ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal viib sihile vaid ausus ja konkreetsus

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 31.07 – 6.08

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade kuninganna ja sauade kuus. Seda nädalat valitsevad selged ja jõulised energiad. Kui soovid saavutada suurejoonelisi eesmärke, pead olema kiire taibuga, oma otsustes kindel ning oma väljaütlemistes konkreetne. Just tänu julgele ja ausale käitumisele laabuvad asjad sinu jaoks kõige paremini ja nii väldid ka soovimatuid arusaamatusi inimsuhetes.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on maailm. Oled jõudnud mingis teatud arenguprotsessis oma elus lõppfaasi. See toob kaasa täiuse- ja õnnetunde ning saad nautida harmoonilist õhkkonda nii tööl kui kodus. Kuna eelnevalt oled pidanud läbima oma eesmärkide saavutamiseks parajalt raske teekonna, siis võid nüüd lõpuks kergendatult ohata ning saad endaga igati rahul olla.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele. Väldi ainult liigset hulljulgust ja ettevaatamatut käitumist.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued uksed. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda ning sind õnnelikuks teha

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei unusta järgida oma südame rada. Sel juhul, kui liigud ainult edu suunas, ei maitse võit pooltki nii magus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd pead hoolikalt jälgima, et sa ei salgaks oma tõelisi tundeid maha ega suruks alla sisehäält. On teemasid, mis ei lahku meie elust enne, kui hakkame nendega teadlikult tegelema. Leia endas meelekindlus ning astu julgelt vastu olukordadele ja emotsioonidele, mida tavaolukorras parema meelega väldiksid. Targem on oma probleemidele näkku vaadata, mitte neid vältida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kümme. See tähistab rõõmu ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad sinu elus praegu suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliset oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega ja energiat raiskama.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud