Ärata kirg: 6 nippi, kuidas õigesti suudelda!

Suudlemine on paarisuhte juures üks loomulikumaid asju, kuid tihti esineb olukord, mil partnerit küll armastatakse, kuid suudlemine temaga pole nauditav ja mõnus. Miks? Sest inimesed suudlevad sageli valesti!

Suudlemine on väga oluline, sest selle kaudu jagatakse intiimsust ja saadakse omavahel lähedasemaks, kuid tihtipeale inimesed suudlevad häbiväärselt valesti.

Suudlemine pole lihtsalt huulte ja keele kontakt, vaid midagi palju sügavamat ja ilusamat. Suu on kui uks inimese sisemusse ning kuna suu sees olev nahk on tunduvalt tundlikum ja õrnem kui põse peal olev nahk, siis on õrn, rahulik ja õige suudlemine eriti oluline.

Suudlemine võib olla isegi nii intiimne ja kaunis, et võib tekitada orgasmiga sarnaseid eufooriaid ja mõnutunnet. Seepärast tasuks oma suudlemisoskus kriitiliselt läbi analüüsida ning vajadusel partneriga teemast avameelselt rääkida, sest suudlemine on paarisuhte juures sama oluline kui kallistamine, seks ning muu intiimne lähedus.

1. Peamine viga, mida inimesed suudeldes teevad, on liigne agressiivsus ning pealetükkivus. Õige suudlus peaks olema õrn ja partnerit tunnetav.

2. Tõeliseks suudluseks peab aega võtma, unustama ümberringi toimuva ning keskenduma partnerile. Pane aeg seisma ja vii partner kosmosesse!

3. Suudlus näitab ära, kas inimesed sobivad omavahel või mitte, kehakeemia ei valeta. Seetõttu on suudlemise oskamine eriti oluline.

4. Keele kasutamine olgu läbimõeldud ja põhjendatud, mitte suvaline ega pealetükkiv. Sa ei taha ju keelega oma partnerile hambaarsti mängida!

5. Samuti jälgi oma huulte asendit, et see oleks partneri omaga sarnane. Liiga lahtine suu tekitab tunde, nagu tahaksid partneri ära süüa, liiga kinnine suu ei anna aga võimalust piisavaks intiimsuseks.

6. Alusta suudlust õigesti! Nii nagu kogu suudlus peaks olema pigem õrn ja hell kui agressiivne ja pealetükkiv, peab ka suudluse algus olema rahulik, tundeline ja täis armastavat intiimsust.

Autor: Moses Maimon

Loe lisaks: Uuringud kinnitavad: kallistamine vähendab magusaisu

Puudekallistamise kasulikkus on teaduslikult tõestatud

7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Puudutused toovad tervise ja rahulolu

Seotud