ALKEEMIA TAROSKOOP: Veevalaja, Kaksikud ja Kaalud – mida toob maikuu õhumärkidele?

Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid õhumärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastuses saabub aeg, mis selgitab sinu jaoks nii mõndagi. Saad vastused küsimustele, mis on pikalt hinges kripeldanud ning samuti suudad jõuda endas selgusele selles osas, millised on sinu ootused tulevikult, oma kallimalt ja teie suhtelt. Kui oled vallaline, siis nüüd saabub su ellu võimalus, mis loob aluse põnevale ja mõlemale poolele rikastavalt mõjuvale suhtele. 
Töö annab sulle nüüd võimaluse oma andeid täielikult rakendada. Võibolla on esialgu sülle kukkunud õnnest raske aru saada, sest pead end täielikult kokku võtma ja eesmärkide saavutamise nimel pingutama, kuid tagantjärgi vaadates mõistad, et sind tõmmati elu poolt mugavustsoonist välja ja sunniti kasutama unarusse jäetud võimeid. 
Tervise osas pane rõhku sisemisele harmooniale. Ära suru on tõelisi soove ja ihasid alla, vaid leia võimalus, kuidas nautida elu poolt pakutavat nii, et see tooks su kehale vaid kasu heade emotsioonide ja positiivsete kogemuste näol. 

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastuse osas hoia nüüd silmad lahti ja jälgi märke, mis sulle saadetakse. Usu, et kokkusattumusi pole olemas ja see, et keegi eriline ikka ja jälle sinu teele satub, on kindla tähendusega. Sinu õppetunniks on nautida spontaanset ja julget armumist, mis on vaba klammerdumisest ja kindlatest ootustest. Usalda elu nii palju, et nautida võimalusi ja erilisi hetki, mis sulle on antud. 
Töö pakub sulle nüüd aktiivset toimetamist ja ei saa just öelda, et sul aega üle jääks. Pigem võid vajada lisaaega väljaspool ametlikke töötunde, et lõpetada projektid määratud tähtajaks. Selleks, et mitte rutiini langeda, leia viis kuidas nautida sulle usaldatud uusi ülesandeid, mis toovad vaheldust ja pakuvad uusi kogemusi. 
Tervis võib sind aegajalt muretsema panna. Emotsioonid kipuvad kõikuma ning aegajalt koged meeleolu- ja motivatsioonilangust. Katsu anda endale aega, et lihtsalt puhata ja rahulikult olla, see aitab sul leida taas tasakaalu ja sisemise harmoonia. 

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses on aeg, kus meenutad seda, mis teid kallimaga kokku tõi ning üritad neid omadusi ka praegu jälle vääriliselt hinnata. See lisab teie omavahelisse suhtesse rohkesti romantikat ja rõõmsaid hetki. Kui oled vallaline, siis on tõenäoline, et leiad ühise keele inimesega, kellega oled juba varasemalt tuttav, kuid alles nüüd leiate teineteist tõeliselt ning avastate omavahelise külgetõmbe ja keemia. 
Töö pakub sinu jaoks uusi väljavaateid unistuste ametikohale ning paremale palgale. Hoia silmad lahti, sest head pakkumised tulevad tutvuste kaudu ning kaalu ka võimalusi, mis pole küll otseselt sinu erialaga seotud, kuid mis võiks olla põnevaks väljakutseks ning sinu uue karjääri alguseks. 
Tervis on üldiselt hea, kuid pead siiski rõhku panema sellele, et sa mõtlematu hooletusega endale liiga ei tee. Praegu on oht vigastusteks, mis hõlmavad luid ja liigesid. Seega on mõistlik, kui eriti sportimisel peaksid silmas mõõdukust ning ei teeks hulljulgeid tempe. 
Autor: Katrin Oidra
Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP: Jäär, Lõvi ja Ambur – mida toob maikuu tulemärkidele?
ALKEEMIA TAROSKOOP: Sõnn, Neitsi ja Kaljukits – mida toob maikuu maamärkidele?
ALKEEMIA TAROSKOOP: Kalad, Vähk ja Skorpion – mida toob maikuu veemärkidele?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.