Armastus – universumi suurim jõud ja külgetõmbeseaduse alus

Universumis ei ole armastusest suuremat jõudu. Armastustunne on kõrgeim sagedus, mida saad välja saata. Kui sa vaid suudaksid iga mõtte armastusse mähkida, kui sa suudaksid kõike ja kõiki armastada, siis muutuks su elu täielikult.

Külgetõmbeseaduse vastupandamatu jõu loob mõtte ja armastuse ühendus.

Õigupoolest on paljud mineviku suured mõtlejad viidanud külgetõmbeseadusele kui armastuse seadusele. Sellele mõeldes saad aru, miks. Mõeldes kellestki ebasõbralikult, koged nende tunnete realiseerumist sina. Sinu mõtted ei saa kahjustada teisi, vaid ainult sind. Mõeldes aga armastusega, arva ära, kes nopib selle vilju. Sina! Kui sinu püsiv olek on armastus, siis oled kõrgeimal võimalikul sagedusel ja külgetõmbe- või armastuse seadus vastab sellele suurima olemasoleva jõuga. Mida rohkem sa armastust tunned ja kiirgad, seda suuremat jõudu sa rakendad.

Põhimõte, mis annab mõttele dünaamilise jõu end objektiga vastavusse viia ja seeläbi võime parandada inimese igat ebasoodsat kogemust, on külgetõmbeseadus, mis on armastuse teine nimi. See kõikides asjades olemasolev põhimõte on igavene ja fundamentaalne, on igas filosoofilises süsteemis, igas religioonis ja igas teaduses. Armastuse seaduse eest pole pääsu. Tunded annavad mõtetele elujõu. Tunne on iha ja iha on armastus. Armastusega immutatud mõte on võitmatu.

Kui sa hakkad oma mõtetest ja tunnetest aru saama ning neid tõeliselt valitsema, siis sa saad aru, kuidas luua oma reaalsust. Selles peitub sinu vabadus ja kogu sinu jõud.

Marci Shimoff jagab suure Albert Einsteini imetlusväärset ütlust: “Tähtsaim küsimus, mida inimolend endalt küsida võib, on: “Kas meie Universum on sõbralik?””

Külgetõmbeseadust teades saab ainuõige vastus olla: “Jah, Universum on sõbralik.” Miks? Sest niimoodi vastates kogedki sa seda tänu külgetõmbeseadusele. Albert Einstein tõstatas selle jõulise küsimuse, kuna tema teadis Saladust. Ta teadis, et selle küsimuse esitamine sunnib meid selle peale mõtlema ja valikut tegema. Pelgalt küsimust esitades andis ta meile suure võimaluse.

Einsteini sihti veelgi kaugemale viies võid sa kinnitada ja teadustada: “See on suurepärane Universum. Universum annab mulle kõik head asjad. Universum pühendab mind kõigesse. Universum toetab mind kõikides ettevõtmistes. Universum täidab kohe kõik mu vajadused.” Tea, et see on sõbralik Universum!

See on sinu elu, mis ootab avastamist! Ilmselt oled siiani mõelnud, et elu on raske ja täis võitlust, ning külgetõmbeseadusest johtuvalt oled seda ka nii kogenud. Alusta kohe, hüüdes universumisse: „Elu on nii kerge! Elu on nii hea! Kõik head asjad, tulge minu juurde!”

Sinu sisemuses ootab avastamist tõde, ja see Tõde on: sa oled ära teeninud kõik hea, mis elul on pakkuda. Sa tead seda juba sünnist saadik, tundes end heade asjade puudumisel kohutavalt. Kõik head asjad kuuluvad sulle sünnipärase õigusega! Sa oled iseenda looja ja külgetõmbeseadus on sinu oivaline tööriist, et luua seda, mida iganes sa oma ellu soovid. Tervita elu maagiat ja suurepärast Iseennast!

Külgetõmbeseadus on loodusseadus. See on sama vältimatu nagu gravitatsiooniseadus.

Mitte miski ei saa sinu elukogemusse tulla, kui sa ei kutsu seda esile kestvate mõtete teel.

Et saada teada, millest mõtled, küsi endalt, kuidas end tunned. Emotsioonid on väärt tööriist, mis ütleb meile kohe, mida mõtleme.

On võimatu end halvasti tunda ja samal ajal häid mõtteid mõelda.

Sinu mõtted määravad su sageduse ja sinu tunded annavad sulle kohe teada, mis sagedusel sa oled. End halvasti tundes oled sagedusel, mis meelitab ligi veelgi enam negatiivsust. Kui tunned end hästi, tõmbad tugevalt ligi veel rohkem häid asju.

Meeldivad mälestused, loodus või lemmikmuusika, võivad hetkega sinu tundeid ja sagedust muuta.

Armastustunne on kõrgeim sagedus, mida saad välja saata. Mida suuremat armastust sa tunned ja kiirgad, seda suuremat jõudu rakendad.

Allikas: Rhonda Byrne “Saladus”, kirjastus Pilgrim

Seotud