Astroloog selgitab: praegune viiruseperiood – täitunud ennustus?

Eelmise aasta lõpus olid varjutused ja planeetide paraad. Astroloog B. Sturite ennustas juba siis ette sellist erilist ja keerulist perioodi maailmas nagu on praeguseks kujunenud. Alates novembrist. Just novembris see alguse saigi. “Apokalüptiline” periood on selline periood, kus toimivad erilised energiad, nö surmaenergiad. See algas 2019. aasta lõpus ning selle mõju ulatub uude aastassegi, aastasse 2020, vahendab Manaratas.ee.

Sellisel ajal on alati oma positiivsed tulemused, tulevikku silmas pidades. Vana maailm saab lahti raputatud. Nüüd, selle keskel, paljude jaoks aga keset paanikat, tahab kindlasti igaüks teada, et kaua see kõik veel kestab..

Tekkinud olukord on näidanud seda, et inimesed ei ole üldse eluks valmis. Ega ka surmaks. Kes on need, kes nakatuvad sellistesse, nö sootsiumi haigustesse?

Hirm, mis on üles tõusnud, on täiesti vastavuses tagajärgedega. Aasta 2020, see on illusioonide aasta.

Mida aasta 2020 numeroloogiliselt tähendab, kaua keeruline periood kestab ning mida näitab hetkeolukord meie karma kohta? Kõigest sellest loe lähemalt Kas koroona on hoopis meele tervise probleem?

Iidne hingamistehnika puhastab keha, alandab kaalu ja lisab elujõudu

Imesegu, mis leevendab kurvameelsust ja stressi ning tugevdab immuunsüsteemi

Šamaan Anu Pahka neli nõianippi lõõgastumiseks ja energia taastamiseks

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.