ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Armastus. Suhete osas on sind ootamas hea kuu, mis pakub nii romantikat kui toredaid üllatusi. Kui oled vallaline, siis võib tulla romantiline armumine selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Kui oled kindlas suhtes, saad nautida helget ja muretut aega. Varasemad ebakõlad ja konfliktid lahenevad sujuvalt ning teineteisemõistmine ja harmoonia on […]

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas on sind ootamas hea kuu, mis pakub nii romantikat kui toredaid üllatusi. Kui oled vallaline, siis võib tulla romantiline armumine selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Kui oled kindlas suhtes, saad nautida helget ja muretut aega. Varasemad ebakõlad ja konfliktid lahenevad sujuvalt ning teineteisemõistmine ja harmoonia on taastatud.

Küllus. Võid tunda, et see, mida teed, et paku sulle piisavalt huvi. Soovid uusi väljakutseid, et saaksid taas kogeda põnevust. Praegu tasuks hoolikalt järele mõelda, mis sind tõeliselt huvitab ja samas pakuks ka majanduslikku kindlustunnet. Väldi hetkeemotsioonidel põhinevaid otsuseid. Kui aga oled oma sihi osas kindel, siis järgi julgelt südame juhatust.

Tervis. Vaimne ja füüsiline tervis liigub paremuse suunas. Kui oled tundnud end pisut haige või kurnatuna, siis nüüd saabub periood, mis toob tagasi jõu ja vitaalsuse. Tänu sellele suudad end kokku võtta ning taastada sisemise harmoonia ja tasakaalu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjades ootavad ees muutused, mis võivad olla nii sisemised kui ka välised. Igal juhul kaasneb nendega eemaldumine tuttavast ja harjumuspärasest. Muutusi ei tasu karta, kuna need viivad sind ainult edasi, lähemale oma unistustele. Suudad maha jätta selle, mida sa enam ei vaja, ning soovi korral armuelus uue lehekülje keerata. Praegu vajad eneseusku ja elu usaldamist.

Küllus. Tööalaselt saab see kuu olema üsna pingeline. Tunned, et kohati võtab töö- ja rahaasjadega tegelemine enamiku sinu ajast. See tekitab stressi ning mõjub koormavalt. Katsu leida mingi toimiv lahendus, enne kui täielikult vastutusekoorma all kössi vajud.

Tervis. Võid vajada pisut turgutust. Katsu tähele panna keha märguandeid, et vajadusel loodusravi või leebete teraapiate abil teda turgutada. Nii saad ära hoida selle, et tervis tõsisemat muret hakkaks põhjustama.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Südameasjades tunned end millegipärast ebakindlalt ja tihti ka kurvameelselt. Oled võtnud enda kanda suure emotsionaalse koorma ning tunned nüüd, et sooviksid helgemat ja kergemat aega oma ellu, kus asjad justkui iseenesest ja võluväel laabuksid. Kui sul on muresid, võiksid vaadata suuremat pilti, mõistmaks probleemi tuuma. Kui ise ei suuda lahendust leida, pöördu hea sõbra poole, kas aitab erapooletu kõrvaltvaatajana asju mõista.

Küllus. Tööalaselt ootab ees hea kuu. Suhted kaaslastega on suurepärased, oled ise motiveeritud ja tunned rõõmu selle üle, mida teed. Võimalikud on ka uued kasulikud kontaktid ja kui oled soovinud töökohta vahetada, siis just nüüd võib avaneda vägagi huvipakkuv võimalus ennast proovile panna.

Tervis. See kuu peaks olema hea aeg. Suudad tagasi saada vahepeal kõikuma löönud meelerahu ning ka füüsilise tervise üle ei saa kurta. Sa hoolitsed enda eest hästi ja see toob kaasa loodetud tulemused. Jätka samas vaimus, sest stabiilsus on sinu hea tervise võti.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjade osas võid nüüd kokku puutuda nii rivaalide, moraalselt keerukate situatsioonide kui ka sisemiste kõhklustega. Kõige olulisem on see, et sa ise leiaksid endas piisava kindluse ja tugevuse, et mitte kaotada pinda jalge alt. Võid tunda end liigselt emotsionaalsena ning süttid kergesti põlema. Katsu enne paar korda sügavalt sisse ja välja hingata ning alles siis tegutse.

Küllus. Tööasjades oled sel kuul pigem käivitaja ja ideede generaator ning ootad kaaslastelt seda, et nad innustuks ja asuks hooga sinu plaane ellu viima. Erilist edu on oodata siis, kui teed koostööd õhumärgi all sündinud inimestega. Ka raha osas peaksid tulema head uudised.

Tervis. Nüüd on aeg sättida esiplaanile enda vajadused. Paku oma kehale ja vaimule hoolitsusi, puhkust ja naudinguid. Usalda oma valikuid ja intuitsiooni. Sinu tundlik meel suudab valida suurepäraselt hea ja sobimatu vahel. Anna endale ainult võimalus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Tunnete osas on ees rahulikud ja stabiilsed ajad. Kui soovid oma suhetesse suuremat harmooniat ja õnne, siis pead alustama eelkõige iseendast. Leia üles need asjad, mis sind enda juures häirivad ja mida soovid muuta ning paranda ja tervenda ennast. Olles ise tasakaalukas, rahulik ja armastav, suudad ka oma suhte muuta imeliseks.

Küllus. Töö nõuab nüüd kiireid ja julgeid otsuseid ning kohanemist uute olude või tööülesannetega. Sulle tehakse põnev pakkumine, mis inspireerib ja äratab sinus kire. See on võimalus teostada oma unistusi ja saata korda midagi tõeliselt olulist sinu enda jaoks. Oled küll pisut oma mugavustsoonist väljas, kuid just sellises olukorras ongi muutused võimalikud.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaolu osas ei tohiks suuremaid tagasilööke olla. Kipud aeg-ajalt liigselt muretsema, mis tekitab kerget ärevust ja stressi. Kui õpid ennast rohkem kontrollima ja oma mõtteid rahustama, siis suudad luua harmoonilise kulgemise, hoolimata sellest, mis sinu ümber toimub.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Sinu armuelus valitsevad sel kuul vastakad meeleolud. Pealtnäha kõik toimib, aga sisemiselt tunned, et midagi oleks justkui puudu. Mõtle enda jaoks selgeks, mis sind häirib. Kui see on midagi sellist, mille suhtes saad midagi ette võtta, siis hakka tegutsema. Kui need on aga asjad, mida sa muuta ei saa, siis lõpeta muretsemine ja keskendu sellele, mis rahulolu pakub.

Küllus. Töö mõttes hea ja stabiilse edasiliikumisega kuu. Sul on hea vaist, mis juhib sind õigeid otsuseid tegema ning tänu sellele sind ka tunnustatakse. Ka rahaliselt on kuu vägagi soodne, sest teed kasulikke tehinguid, mis aitavad kas raha säästa või lisa teenida.

Tervis. Pead teadvustama, et kui sa ei luba endale piisavalt puhkust, siis tervis kannatab. Oluline on võtta igas päevas endale aega, et lõõgastuda, ärevad mõtted välja lülitada, oma emotsioonidega tegeleda ja värskes õhus liikuda. Hoolitse enda eest armastusega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Armusuhetega seonduvas saabub nüüd sinu jaoks selgus. Kui varem olid enesepettuse küüsis või püüdis keegi sinu eest midagi varjata, siis nüüd avanevad su silmad ja sa mõistad täie teadmisega, kus hetkel oma südameasjade osas seisad. Ühelt poolt on see kindlasti hea, sest illusioonid ja eksiarvamused kaovad, kuid teisalt võib tõde ka haiget teha. See, kuidas praegust perioodi tajud, sõltub eelkõige su enda meelestatusest ja avatusest muutustele.

Küllus. Töö- ja rahaasjades läheb nüüd elu hoopis lahedamaks, kui see vahepeal on olnud. Raha peaks hästi sisse tulema, sul on häid ideid, oled motiveeritud ning kaaslased hindavad sind. Leiad võimaluse teha mõne tulusa tehingu või saad pakkumise, millega kaasneb korralik palganumber. Kui oled tööd otsinud, siis nüüd peaksid avanema õiged uksed.

Tervis. Pead jälgima, et igapäevaelu stress liiga ei teeks. Samuti võivad sind kahjustada piiravad uskumused. Kui tunned, et mingi teema ikka väga häirib ja mõtted keerlevad pidevalt selle ümber, siis võta see vaatluse alla. Pingeid tekitavad sõlmpunktid tuleb lahti harutada enne, kui need hakkavad tervisemuresid tekitama.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Praegune aeg laseb sul avada oma südame ja saada parema kontakti partneriga. Sa tunned, et tähtsaim, mis kahte inimest võib ühendada, on hingeline side. Seepärast keskendud praegu just sellele, et suurendada omavahelist mõistmist ja arusaamist. Kui oled vallaline ja alles otsid oma õiget teist poolt, siis just praegu on maagiline aeg selleks, et tunda ära oma hingekaksik. Nüüd tunned alateadlikult tõmmet just nende suunas, kes lasevad sul kasvada, areneda ja õide puhkeda. Julge usaldada oma südant ja selle valikuid.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab ees positiivsete muutuste kuu. Kui olid mures, et kas kõik laabub ikka hästi, siis nüüd saad rõõmustavaid märke. Rahaline olukord on hea ning võid tegeleda ka investeeringute ning ostu ja müügiga. Kõik finantstehingud peaksid edenema sujuvalt.

Tervis. Praegu oled täis energiat ja soovi enda eest igal viisil hoolitseda. Sulle sobivad kõige paremini tegevused looduses. Liigu väljas nii palju kui võimalik, see mõjub hästi nii kehale kui ka vaimule. Mida tasakaalukam on meel, seda paremini suudad jälgida enda eest hoolitsemise režiimi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjade osas on ees keerukas periood, mis nõuab arukaid otsuseid ja diplomaatiat. Pead selgeks mõtlema, mida sa suhtelt soovid, ning seejärel tegema reaalsuskontrolli, kas suhe pakub sulle vajalikku või mitte. See ei tähenda, et peaksid kohe kõik sobimatu oma elust välja heitma. Alusta vestlusest partneriga, anna talle teada oma soovidest ja vaadetest ning seejärel vaatad edasi, milliseid muutusi teha. Vallalised peaksid sel kuul olema tähelepanelikud uute tutvuste osas ja vältima ennatlike otsuste tegemist nii heas kui halvas mõttes. Anna aega mõista, milline inimene on.

Küllus. Töö osas on oodata põnevaid pakkumisi või uusi väljakutseid, mis rutiinist välja raputavad. Kui oled otsinud uut töökohta, siis praegu võib sinu teele sattuda midagi sellist, millest tuleks kahe käega kinni haarata. Raha osas tasub sul sel kuul olla kokkuhoidlik, väljaminekud kipuvad olema suured ning kontroll raha üle libiseb lihtsalt käest.

Tervis. Sel kuul on kõige olulisem see, et leiaksid hingerahu ja stabiilsuse. Kui sa ei leia aega puhkamiseks ja korralikuks regulaarseks toitumiseks, siis võivad kimbutama tulla tervisehädad, mis on seotud seedimisega. Vajadusel tee endale päevaplaan, mis aitab sul meeles pidada, et enda eest tuleb korralikult hoolt kanda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Sind ootab ees kuu, kus võid tunda, et oled seoses oma südameasjadega ummikusse jooksnud. Tunned, et süda ja mõistus ei tee kohati koostööd ning seetõttu on keeruline endast aru saada. Ainus, mida praegu teha saad, on vaadelda rahulikult oma emotsioone ja mitte tegutseda esimeste tunnete ajel. Lase asjadel pisut settida, et saaksid aimu, mis sinu armuelus tegelikult toimub.

Küllus. Tööalaselt ootavad ees uued kohustused, mis nõuavad esialgu lisateadmiste omandamist ja ka mõningaid lisatöötunde, kuid samas pakuvad suurepäraseid tulevikuväljavaateid ja arenemisvõimalusi. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis just praegu on hea aeg seda teha. Nüüd saad soovi korral alustada täiesti uuelt ja puhtalt lehelt.

Tervis. Praegu tasub eelkõige silmas pidada oma mentaalset heaolu. Kui oled eluga rahul, õnnelik ja lootusrikas, siis ei tule sind kimbutama ei külmetus ega mõni muu tõbi. Kui aga meeleolu langeb, siis langeb ka vastupanuvõime, tekib stress ja käegalöömise tunne. Alusta meelerahu leidmisest, siis on ka üleüldine enesetunne hea.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Nüüd saad kogeda suuri ja tugevaid tundeid. Oled ise väga vastuvõtlik ja tundlik ning see viib sind kokku inimestega, kes ei ole sinu teele sattunud niisama, vaid kindlal ja olulisel põhjusel. Nüüd alanud suhted on tähendusrikkad ja saatuslikud. Kui oled juba suhtes, siis kasuta praegust perioodi selleks, et tugevdada sidet kallimaga ja end veelgi enam teineteisele avada.

Küllus. Töö osas võid arvestada edu ja tunnustusega. Sinu panus ja saavutused ei jää tähelepanuta ning see loob eduka pinnase selleks, et ka edaspidi julgelt oma ideega välja tulla. Oled tõelises sõiduvees ja suudad ka kaaslasi motiveerida. Kõiksugu koostööd laabuvad suurepäraselt ning ka rahavood peaksid ilma igasuguste takistusteta kenasti sinu juurde jõudma.

Tervis. Sinu füüsiline enesetunne sõltub sellest, kui tasakaalus sa vaimselt oled. Tegele sellega, et leiaksid sisemise rahu. Ära kipu elama teiste elu ja nende eest muretsema ja asju ära tegema. Sinu kohus on elada ise nii, et oleksid rahul ja õnnelik. Siis on ka füüsiline tervis tugev.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Praegu ei ole aeg, kus saad loota sellele, et asjad loksuvad paika iseenesest ning sinu ülesandeks on vaid vooluga kaasa minna. Pead haarama ohjad enda kätte ja andma teada oma soovidest, ainult nii saad saavutada seda, mis pakub sulle tõeliselt rahulolu. Sa ei pea muretsema, et mõjud pealetükkivalt või kontrollivalt, pigem vastupidi, sinu initsiatiiv leiab positiivse tagasiside.

Küllus. Tööalaselt oled vägagi enesekindel, usaldad oma vaistu, mis juhatab sind peaaegu eksimatult parimate võimaluste juurde. Periood peaks olema üllatusteta ning pakkuma stabiilseid ja ootuspäraseid arenguid. Sissetulekute osas tuleb samuti hea kuu, tasub mängida lotot ja tegeleda mõne tulutoova lisaprojektiga.

Tervis. Kui sind on vaevanud mõni terviseprobleem, siis nüüd õnnestub neid edukalt leevendada või lausa neist igaveseks vabaneda. Jälgima peaksid seda, et ei pingutaks üle ei töö, stressamise ega liigse sportimisega. Pea meeles, et kõige alus on mõõdukus.

Imelist septembrikuud!

Allikas: Alkeemia taroskoop 2023

Seotud