Armastus, seks ja tantra, II osa – seksikus

Ameeriklanna Lori Doyle, kes juhatab Tallinnas Eesti suurimat jooga- ja tantrakooli Bhairava Yoga ning on praktiseerinud tantrajoogat viimased 13 aastat ja jaganud oma teadmisi teistega 9 aastat, vastab küsimusele, kuidas saada seksikamaks.

Kas sooviksite oma ellu rohkem seksi?

Kui te pole enam teismeline ja sarnanete miljonitele hõivatud inimestele meie planeedil, kes töötavad (liiga) palju, võib seks teinekord kergesti ununeda. See lihtsalt kaob radarilt. Te isegi ei märka, et teil puudub igasugune iha, kuni mõne päeva (või nädala) pärast ühe seksika mõtte peale taipate, et üks osa teist on olnud unne vajunud.

Kui istuksite maha ja lehitseksite mõttes mälestusi oma kõige õnnelikematest ja rahulduspakkuvamatest aegadest oma elus, ei satuks sinna ilmselt pilte töölaua tagant. Selle asemel on seal pildid sellest, kui te koos laste või sõpradega naersite, tegite midagi, mis laiendas teie piire või andusite ekstaatilises embuses oma armsamale.

Kui tahate oma ellu rohkem suurepärast seksi, tuleb selleks kõigepealt oma meeles ja südames ruumi luua. Mida see “ruumi ettevalmistamine” siis tähendab?

Häälestus

Üks olulisemaid jooga printsiipe on resonantsi seadus, mis kirjeldab fenomeni, kui kaks erineva vibratsiooniga süsteemi ühendusse satuvad ja nende vibratsioonisagedused ühtlustuvad (tavaliselt kohaneb nõrgem vibratsioon tugevama järgi). Sama põhimõte toimib, kui klaas teatud vibratsioonisagedusel puruneb. Ent see toimib ka meie sees ning ka seksuaalse külgetõmbe osas.

Joogas häälestame oma individuaalsete kehade pisikese mikrokosmose universaalse makrokosmose harmoonilistele energiatele. Meis pole energiaid, mida ei esineks ka väljaspool meid. See käib isegi Marilyn Monroe võrgutava kassiliku energia kohta, mis vastab teise tšakra mõjualale.

Seega Hatha-jooga tundi tulles ja teatud asendeid võttes vastab tegelikult iga asend ühele teie tšakratest ning sellele vastavale energiatasemele – nii meis endis kui kogu universumis. Me muudame oma keha sel viisil antenniks, mis võtab vastu universaalset energeetilist sagedust, sarnaselt raadioantennile, mis on häälestatud nähtamatutele raadiolainetele, mis toovad tuppa muusika. Niisiis te saate end Hatha-jooga abil rohkem Marilyn Monroe sarnaseks muuta! Uskumatu, aga tõsi.

Tantras ja seksuaalsuses üldiselt on resonants lähedalt seotud ka külgetõmbe seadusega – põhimõttega sarnane tõmbab sarnast. Põhimõtteliselt tähendab see seda, et te tõmbate oma ellu seda, mis resoneerub teie enda vibratsioonisagedusega. Seda põhimõtet kirjeldavad paljud ütlused, näiteks: sa muutud selleks, mida sa armastad.

Niisiis, kui soovite oma ellu rohkem seksi tuua, tuleks esmajoones viia end meeleollu mitte ainult selle vastuvõtmiseks – nii füüsiliselt, mentaalselt kui emotsionaalselt – vaid tuleks ka tunda, et te väärite seda ja et selle nautimine on teie loomulik olek.

Tantras on olemas selle seisundi aktiveerimise kontseptsioon, mille nimeks on transfiguratsioon. See kontseptsioon sisaldab soovitust, et me hakkaks end täiusliku naise- või meheideaalina nägema. See ei tähenda, et meie nina peaks olema täiuslik või et me ei teeks enam vigu vms. See tähendab, et tunnistame end jumaliku universaalse nais- või meesenergia peegeldusena. Meie välimuse ja isiksuse aspektide all, mis meile meeldida ei pruugi, oleme me kõik jumalikud olendid – täiuslikud ja terviklikud just sellisena, nagu me oleme.

Harjutus

Aitamaks endal omaenda püha ilu aktsepteerida, proovige endale viis korda igal hommikul peegli ees järgmist öelda: “Ma olen jumaliku täiuse manifestatsioon”. Öelge seda ja uskuge seda tõsiselt. Kui see kõlab imelikult, siis tuleb see sellest, et te võitlete pindmiselt sellele mõttele vastu; sel juhul keeldub osa teist sellest tõest, nagu see oleks vaid kostüüm.

Ometi olete te põhiolemuselt see, nõustute te sellega või mitte, ja kõik muu, mida me selle olemuse peale kuhjame – riided, rollid, isiksused – peidavad ja katavad meie kiirgavat hinge. Selleks, et teised meid armastaksid ja ihaldaksid, peame end ise esmalt armastama ja aktsepteerima, ja see ongi üks hea viis alustamiseks.

Alustades oma teadlikkuse äratamist võite märgata, et hakkate resoneeruma kõrgema sagedusega. Loote ruumi, et universum saaks reageerida teile kui jumalannale või mehelikule kangelasele, kes te oma sisimas olete. Universum reageerib tegelikult kõigele, mida te kiirgate. Kui kiirgate enesekindlust, siis kohtute selle energiaga. Kui kiirgate oma energiat, tundes end seksikana ja seksist huvitatuna, siis toob universum teieni ka partneri.

Märka positiivset

Selle protsessi teiseks osaks on meeste või naiste visualiseerimine, keda soovite oma kaaslasena näha – jumalik, särav, kosmiline naine või teie arhetüüpne täiuslik mees. Tavaliselt võtab aega, et õppida kõiki tuttavaid nii positiivses valguses transfigureerima. Oleme nii harjunud oma kriitika ja konkurentsi mustritega. Meid on mõjutatud mitte ainult leidma, vaid ka otsima eraldatust enda ja teiste vahel, keskenduma individualismile, mitte sellele, mis muudab meid kõiki üheks, mis on meie jumalik olemus.

Niisiis on vaja omalt poolt avatust ja harjutamist, et osata teisi natuke erinevalt vaadata. Ebameeldivate omaduste otsimise asemel proovige kohe leida, mis teile inimestes meeldib. Mis on selle naise näos tõeliselt ilus või mis on selles vanemas mehes mehelikku. See pole raske; see nõuab vaid teadlikkust ja positiivset suhtumist. Taolise suhtumise maagia ilmneb siis, kui suudate näha jumalat või jumalannat igas mehes või naises, keda kohtate.

Peagi näete, et teie maailmas võib paljugi muutuda, kui hakkate lihtsalt oma ellu neid uusi harjumusi tooma. Kui arvate, et see kõik kõlab liiga lihtsana ja ei saa teie ellu rohkema armastuse meelitamiseks toimida, siis loote ratsionaliseeringuid, mis võivad hoopis blokeerida teie tulevast õnne ja suurepärast seksi.

Selle mõtte illustreerimiseks võite vaadata filmi “Don Juan de Marco” Johnny Deppiga peaosas. Selles filmis mängib Depp meest, kes usub, et ta on maailma suurim armastaja. Ta elab ilu ja võlu maailmas ning teda jumaldavad kõik naised, keda ta kohtab. Naised armuvad temasse üksteise järel. Teda ega ka naisi ei häiri isegi tõsiasi, et ta on oma mentaalsete “häirete” tõttu vaimuhaiglasse pandud. Kui isegi tema psühhiaater ütleb ühel päeval: “Sa ei ole maailma suurim armastaja, sa oled hullumajas”, vastab Don Juan: “Jah, ma tean seda kõike. Kuid kas elu pole mitte parem, kui vaadata seda läbi ilu?” Psühhiaater saab inspiratsiooni tuua taoline transfigureeriv lähenemine ka omaenda ellu, kus ta avastab, et suudab muuta ka omaenda võõrandunud suhte naisega kirglikuks ja elusaks. Niisiis, nagu selgub, oli Don Juan de Marcol õigus – elu ongi sel viisil parem.

Lõppude-lõpuks räägime me siin teadlikkusest selles osas, mida valime uskuda ja kuhu suuname oma tähelepanu. Resonantsi seadus toimib alati, teadvustame me seda või mitte. Seksikus algab mõistusest. Külgetõmme algab mõistusest. Teis on võime muuta oma resonantsi, näha end ja oma võimalusi uutmoodi, kiirata välja sellist iseend, kes elab, nagu te päriselt soovite. Alustage sellest ja kõik muu järgneb!

Autor: Lori Doyle

Allikas: www.telegram.ee

Loe ka: http://alkeemia.ee/artiklid/Armastus-seks-ja-tantra-I-osa-intiimsus/l-109/c-1437/

Loe tantra kohta: Moses Somananda Maimon “Tantra ehk seks hingele”

Vaata ka: www.bhairavayoga.com

Seotud