ALKEEMIA TAROSKOOP: sel nädalal võta endale aega ja väärtusta positiivseid hetki, enne kui need käest libisevad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 22.11 – 28.11

Nädala üldist nägu kujundavad karikate kaheksa ja müntide viis. Unusta nüüd mõneks hetkeks harjumuslik igapäevaelu koos tema raskuste ja ebaõiglusega, mis sulle aegajalt meelehärmi valmistavad ning kurtmiseks põhjust annavad. On aeg avada oma silmad kõigele heale, mis sinu elus on. Hinda positiivset ja väärtusta seda piisavalt, enne kui on hilja.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kaks. Nüüd on sinu jaoks aeg, kus mõtled kõige selle üle, mida oled saavutanud, mille nimel näed vaeva ja pingutad. Kas lõpptulemus on sinu vaeva väärt? Kui tunned end hoolimata kõigest rahulolematuna, siis pead võibolla oma sihid üle vaatama. Ehk teeb hoopis miski muu sind õnnelikuks?

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Nüüd saad tunda rõõmu sellest, mida oled varasema ajaga omandanud. Võibolla lubad endale midagi luksuslikku või mõnusat, võibolla saad saad rõõmu tunda hoopis omandatud teadmiste või kogemuste üles. Igal juhul pakub see nädal sulle põhjust rahuloluks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd saad olulise õppetunni osaliseks. Sinuni jõuavad uued teadmised ja kogemused, mis avardavad sinu maailmanägemust ning panevad sind energiliselt tegutsema uute eesmärkide suunas. Esiplaanil on eriti töö- ja rahaasjadega seonduv.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate seitse. Tunned, et sind on pandud valikute ette, kuid ükskõik, mida sa ka valid, see ei ole ikka päris õige. Nüüd tasub endale aega anda ja olla avatud – lahendused saabuvad sinu jaoks ootamatust kohast ja ootamatul viisil. Tasub vaid olla valmis oma mugavustsoonist välja liikuma.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Nüüd võid tunda justkui oleks elu pannud sinu õlgadele liigselt raske koorma, mida sa ei jõua endam kuidagi kanda. Tegelikult pole asjad üldse nii hullud. Mõtle rahulikult enda jaoks olulised asjad lahti ja keskendu elu positiivsetele aspektidele. Peagi mõistad, et nägid asju hullemana kui nad on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Praegusel perioodil tunned, et soovid pigem tagasi tõmbuda, et nautida vaikust ja rahu. Samas on su pea täis mõtteid ja plaane tulevikuks. Kui soovid neid ellu viia, siis võta praegust perioodi kui hingetõmbe ja jõu kogumise aega, peale mida saad tõusta fööniksina tuhast.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Sel nädalal tunned end eriliselt jõulise, teotahtelise ja ettevõtlikuna. Võtad oma saatuse juhtimise täielikult enda kätesse ning ei lase end ei elul ega teistel inimestel sinna-tänna paisata. Juhindud eelkõige oma ajaga omandatud tarkusest ja kogemustest ning suudad selle abil soovi korral nii mõndagi oma elus parandada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maailm. Saad nüüd täie kindlusega öelda, et oled vabanenud illusioonidest ning liigud edasi oma unistuste suunas pigem realistlikele ja saavutatavatele eesmärkidele toetudes. Tunned ise, et selline toimimisviis sobib sulle hetkel kõige paremini ning laseb sul olla enda ja teiste vastu aus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. See tähendab, et pead nüüd olema valmis jahedamaks õhkkonnaks. Võid tunda enda suhtes kriitikanooli lendamas ning oled ka ise enda suhtes kriitilisem kui tavaliselt. Samuti on konfliktid kerged tekkima. Katsu siiski säilitada rahu ja positiivsus. Ainult nii saad tormi keskel ise rahulikuks jääda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Oled oma elus mingi olukorraga rahulolematu ja lased sellel tundel enda üle liigselt võimust võtta. Leia endas üles taas avatus näha suuremat pilti, et mõista – see on vaid üks sinu elu tahk. Keskendu sellele, mis on hea ning mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Nii kulgeb kergemalt ka raskete aegade möödumine.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Suhtud ellu kui mängu. Tahad proovida erinevaid asju, samas ei soovi sa end ühegagi neist piisavalt siduda. Hoiad end emotsionaalselt tagasi ning soovid pigem eemalt asjadest osa saada. Kui see on vaid üks periood sinu elus, siis võib see aidata edasi liikuda, kuna omandad kogemusi. Kui see saab aga sinu põhiolemuseks, siis võib see hakata probleeme tekitama.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud