AUGUSTI TAROSKOOP | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile lõikuskuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjade osas on sinu jaoks saabunud väga konkreetne ja selgust toov aeg. Toimivad ainult need suhted, mis põhinevad vastastikusel usaldusel, mõistmisel ja austusel. Kõik see, mis on rajatud valele või mis on lihtsalt oma aja ära elanud, laguneb. Kui alles oled suhet loomas, siis peaksid samuti hoolikalt järele mõtlema, kas sinu valik põhineb ikkagi ainult armastusel ja südame valikul, mitte mõnel muul alusel.

Küllus. Rahaasju silmas pidades saad nüüd kusagilt positiivse impulsi. Sul läheb siiski edukamalt kui kartsid. Praegu tasub sul isegi veidi riske võtta, sest võimalus tulu teenida on suur. Ka tööasjade osas ei saa sa kurta, sest sulle tehakse põnevaid pakkumisi ja ettepanekuid, mida saad soovi korral kasutada ja oma ellu vaheldust tuua.

Tervis. On tõenäoline, et vajad nüüd rahu, aega ja puhkust. Sa pole enda suhtes just liiga leebe olnud, kuna sinu ootused on suured ja latt alati kõrgele seatud. Nüüd peaksid suhtuma endasse väga leebelt ja mõistvalt ning kuulama oma keha. Luba endale täpselt seda, mida su hing ja keha vajavad, see on su tervist silmas pidades parim.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Sind ootab südameasjade osas väga hea kuu. Kui oled oodanud armastuse saabumist oma ellu, siis nüüd tutvud inimesega, kes paneb lausa maa sinu jalge all kõikuma. See on võimalus alustada oma unistuste suhet, kuid pea meeles, et ära püüa näidata end paremana kui oled. Jää ausaks ja sa näed, et sind armastatakse just sinu enese pärast. Kui sul on juba suhe olemas, siis liigud partneriga veelgi suurema usalduse, üksteisemõistmise ja harmoonia poole.

Küllus. Nüüd on aeg selleks, et vaataksid üle nii oma rahaasjad kui ka töö. Kui sa oled rahulolematu, siis on aeg asuda tegutsema ja teha muutusi. Jätkates vanaviisi, ei saa ju loota teistsuguseid lõpptulemusi. Kui sa isegi midagi suurt muuta ei soovi, siis on ikkagi soovituseks teha kasvõi pisikesi uuendusi. See annab sulle uue hingamise ja lükkab sinu majandusliku poole paremini käima.

Tervis. Nüüd on aeg asuda uue hooga oma tervise eest hoolitsema. Leia endale mõni tegevus, mida sa tõeliselt naudid ja mis haarab kaasa nii keha kui vaimu. Kasuta viimast suvekuud selleks, et palju looduses olla ja endasse küllaldaselt energiat ammutada.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastus. Südameasjade osas langetad praegu otsuseid eelkõige mõistusest ja praktilisest meelest lähtuvalt. See ei tähenda, et sinu elus ei ole seiklusi või ootamatut romantikat, kuid eelistad pigem omada kindlat kontrolli asjade üle, mitte spontaanset lähenemist. Soovituseks võiks sulle selle kõige juures olla siiski avatud meel, sest teinekord võib midagi imelist tulla su ellu ka sealt, kust sa poleks seda ealeski osanud oodata.

Küllus. Seoses tööasjadega ootavad sind sel kuul ees uuendused. On tõenäoline, et sa võtad kasutusele mingid uued töövõtted, pead kohanema uue ülemusega või lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei ole praegu see aeg, kus saad rahulikult mugavustsoonis viibida. Näita end praegu oma parimast küljest ja nii saad panna aluse edukale karjäärile.

Tervis. Praegu vajad sa väga rahu, puhkust ja hingelise tasakaalu leidmist. Kipud üleliia muretsema asjade pärast, mida sa tegelikult kontrollida ei saa ja see mõjub sinu kehale ja meelele halvasti. Katsu õppida teadlikult lõõgastama oma meelt ja usaldama elu käiku.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Nüüd on käes aeg, kus pead oma armuasjad värske pilguga üle vaatama. Praegu tehtud otsused mõjutavd sinu tulevikku üsna pikalt ja oluliselt, seega kaalu hoolikalt, milliseid samme sa astuda kavatsed. Kui oled suhtes, siis mõtle järgi, ehk vajate mõlemad partneriga pisut värskeid tuuli, mis teie suhte jälle uueks muudavad. Kui oled vallaline, siis praegu ära kiirusta suhete loomise ega enda sidumisega, sest käimas on jõuliste mutuste aeg ja parim, mida hetkel teha saad, on anda asjadel aega, et näha nende tõelist olemust.

Küllus. Töö- ja rahaasjadesse peaksid sel kuul suhtuma rahulikult. Tööalaselt kulgeb kõik oodatult ning meeleolu peaks olema hea. Raha tuleb sisse küll, kuid seda läheb ka korralikult välja. Kuid hetkel ei saa sa ka midagi teha, et see kuidagi teisiti oleks. Katsu selle pärast mitte liigselt stressata, sest tegelikult ei löö praegune raha liikumine kuidagi tasakaalust välja sinu üldist majanduslikku olukorda.

Tervis. Praegu on sinu enda käes olemas kõik võimalused oma enesetunnet parandada ning oma keha ja meele seisukord tasakaalu viia. Kui sul on olnud mõned tervisemured, siis nüüd saad teada, mis olid nende algpõhjused ning nii on need soovi korral ka täielikult välja ravitavad või vähemalt leevendatavad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Praegu on sinu elus pisut keeruline aeg. Tunned, et pead osa oma loomusest alla suruma selleks, et vastata kas partneri või ühiskonna poolt peale pandud raamidele. Siin tuleb sul teha valik, kuidas edasi toimida nii, et rahul oleksid nii sinu süda, kui ka sinu kallim. Kõike head elus ei saa ja sa tead seda hästi, kuid ometi põhjustab see sinus praegu meelehärmi. Leia endas tasakaal, mis vastaks eelkõige sinu loomusega.

Küllus. Sul on põnevaid plaane ja projekte, mis hoiavad sind igapäevaselt motiveerituna toimetamas. Suhtud kõigisse ettevõtmistesse väga kirglikult ja panustad oma aega ja energiat täiel rinnal. Samas on ka su ootused väga kõrged ja õnneks ei pea sa pettuma. Kui panustad oma tegemistesse korralikult, siis ootab sind ka vääriline palk.

Tervis. Oma enesetundele võiksid nüüd tähelepanu pöörata isegi rohkem kui varem. On oluline, et sa ei lükkaks tervisehädadele tähelepanu pühendamist ikka ja jälle edasi. Tee kasvõi üks väike asi iga päev, mille eest su keha sind tänab ja sa liigud juba paremuse suunas. Praegu võivad kimbutada ka täiesti ootamatult tekkivad terviseprobleemid, seega pigem anna endale võimalikult palju puhkust ning kuula oma keha.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Südameasjade osas võtad nüüd vaatluse alla kõik ebakõlad ja teemad, mis on sulle suhete osas probleeme valmistanud. Oled valmis oma aega ja energiat pühendama selleks, et vanad võlad ära klaarida ja puhtalt lehelt alustada. Sa soovid, et sinu armuelu oleks igas mõttes ideaalne. Kui oled vallaline, siis võid nüüd kohtuda inimesega, kes on oma olemuse poolest pigem romantik ja traditsioonide austaja, see aga tundub sulle isegi väga meeldivat.

Küllus. Kui oled soovinud oma tööasjades muudatusi teha või oma arvamusest ülemusele või töökaaslastele teada anda, siis kasuta praegust perioodi ära. Inimestevaheline mõistmine on parem kui tavaliselt ning sinu vaated võetakse väga positiivselt vastu. Sinu head ideed võivad kaasa tuua ka rahalise olukorra paranemise.

Tervis. Vaimse ja füüsilise enesetunde osas on tulemas hea kuu. Kui sind on vaevanud kurvameelsus või mõni tervisehäda, siis nüüd peaks kõik tervisega seonduv positiivse poole pöörduma. Oled optimistlik ja rõõmsameelne ning selline ellusuhtumine hoiab ka tervise stabiilse. Praegu võiksid teadlikult oma ellu võimalikult palju positiivseid emotsioone tõmmata, sest rõõm ja armastus teevad sinuga imesid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjade osas tunned nüüd, et vajad senisest enam vabadust ja sõltumatust. Tahad võtta aega iseendale ning olla heas mõttes egoistlik ja teha täpselt seda, mida soovid. Kui oled suhtes, siis tasub sul seda peenetundeliselt oma partnerile selgitada, et vältida arusaamatusi. Vallaliste jaoks on aga suurepärane aeg, kuna juhindud sellest, mis sind köidab ja lased oma sisetundel end juhtida. See viib sind kokku just selle õige inimesega, kes on sulle määratud.

Küllus. Sind ootab ees suurepärane kuu, kus saad nautida tunnustust tehtud töö eest ning tänu sellele saad ka uusi põnevaid pakkumisi, mis annavad omapoolse panuse selleks, et sinu majanduslik olukord paraneks veelgi. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis nüüd pakutakse sulle midagi sellist, mis pakub sulle võimaluse oma andeid kasutada ja millega tegelemist naudid täielikult.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise enesetunde osas peaksid nüüd olema tähelepanelik. Katsu võimaluse piires vältida ohtlikke ettevõtmisi ja riskantseid tegevusi. Kui oled ettevaatlik ja hoolitsed enda eest, suudad praeguse keeruka perioodi ilma viperusteta üle elada. Eriti hoolikas tasub olla terariistade, lõikurite ja saagide käsitlemisel.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Suhete osas lased end sel kuul juhtida eelkõige mõistusel. Sulle meeldib see, et sa kontrollid olukorda – see annab sulle kindlus- ja turvatunde. Kuid see välistab ka igapäevaelu vürtsitada võivad imelised seigad. Lase enda vabaks ja usalda elu. Praegu on just spontaansed ettevõtmised need, mis toovad su ellu igatsetud tundeid, romantikat ja kirge.

Küllus. Tööalaselt saad sel kuul nautida stabiilset ja rahulikku aega. Saad keskenduda täielikult oma tööle ja tegeleda projektidega, mis sulle ka piisavalt huvi pakuvad ja väljakutseid esitavad. Tõenäoline on ka see, et nüüd tutvud inimesega, kes aitavad sinu karjääri arengule jõudsalt kaasa.

Tervis. Sinu tervis, meeleolu ja enesetunne peaksid sel kuul olema lausa suurepärased. Peaksid eelkõige tähelapanu pöörma oma mõtetele, sest mõtted suudavad muuta reaalsust. Leia endas üles rõõm ja lapselik vabadus, sest positiivsus ja hea meelolu suudavad jagu saada ka kergetest terviseprobleemidest.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Nüüd on kõik suhtealased muutused kiired tekkima, ülepeakaela armumine ja suhte lõpetamine võivad toimuda lausa üleöö. Katsu mitte tegutseda mõtlematult ja hetkeemotsiooni ajel, sest nii võid hiljem oma otsuseid kahetseda. Anna endale aega, et tunnetada, kas sinu valikud on õiged. Praegu on ka tõenäoline, et omavahel tõmbuvad suurema vanusevahega inimesed.

Küllus. Nüüd peaksid töö- ja rahaasjade osas olema eriti hoolikas. Kui oled kohusetundlik ja aus, siis ei ole sul põhjust muretsemiseks. Ilmtingimata peaksid vältima lohakust ja viivitamist, need võivad kaasa tuua suuri probleeme. Kui sind ootab ees mõni lepingu sõlmimine, siis tasub kõik mitu korda läbi lugeda ja endale nüansid selgeks teha, enne kui millelegi alla kirjutad.

Tervis. Nüüd pead hoolikalt vaatama, et sa ei pingutaks üle ei söögi, joogi ega mõnuainetega, sest ebasoovitavad tagajärjed on kerged tekkima. Katsu jälgida, et liiguksid piisavalt, saaksid puhata ning väldiksid ohtlikke ettevõtmisi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees stabiilne ja rahulik kuu. Saad nautida hetki oma pere või kallima seltsis ja just sellist harmoonilist aega sinu hing vajabki. Kui oled vallaline, siis just praegu saad kohtuda selle erilisele inimesega, kellega sind saavad siduma ühised väärtushinnangud ja unistused. Suurepärane aeg ka perelisa, pulmade ja romantiliste reiside planeerimiseks ja elluviimiseks.

Küllus. Nüüd tasub sul mõelda kõik oma tööalased tegemised ja käigud hoolikalt läbi. Kõige mõistlikum on teha enda jaoks plaan ja siis otsast pihta hakata. Kuna ka igasugu rahanõudvaid asju kipub sel kuul palju olevat, siis tasub sul mõelda, ehk saad mõned suuremad kulutused järgmisse kuusse lükata.

Tervis. Sind ootavad ees positiivsed muutused. Kui sind on vaevanud kurvameelsus või mõni tervisehäda, siis nüüd saad kergemalt hingata, sest kõik tervisega seonduv peaks positiivses suunas pöörduma. Oled optimistlik ja rõõmsameelne ning selline ellusuhtumine hoiab ka tervise stabiilse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Nüüd tõusevad sinu jaoks esiplaanile vabaduse ja sõltumatuse küsimused. Mõtle järgi, kas sinu suhe pakub sulle piisavalt aega ka enda jaoks ja kas saad isiksusena areneda, või oled end pigem suhtele kaotanud. Ka tingimusteta armastuse teema võib tõusta päevakorda. Kas sinul või su partneril on ehk liiga jäigad nõudmised mõne asja osas? Kas armastate teineteist just sellisena nagu olete või ootate ja loodate mingeid muutusi? Need on küsimused, mille pead enda jaoks selgeks mõtlema.

Küllus. Rahaasju silmas pidades peaksid hakkama mõtlema sellele, et natuke raha kõrvale panna ja endale säästud tekitada. See pakub sulle pikas perspektiivis kindlustunnet ning paari lähima kuu jooksul ootab sind ees pisut suurem väljaminek, seega tasub praegu veidi kokkuhoidlikum olla. Tööalaselt peaksid asjad sujuma soodsas rütmis ning pakkuma sulle piisavalt mänguruumi ja väljakutseid.

Tervis. Nüüd on paras aeg selleks, et vabaneda oma halbadest harjumustest. Oled motiveeritud ning suudad end tervislikkuse lainele häälestada ning uuest rütmist ka kinni pidada. Vii sisse positiivsed muutused ja sinu keha tänab sind.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Kui sa oled oodanud oma ellu seda õiget, kellega kogeda tõelise armastuse tunnet, siis nüüd tasub silmad lahti hoida. Sinu unelmate partner peaks juba silmapiirilt paistma. Kui oled juba suhtes, siis tasub teil üheskoos oma armastuse käekäik üle vaadata ja võibolla ka pisut arutada, kuhu olete teel ja kuidas sinna kõige paremini jõuda.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees toimekas kuu, kus puutud kokku uute inimeste, projektide, pakkumiste ja plaanidega. Tunned end inspireerituna ja tegutsed energiliselt. Ka rahaasju silmas pidades saadab sind sel kuul edu. Võimalused on ka lisaraha saamiseks, kas tänu lisatööle, kingitusele või lausa läbi lotovõidu.

Tervis. Nüüd tasub sul teha plaane tuleviku osas. Hetkel on sul tervis hea ja oled energiat täis, kuid selleks, et see ka nii jääks, peaksid sa leidma endale sobiva liikumise- ja toitumise režiimi, mida järgides hoiad end terve ja elurõõmsana.

Loe lisaks: Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

PLANEETIDE LIIKUMINE AUGUSTIS: kuidas mõjutab meid taevalaotuses toimuv

7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Energiavampiirlus meie igapäevaelus – mis see on?

Seotud