APRILLI ENERGIAD: luba oma ellu muutumist ja arengut!

Toimuvad suured ja globaalsed protsessid, toimub Maailma muutmine. Laguneb vana ja tekib uus. Alanud kuu toob võimaluse puhata ja teha paus. Läheb kergemaks, kuid samas meis hakkavad avanema uued võimed ja oskused, kirjutab kanaldaja Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Praegu toimuvad protsessid puudutavad kõiki inimesi ja kõik muidugi sõltub inimese enda valikutest. Need muutused puudutavad mitte ainult inimesi, vaid ka egregorid ja nende piirid lahustuvad, valjad nõrgenevad. Nende protsesside mõju kajastub ajatajul. Võib tunduda, et aeg on seisma jäänud ja siis järsku hakkab liiga ruttu jooksma. Sa mõtled, et on teisipäev, aga on juba neljapäev. Hommik võib venida ja järsku avastad, et juba õhtu käes.

Samas toimuvad protsessid ei võimalda hästi asju planeerida. Näiteks kui teed remonti ja tahad seinad valgeks värvida, poole tunni pärast tahad hoopis seinad roheliseks maalida, päeval kollaseks ja õhtul siniseks. Sellised kiired otsuste muutmised hakkab toimuma ka tööalaselt ja muudes tegevuses. Koosolekul olete otsustanud ühte, aga pärast ülemus ütleb, et teeme hoopis teisiti.

Samas asjad võivad muutuda nii, et sõda nimetatakse rahuks ja rahu nimetatakse sõjaks. Võimalik, et kohtud inimestega, kes päevast-päeva räägivad ühte ja sama ning nad mitte kuidagi ei muutu, sest on nii surmkindlad oma tõdes. Ära hakka midagi tõestama, luba neil selles olla.

Igapäevases elus Sa võid järsku märgata, et on muutunud Sinu lähedased, töökaaslased, partnerid ja naabrid. Nad võivad käituda imelikult. Ka Sinul võivad juhtuda ootamatud ja imelikud asjad. Seega kui näed ebaadekvaatset inimest, siis on parem temaga mitte vaielda.

Vaatle oma tunded ja mõista, mida sa endale soovid. Sa mõistad, mis on õige, kui hommikul ärgates teadvustad, mida Sa endale tänaseks päevaks valid. Meie reaalsused hakkavad formeeruma individuaalses tempos. See tähendab, et mõni hakkab tundma, et kriis lõpeb aga mõni alles hakkab tõmbuma sõjakonflikti. Mõni inimene on juba mõistnud protsesse ja väljub sellest. Kollektiivne ebastabiilsus tekitab väljakutseid igale inimesele. Küsi enda käes, kui kiirelt sa oled valmis ümber lülituma uuele. Kui Sa vaatad välismaailmas toimuvat, siis vasta küsimusele: “Kas ma olen uue alguses või veel olen vana lõpus?”. Peale vastuste saamist saad ise otsustada, milles on vana ja milles on uus. Saad määrata kus sa oled, mida tunned ja näed. Mitte ainult silmadega, vaid ka sisemise nägemisvõimega, mis varsti hakkab meis kõigis avanema.

Allikas: Alusta sellest, et armastad ennast, siis saabub sinu ellu ka kõik see, mida vajad

Ära karda oma elu muuta!

Hingeteadvuse pôhivajaduseks on armastus

Alexis Varnum: elus ei ole ettemääratust, on vaid teekond, mille sa endale valid

Seotud