ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Kätte on jõudnud uus kuu ja käes on aeg vaadata, mida ennustavad alanud perioodiks Katrin Oidra maagilised taro kaardid? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

September toob kaasa uue aja, mis mõjutab meid mitmeti. On inimesi, kes tunnevad end hästi, on lootusrikkad ja kogevad elu paremaks minemist ning positiivseid arenguid. Samuti on neid, kes on pinges ja hirmul ning ootavad justkui kusagilt alateadlikult rünnakut. Praegu tuleks olla valmis selleks, et paljud asjad ei lähe päris nii nagu on oodatud ja loodetud. Selle kõige taustal peaksid õppima paindlikkust. Isegi kui kõik sinu plaanid vastu taevast lendavad, pead sa kuidagi siiski edasi elama. Mida kergemini ja kiiremini sa suudad oma mõtted ja ootused vabaks anda, sest valutumalt läheb edasiliikumine. Nüüd on oluline mõista, et sa oled üks osake suurest elu müsteeriumist ning klammerdumine ja egost ajendatud käitumine ei too sulle kuidagi kasu. Meenuta endale, mis on elus tõeliselt oluline. Hoia enda sõpru, oma lähedasi ja peret. Veeda oma hetki koos nendega, kes on sulle kallid ja kes sinu seltskonda hindavad. Luba endale lihtsaid ja igapäevaseid naudinguid, et tunneksid igal hetkel, kuidas sa elad.

Suhete osas on samuti kahte sorti arenguid. Mõned suhted, mis ehk on vaid õppetunnina sinu ellu tulnud, leiavad septembris üsna ootamatu ja küsimusitekitava lõpu. Võid üllatuda oma partneri käitumisest, samuti võid ise tunda, et soovid enda jaoks ebasobivast suhtest lihtsalt välja astuda. Samas õnneks on ka palju neid, kes tunnevad end sootuks rahunenumana kui varem. Ollakse rohkem teadlik suuremast pildist ja osatakse oma tundeid paremini juhtida. Praegust aega tasuks kasutada oma südameasjade parandamiseks, sest suudetakse olla teadlikumad oma sammudest, soovidest ja tulevikuplaanidest. Mida enam suudetakse ise oma elu eest vastutust võtta, seda sujuvamad on üldjuhul suhted ümbritsevatega.

Töö- ja rahaasjade osas võid tunda, et kipud muretsema, oled ehk kohati motivatsioonipuuduses või väsinud. Võta ennast nii palju kokku, et vajalikul määral pingutada ning anna endale ka piisavalt puhkust, mida vajad. Ära võta oma töömõtteid koju kaasa. Kui soovid plaane teha või otsid uut töökohta, siis leia selleks kindel aeg. Muul ajal lase mõtetel puhata ja puhastuda. Rahaasjade osas on võimalikud viivitused. Paljud asjad küll laabuvad lõpuks, kuid see kõik võtab oodatust rohkem aega.

Tervise eest peaksid nüüd hoolitsema tähelepanelikult. Hoia end, kuid ära luba oma mõtetel liigselt uidata stressi tekitavate teemade juures. Toitu tervislikult, piira alkoholi kasutamist ja maga piisavalt. Hoiduda tasuks ka oma seljale liiga tegemast, vales asendis istumast ning külmetumast. Seljavalu ja – väsimus võivad sel kuul end üsna kergelt ilmutada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Südameasjade ja suhete osas tasub nüüd leida iseendas kindlustunne ja teadmine, mida sa tegelikult tahad. Kipud olema pisut pinges ja kahtlema oma otsustes ja valikutes. Esile võivad kerkida teemad, millega silmitsi seismist oled püüdnud vältida. Võta aega, et need enda jaoks selgeks mõelda ning neile lahendus leida.
Küllus.Tööasjade osas tasub nüüd panustada meeskonnatööle ja jälgida, mida teevad ülemused-alluvad või töökaaslased. Just sind ümbritsevate inimeste otsustel on oluline roll ka sellel, kuidas sinu edasine töökeskkond ja karjäär kujuneb.
Tervis.Oma heaolusse suhtud sel kuul väga tähelepanelikult. Sa hoolitsed enda eest ja pakud teadlikult endale parimat. Ei tasuks vaid terviseteemadel silma pea hoidmisega üle pingutada. Sel juhul ootab sind harmoonia ja heaolu asemel stress, mis võib kaasa tuua hoopis haigestumise.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjade osas peaksid nüüd käituma pigem tasa ja targu. Mõtle ja tunneta hoolikalt läbi kõik see, mida planeerid teha või öelda. Oma partneri tunnetega tasub nüüd arvestada isegi veidi enam kui tavaliselt. Mida rohkem suudad omalt poolt mõistmist ja tingimusteta armastus anda, seda õigemas suunas liiguvad sinu armuasjad.

Küllus. Praegu võtad tööasju väga tõsiselt ning mõtled tulevikule. Kohati kipud oma väljavaateid tumedamates toonides nägema kui need on. Hoia meeles, et liigne muretsemine ei aita sind kuidagi, pigem jää realistiks ning vaata oma sissetulekud ja väljaminekud üle. Nii saad vajadusel kokku hoida, säästa, või kui võimalik, hoopis soetada midagi, millest oled unistanud.

Tervis. Nüüd tasub jälgida, et hoiaksid end soojas. On oht, et jahe tuul või rõske sügisvihm teevad sulle liiga. Paku endale võimalust piisavalt puhata, nautida soojendavaid toite ja jooke ning tegevusi, mis tekitavad hingele hea tunde.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Nüüd on käes aeg, et õppida nautima käesolevat hetke. Ära lükka õnne ja armastuse tundmist tulevikku, vaid luba endale igas päevas rõõmu, mis paneb südame helisema. Veeda aega oma kallite lähedastega ja pühenda teadlikult hetki perele. Elu suurim väärtus on head ja armastavad inimesed.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas oled edukas siis kui teed seda, mis sind inspireerib. Kui su motivatsioon on kõrgel ning tahe eesmärke saavutada suur, siis ei suuda sind keegi takistada, ükskõik kui suured sinu unistused on.

Tervis. Hoia oma eluenergiat kõrgel. Tee enda jaoks parimaid valikuid toitumise, liikumise ja puhkamise osas. Mida teadlikum sa oled enda vajadustest, sest lihtsam on sul hoida oma vaimne ja füüsiline tervis harmoonias ja laitmatult toimimas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Nüüd on aeg lasta end tunnetel kaasa viia. Ära hoia end tagasi, luba endal kogeda kõiki emotsioone, sest see laseb sul tunnetada seda, kus sa päriselt oma armuasjade osas seisad. On võimalik, et koged ise või kallima poolt armukadedust. Ebakindluse tunded tuleks läbi töötada, et mõista, kust need on tekkinud ning seejärel neil minna lasta.
Küllus.Pead õppima vooluga kaasa minema. Sel kuul tuleb sul olla võimalikult paindlik ja vajadusel õppida juurde uusi oskusi. Asjad muutuvad ja ainus viis uute oludega kohanemiseks on hoida oma mõtted ja süda avatuna. Ainult nii suudad sa näha pakkumisi, mida elu sulle saadab.
Tervis.Oma heaolu osas peaksid olema tähelepanelik, sest ühelt poolt on suurepärane aeg oma keha ja vaimu parandada, teisalt aga on praegu oht liialdustesse kalduda. Leia enda jaoks tasakaal, sest just mõõdukus on sinu sinu jaoks tervise seisukohalt kõige tähtsam.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Nüüd on aeg iseendale selgeks teha, mida sa soovid oma südameasjade osas. Kui tead seda ja kõik tomib, siis näita välja oma tänulikkust ja rõõmu. Kui aga on vaja teha muutusi, siis asu neid kartmatult läbi viima. Keegi teine peale sinu ei saa sinu elu muuta. Astu vajalikud sammud juba täna, et tõmmata oma ellu see, millest oled unistanud.

Küllus. Nüüd ei tasu vana ja tuttava, kuid sobimatu külge klammerduda. Lase minna sellel, mis sinu jaoks ei toimi ning ole avatud muutustele. Sinu mõttemaailma võivad kimbutama küll tulla ka negatiivsed verisioonid tulevikust, kuid mida realistlikumat joont suudad hoida, seda paremini oma töö- ja rahaasjade edasist käiku suudad hallata.

Tervis. On aeg väärtustada kasvamist, arenemist ja ka küpsemist. Hinda elu kõigis tema etappides. On oluline, et pakuksid oma kehale ja vaimule just vastavalt aastaajale ja oma vanusele ning vormile sobivat. Hoolitse enda eest teadlikult iga päev.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. On aeg endale ja teistele andestada, et vabastada vanad pinged. Sa ei saa enne edasi liikuda, kui pole lahti lasknud sellest, mis sind häirib ja koormab. Tegele oma tunnetega ja kui oled suhtes, siis anna ka oma partnerile märku, mis on need teemad, mis nõuavad tähelepanu.

Küllus. On aeg oma ellu rohkem küllust tõmmata. Alusta tänulikkuse praktiseerimisest, ole helde teiste vastu ja usu, et sinu ellu saabub peagi midagi uut ja head. See ei tähenda vaid raha saamist, vaid uusi põnevaid võimalusi, kindlamat tunnet ja oskust näha ja hinnata oma aardeid.

Tervis. On aeg enda eest hoolitsemise osas sisse viia uued tehnikad ja rituaalid. Kuna suvi on möödas ning väljas hakkab tasapisi aina hämaram ja jahedam olema, siis vajad midagi, mis aitaks sinu sisemist päikest säramas hoida. Turguta oma keha ja vaimu igapäevaselt millegi meeldivaga ja tervislikuga. Suurepäraselt sobivad sulle hetkel jooksimine, kõndimine, võimlemine ja tants.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Südameasjade osas suudad praegu enda tunnetes väga hästi selgusele jõuda ning ka igasugune suhtlemine, enda avamine ja mõistetavaks tegemine laabuvad suurepäraselt. Kui tegutsed targalt ja läbimõeldult, siis suuda just nüüd enamus suhtealaseid kitsaskohti lahendada ning taas harmoonia ja tasakaalu luua.
Küllus.Oled hetkel üsna tegus ning võid mõlgutada ka mõtteid teemal – kuidas tuua oma tööellu positiivseid muutuseid ja arenguid. Praegu on hea aeg selleks, et ringi vaadata, inimestega suhelda ning läbi tuttavate huvitavaid võimalusi uurida. Isegi kui sulle kohati tundub, et sinu võimuses ei ole otseselt midagi muuta, siis ära lase pead norgu, sest üsna pea avanevad sinu jaoks uued uksed.
Tervis.Nüüd võiksid algust teha meelt rahustavate praktikatega ning peaksid õppima ka asjadel minna laskma. Negatiivsete emotsioonide südames kandmine röövib su energiat ning kahjustab sinu meeleolu ja pikas plaanis ka tervist.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Suhete osas pead sel kuul eelkõige ise aktiivselt tegutsema ning paha ei teeks ka sinupoolsed teadlikud romantilised žestid nende suunas, kellest hoolid. Isegi kui pead selleks ekstra pingutama, siis võta end kokku ja näe pisut vaeva. Sinu pühendumust hinnatakse vääriliselt ja südameasjad saavad positiivse tõuke edasi.

Küllus. Tööasjade osas tunned kerget rahulolematust. Tunned soovi edasiliikumiseks, muutusteks ja suureks läbimurdeks, kuid asjad ei liigu nii kiiresti kui tahaksid. Võid kokku puutuda küll muutustega, kuid need võivad olla sinu jaoks pigem tülikad ning kohanemist vajavad.

Tervis. Pead nüüd ennast pisut tähelepanelikumalt jälgima kui tavaliselt. Sul oleks hea alustada kindla režiimi järgimisega, sest see pakuks su kehale ja meelele teatava kindlustunde ja annaks kätte rütmi, mis tagaks hea enesetunde. Tähelepanelik tasub olla ka igasuguste sõltuvuste suhtes. Nüüd võib kergesti sattuda liialdama ühe või teise asjaga, mis sulle pikas plaanis sugugi kasuks ei tule.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Sind ootab ees hea kuu, mil võid parandada nii oma suhte seisu, võid leida endale armastava kallima, kui ka võid viia oma suhte hoopis uuele tasandile. Nüüd on tõenäoline, et partneritevaheline armastus ja lähedus suurenevad ning paljud teevad lausa plaane kooseluks, pulmadeks või perelisa saamiseks.

Küllus. Tööalaselt võid leida end ühe etapi lõpust. Sinu jaoks saab kas vaimselt või füüsiliselt mingi projekt, teema või lausa töökoht minevikuks. Ka raha osas võid kogeda pettumust, kuna raha läheb kas rohkem välja kui oled lootnud, või vähenevad sinu sissetulekud.

Tervis. Nüüd pead lubama endale piisavalt puhkust ja hoolitsema igati selle eest, et tunneksid end võimalikult motiveerituna, optimistlikuna ja teotahtelisena. Leia enda jaoks mõni põnev tegevus, mis sinu keha ja vaimu alanud sügisperioodil virge hoiaks. Ära jää nelja seina vahele istuma, mine välja ja lae oma akud täis.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.On saabunud kuu, kus hakkab juhtuma põnevaid asju. Nüüd tasub oma vaim valmis panna selleks, et sind ootavad ees head uudised ja positiivsed üllatused. Hoia oma meel avatuna, käi väljas, suhtle inimestega ja usu, et sinu armuelus saavad peagi toimuma asjad, millest oled unistanud.
Küllus.Praegu on hea aeg mõelda sellele, kuidas oma tööelus uusi tuuli puhuma panna ning uuendusi ellu viia. Enne tegutsemist tee korralik plaan ja hea taustakontroll. Kui oled end hoolikalt ette valmistanud, siis ei saa sa eksida. Raha teenimise osas võid saada huvitavaid pakkumisi või mõne hinnalise kingituse.
Tervis.Oled kohati pisut väsinud ja stressis ning seetõttu peaksid lubama endale meelelahutust, mis aitab mõtted neilt teemadelt eemale tõmmata, mille üle alatasa pead vaevad. Sel kuul võivad kimbutada ka liigesevalud ning oma selja tervisele peaksid samuti tähelepanu pöörama.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Romantiliste suhete osas pead nüüd täielikult oma südant usaldama, isegi kui mõistus soovitab käituda ratsionaalselt ja kainelt kaalutledes, lase oma sisehäälel rääkida. Sind võidakse üritada kaasa haarata mingitesse intriigidesse või armukadedusest ajendatud draamadesse. Jää teadlikult armastuse, austuse ja usalduse juurde ning ära mine kaasa madalate mängudega.

Küllus. Saad kuulda uudiseid, mis puudutavad sinu töö- ja rahaasju ning need ei ole sinu jaoks liiga rõõmustavad. Sind ei ole ootamas otseselt küll katastroof, kuid pead end ette valmistama selleks, et olud muutuvad ning pead olema valmis elu majanduslikku poolt puudutavate teemade osas paindlik olema.

Tervis. Oma tervise eest hoolitsed väga hästi. Sul võib olla lausa plaan, kuidas sügishooajale vastu minna. Isegi kui puutud kokku mõne terviseprobleemiga, siis suudad säilitada positiivsuse ja asud end koheselt vanarahva tarkuste ning tänapäevaste tervisenippidega turgutama.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas saad nüüd impulsi, mis paneb sind suuri plaane tegema. Sinu ellu saabub midagi, mis toob kaasa arenguid ja uuele tasandile liikumist. Tunned, kuidas sinu süda täitub armastusega ja soovid ka omalt poolt jagada headust ja näidata välja oma tänulikkust. See on aluseks headele ja armastavatele suhetele.

Küllus. Tööalaselt pead järgima oma unistusi. Kindlasti on lihtsam liikuda selles suunas, mida teised sinult ootavad, kuid kui soovid teha seda, mis sind igapäevaselt rõõmustab ja rahulolu pakub, siis pead kuulama oma südant.

Tervis. Üldine heaolu sulle sel kuul erilist muret ei valmista, kui oled enda suhtes hoolitsev ja tähelepanelik. Seoses enesetundega on oluline, et vaataksid üle suhted, milles viibid. Võta hetk ja mõtle, kas sind ümbritsevad inimesed mõjuvad sulle hästi ning õnnelikuks tegevalt. Või on aeg mõni halvasti mõjuv suhe lõpetada?

Loe lisaks: Septembrikuu energiad 2020

Alkeemia taroskoobi autor Katrin Oidra: 2021. aasta toob endaga kaasa suuri muutusi, oluline on pöörata tähelepanu oma hingele ja vaimsele arengule

TELLI AASTA 2021 TAROSKOOP SIIT

Seotud