Alustuseks leia alati hingerahu

Kõige olulisem on hingerahu. Üks kõigile jõukohane võimalus luua rohkem tasakaalt oma meelde, on ammutada viit puhast elementi ühest kättesaadavamast kohast – loodusest, kirjutab Kaia-Kaire Hunt oma Facebooki lehel.

Kui pole jõudu või motivatsiooni muid meeleharjutusi teha, leia võimalus lihtsalt vaadelda elementide ideaalseimat kooslust. Kõik on omal kohal ja ülimas balansis – ilmaruum, õhk, tuli, vesi ja maa. Looja ideaalne kätetöö, ilma ühegi vea ja möödapanekuta.

Minu isiklik kogemus on, et kui ma tean juba ette, et tuleb kohustusterohke päev ja juba ette on näha, et kõik planeeritu ei jõua teoks saada, ja tuul möllab kahe kõrva vahel juba enne kui midagi tegemagi hakatud, siis ma lihtsalt võtan hetke ja vaatan. Päikesetõusu. Puuoksa tuules. Linnukest maas. Valgust kivil. Vihmapiiska lehel. Toon end kohale, koondan. Olen tänulik.

Tuletan meelde, mis tegelikult oluline. Tuul kahe kõrva vahel vaibub ja seeläbi rahuneb meel, sest ideaalsed viis välist elementi omavad suurt mõju, tasakaalustamaks viit sisemist elementi. Vaid mõni viiv, aga milline mõju kogu päevale!

Autor: Kaia-Kaire Hunt

Allikas: Tänulikkuse võimas protsess muudab su elu

Hakka juba täna elama: armasta ja ole tänulik

Kui Sa tahad midagi saada, siis alusta sellest, et Sa annad

Seotud