David Icke: olen ühe elu jooksul mitu ära elanud

Inglise autor ja legendaarne vandenõude uurija David Icke rääkis, et tunneb, et on ühe elu jooksul mitu elu ära elanud. Icke, kes on olnud professionaalne jalgpallur, ajakirjanik ning rohelise erakonna eestkõneleja, rääkis Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”, et teadis juba väikse poisina, et temast peab saama suure mõjuga inimene.

“Kui ma vaatan tagasi oma elule, oli see nagu labürint ja mingi nähtamatu käsi juhatas mind läbi selle labürindi,” selgitas Icke. Tema sõnul on kõik tema kogemused olnud head selleks, millest ta nüüd kirjutab. “Sain infot seestpoolt,” ütles Icke.

Aastast 1989. on mees tundnud, et iga kord ruumis viibides ei ole ta seal üksi. “Sa elad justkui mullis, aga lõpmatu tõe mull on palju suurem, mis sinu mulli ümbritseb ning siis tuleb keegi, kes lõhestab sinu mulli ja lõpmatus hakkab sinu poole tulema,” rääkis Icke.

Mees on oma arvamusavalduste tõttu ka palju nahutada saanud ning inimesed on teinud temast tõelise naerualuse. “Ma nägin seoseid ja maailm nägi palju selgem välja. Ka massiviisiline mõnitamine oli vajalik, sest see vabastas mind vangistusest, kus suur osa inimesi elab,” leiab Icke nüüd ja ta lisas, et tõde tuleb alati välja.

“On väga oluline, et kui te teate tõde, siis öelge see välja. Kui inimestele see ei meeldi, siis hea küll, aga kui inimesed sinu tõde ei austa, pole nendega niikuinii mõtet tegeleda,” ütles Icke.

Sõnumid teispoolsusest

Icke on saanud ka sõnumeid teispoolsusest. “Nad ütlesid, et üks inimene ei saa üksinda maailma muuta, aga nad saavad edastada sõnumit, mis aitab seda maailma muuta,”  selgitas ta ning lisas, et sellest ajast edasi hakkas tal kummaline elukulg.

“Sellest ajast saati läks pusle kokkupanemiseks, mul ei olnud tervet pilti, ma ei teadnud, mida ma pean kokku panema,” lausus Icke.

Tema sõnul on selge, et teatud jõud suunavad teda läbi labürindi ning saadud infot vaatab ta kui üldpilti. “Selle pärast on ka minu raamatud päris paksud, sest peab vaatama üldpilti ja kõiki detaile, kuidas nad haakuvad,” ütles Icke.

Mees lisas, et ei tõenda asju vaid üksikjuhtumite alusel, sest sellel ei ole mõtet. “Üldpildis ongi kogu info võim ning tõendid on selles, et kõik, mida ma olen öelnud, toimubki päriselt, sa näed seda uudistes.” Icke lisas, et inimesed suhtuvad temasse tänu sellele ka tõsisemalt.

Ta selgitas, et inimeste taju on võimalik masside abil mõjutada ning praegusel hetkel toimub taju petmine. “Inimtajuga manipuleeritatakse ja kui suunata inimese taju ja tähelepanu vaid peavoolule, tõmbab see inimkonda alla, sest me tegutseme kogemuse tasandil,” ütles ta.

Icke lisas, et ta ei ole guru, vaid inimene, kes julgeb mõelda ja läheneda teistsuguselt.

David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõuteoreetik ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 19 raamatut ja kogunud endale aja jooksul globaalse lugejaskonna. Icke on ise end nimetanud maailma kõige vastuolulisemaks kõnelejaks.

Allikas: http://menu.err.ee/

Kuula David Icke intervjuud R2 saates “Hallo, Kosmos!”
eestikeelse tõlkega – osa I ja osa II
inglise keeles – osa I ja osa II

Seotud