise. Kuid ennekõike – niipea, kui lased kõik vabaks, lased oma elu ja olemise vabaks ning usud, et sul on alati kõik vajalik ja võimalik – siis nii lähebki – seda tähendabki usus ja armastuses elamine… Alistumist kõigele, mis on. Jäta ruumi multiversumi energiale, mis toob sulle kõik vajaliku kohale – nii et mis tundeid sa oma ellu soovid ja kõik joondub!

Kõik hakkab toimuma just läbi sinu tunnetuse, mitte läbi tingimuste. Tingimused toovad endaga kaasa seinad ja valud ja ebamugavused – saab ka ilma. Suurem osa, mis veel pole paika läinud, läheb rahulikumaks detsembri keskpaigast ja sealt edasi mõneks ajaks must-valgeks. Seega, korja detsembris teemante, need on nagu seemned. Lase kõigel lihtsalt olla ja imed hakkavad juhtuma!

Lahkust ja koos-tunnet!

Allikas: Banaanisaar.ee

Seotud