Astroloogiliste elementide sobivus – vaata järgi, milline on sinu sobivus partneriga!

Horoskoobi tähemärgid kannavad kindlaid astroloogilisi elemente – tuli, õhk, maa ja vesi. Kõikidel neil elementidel on oma kindlad omadused ning see määrab ära nende sobivuse teiste elementidega.

Astroloogilisi elemente on kokku neli ning me kõik kuulume neist ühe juurde.

TULI –
Jäär, Lõvi, Ambur
ÕHK –
Kaksikud, Kaalud, Veevalaja
MAA-
Sõnn, Neitsi, Kaljukits
VESI –
Vähk, Skorpion, Kalad

TULI – TULI

Kaks inimest, kes soovivad domineerida, valitseda ja olla kõige tähtsamad peaaegu igal pool, ka peres ja suhtes. Kompromisside saavutamine on raske, sest kummalegi tundub, et õigus on just temal. Sellist suhet võib iseloomustada kui väga tulist. Ent selles kõiges on ka väga palju kirge ja energiat. Kaks tuleinimest suudavad teha koos suuri asju, sest neil on palju tegutsemistahet. See suhe on dünaamiline ja kirglik ning selles tuleb palju õppida ja püüda teineteist mõista, samuti leppida sellega, et ka teisel on õigus.

TULI – MAA

Tuli on erutus ja energia, maa – rahu ja vagurus. Need on vastandid, mis tõmbuvad. Maa võib olla stabiilne alus, millel tuli saab turvaliselt elada ja põleda. Ent tuli võib maa ka ära vaevata ja hävitada – maal võib olla tulega lihtsalt liiga kuum, tulele võib aga maa tunduda liiga rahulik ja vagur. Nende kahe inimese suhe on võimalik ainult siis, kui selle kallal pidevalt tööd teha, et üks ära ei tüdineks ja teise jaoks poleks seda liiga palju.

TULI – ÕHK

Tuli ei saa ilma õhuta põleda. Õhk laseb tulel olla ere ja põleda suure leegiga. Selles liidus täiendavad kaks inimest teineteist suurepäraselt. Ent ka siin tuleb olla ettevaatlik. Kui inimesed on väga erinevad, siis võib tekkida plahvatus – kummagi jaoks on kõike liiga palju. Siis kuumeneb õhk üle ja tuli kustub. Kõige parem on selline liit näiteks loova töö puhul, sest selles võib sündida palju uusi ja häid asju.

TULI – VESI

Vesi võib tulest üle kuumeneda ja keema minna. Omakorda tuli kustub vee mõjul. Need kaks elementi püüdlevad sageli teineteise poole ja loovad suhteid. Ning see pole hea ega halb, kui mõlemad teavad, mis on kaardil. See ei ole rahulik elu, vaid täis tormilisi ja emotsionaalseid tülisid, mis vahelduvad heade perioodidega. Kui mõlemad mõistavad teineteise olemust, siis on kooselu võimalik, kuid pinged ja teravused on garanteeritud.

VESI – VESI

Selles suhtes on väga palju emotsioone ja intuitsiooni. Need inimesed suudavad teineteist mõista poolelt sõnalt ja on teineteisele loodud. See on sügav emotsionaalne liit. Ja sellegi poolest – mida on liiga palju, see teeb kahju. Kui emotsioone ei hoita kontrolli all, võib tekkida üleujutus. Sügav ja tihedalt seotud suhe, kuid aeg-ajalt tuleb püüda teineteisest distanseeruda, et sellist üleujutust ei tekiks.

VESI – ÕHK

Vesi on emotsioonid, õhk on püsimatus ja isegi väike kaos. Õhule meeldib ringi hulkuda ja kogu aeg midagi uut nautida, samas kui vesi eelistab midagi rahulikumat ja stabiilsemat. Suhe on võimalik, kui vesi suudab leppida õhu kaootilisusega, õhk aga sellega, et vesi ei tee alati seda, mis õhule meeldib. Nende kahe elemendi esindajatel on kõige parem olla vabas suhtes, milles puuduvad tõsised sidemed – siis naudivad nad kirge ja teineteise täiendamist. Pereelus võib aga olla raske teineteisega kohanduda.

VESI – MAA

Vesi ja maa on loodud selleks, et olla üksteise kõrval ja koos. Nad täiendavad teineteist – maa näitab ja aitab veel luua sängi, milles voolata, vesi muudab aga maa viljakaks ja rikastab seda. Maa suudab rahustada vett ja selle tugevaid emotsioone, omakorda vesi suudab muuta maa elu ilusamaks. See on väga hea liit, mis võib püsida kaua ja olla stabiilne.

ÕHK – ÕHK

Ideaalne harmoonia ja mõtete kokkusobivus, palju ideid, loovust, infot ja rõõmu. See on ühine lend. Tuleb aga olla ettevaatlik, sest selles liidus on puudu stabiilsusest. See liit on väga muutlik ja sellele on iseloomulik suur määramatus. Õhku tõmbab alati teise õhu poole, sest nad on sugulashinged. Tuleb aga õppida olema ka realistlik ja püsima maa lähedal, mitte veeta kogu elu lennates.

ÕHK – MAA

Õhk ja maa suudavad olla koos väga hästi, sest maa on stabiilne alus, õhk aga laseb kõigel maa peal oleval areneda ja kasvada. See suhe võib olla väga edukas ja viljakas, kui maa mõistab, et õhk lendleb mõnikord pilvedes ega pruugi olla üldse tõsine. Õhk omakorda peab mõistma, et maa lihtsalt on selline maalähedane ja tõsine. Maa jaoks on kõige tähtsam stabiilsus ja rahu ning just seetõttu ei pruugi ta olla valmis liituma avantüüridega, kui õhk seda tahab.

MAA – MAA

Väga realistlik, maalähedane ja praktiline suhe. Stabiilne ja väga pikaajaline, kuid probleem peitub selles, et sellises suhtes võib olla puudu elurõõmust, spontaansusest ja kergusest. Kui partneritel on meeles lisada oma suhtesse veidi võlu, rõõmu ja midagi uut, siis on see väga õnnelik suhe.

Allikas: Koduhaldjas.blogspot.fi

Seotud