ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal tuleb olla realistlik ja säilitada igas olukorras kaine mõistus

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 04.09 – 10.09

Nädala üldist nägu kujundavad narr ja mõõkade kuninganna. Nüüd ootavad sind ees uued algused, kus pead hakkama saamiseks rakendama oma teravat mõistust. Sul on küllaga julgust ja suur seiklushimu, kuid peaksid siiski silmas pidama, et sa ei kaotaks reaalsustaju ning jääksid realistlike ja saavutatavate plaanide ja eesmärkide juurde. Nii suudad noppida elust parimad palad.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on sauade rüütel. Sind ümbritsev õhkkond on nüüd energiast tulvil. See tähendab, et sul on küllaldaselt toimetamist, plaanide tegemist ja asjaajamist ning lisaks sellele pead veel toime tulema ka kõikide emotsioonidega, mis sinu sisemaalimas lahvatama on löönud. Kuna oled väga tundlik ja võid kergesti plahvatada, siis hoia meeles, et eelkõige peaksid suutma säilitada rahu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala energiaid juhib sauade kuus. Nüüd saad tunda teenitud edu. Sinuni jõuavad head uudised, mida oled juba pikalt oodanud. Sind vaevanud muredekoorem hakkab tasapisi vähenema ning tunned, kuidas elu hakkab õiget rada pidi looklema. Säilita enesekindlus ja optimism ning ole tänulik selle eest, mis elu on su teele toonud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädalat iseloomustab õiglus. Nüüd tuleb sul võtta hetk ning mõelda järgi, kas oled käitunud igati ausalt ja õiglaselt. Tihtipeale kallutab emotsionaalne seotus inimese meele ühele või teisel poolele. Siinkohal peadki aru saama, kas suudad jääda erapooletuks ning hinnata vajadusel olukordi nii nagu need seda on, või tuleb sul tihtipeale mängu ka ego.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädala kaardiks on müntide kaks. Nüüd meenutab elu sulle kui oluline on olla paindlik ja avatud meelega, et toime tulla kõigi valikutega ja teha enda jaoks parimaid otsuseid. Kui suudad hoida oma meele muretu ning hindad asju adekvaatselt, siis suudad ka raskemate väljakutsetega hakkama saada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Algavat nädalat iseloomustab õnneratas. Nüüd on sinu enda teha see, kas saad sõita saatuserattaga kõrgustesse või hoopis allamäge. Pead oma otsustes olema hoolikas ning alati alustama sellest, et jääd iseenda vastu ausaks ja teed oma südame parima nõuande järgi. Sul tasub praegu jälgida ka märke ja kokkusattumusi, sest miski ei juhtu siin ilmas niisama.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Nädala võtab kokku torn. Sinu elu raputab muutus, mis paneb sind mõningaid asju ümber hindama. Oled olnud mõnusas turvalisustsoonis, kuid nüüd raputatakse sind sealt välja ning see seab sind vastakuti enda jaoks tundmatute ja uute olukordadega. See võib esialgu tunduda sinu jaoks hirmutav, kuid tegelikkuses ei ole sind midagi halba ootamas. Kui säilitad avatud meele, siis laabub ka kohanemine kergemini.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis kõige selle juurest edasi liikuma. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugevam ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest.

Lõvi (24. juuli – 23. august)
Nädala kaardiks on mõõkade äss. Oled nüüd juhitud selgest mõistusest ja kainest kalkulatsioonist. Sa ei lase end emotsioonidel kõrvale juhtida oma eesmärkidest ning just nii saavutad sa praegu edu nendes valdkondades, mille osas sul on varasemalt probleeme olnud. Hea aeg on ka uute ideede ja inspiratsiooni ammutamiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Sinu elus on praegu periood, kus rahulikku hetke on üpris raske leida. Kogu aeg on midagi ees ootamas, mida vaja teha või kuhu vaja minna. Ka emotsionaalses plaanis on praegu aktiivne aeg. Sinu elus on kas on juba, või siis on sinna lähiajal saabumas, romantika ja kirg, mis sinu meelt ja keha köidavad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Nädala võtab kokku mõõkade paaž. See toob kaasa uusi võimalusi kogemuste ammutamiseks ja enese täiendamiseks. Oled praegu pigem kainele mõistusele toetuv ja kohati ka äärmuslikkuseni kalkuleeriv. See tuleb eelkõige kasuks juhtudel, kus pead end kaitsma kellegi rünnakute eest keerulistes situatsioonides või oluliste otsuste langetamisel.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Nädalat iseloomustab karikate neli. Tunned millegipärast, et asjad ei laabu sinu jaoks nii nagu lootsid. Ei saa öelda, et midagi sinu elus päriselt pahasti oleks, pigem oled sa asjade käiguga lihtsalt rahulolematu. Võiksid olla pisut paindlikum ning hinnata seda, mis sul on. Kui annad oma nõudmistes pisut järgi, siis võid avastada, et saabunud muutused on kaasa toonud hoopis positiivseid tulemusi.

Ambur (23. november – 21.detsember)
Nädala kaardiks on sauade kolm. Kui oled oodanud õiget hetke, millal teha oma elus muutusi ja vastu võtta otsuseid, siis nüüd on selleks just paras aeg. Sinu ees avanevad mitmed uksed ning sul endal tasub teha vaid enda jaoks parim ja südamelähedaseim valik. Nüüd on sul soovi korral võimalus asuda seiklustesse, mis toovad su ellu suuri muutusi.
Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud