ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal tasub hoida silmad lahti, et märgata “kokkusattumusi” ja õnnelikke “juhuseid”

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 10.04 – 16.04

Nädala üldist nägu kujundavad karikate paaž ja täht. Sel nädalal on sind ees ootamas head ajad, mis pakuvad kosutust nii kehale kui vaimule. Tunned, et sind toetatakse ja armastatakse. Saad positiivseid impulsse nii oma pere ja sõprade käest, kui ka mujalt. Õnnelikke “juhuseid” ja “kokkusattumusi” on sel nädalal rohkem kui küllalt, hoia ainult silmad lahti ja märka neid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Nüüd pead olema eelkõige kannatlik, sest kohati võib sulle tunduda nagu oleks kätte jõudnud seisak. Õnneks see aga pole nii. Asjad kulgevad rahulikus tempos ja progress on täiesti olemas, sa pead lihtsalt olema tähelepanelik ning hindama ka väikseid edenemise märke.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate rüütel. Sind ootavad ees rõõmu täis kohtumised, põnevad ettevõtmised ja head pakkumised, millest kinni haarates saad kogeda seiklusi. Esilplaanile nihkuvad tunnetega seotud teemad ning võid tunda soovi ka kaunite kunstidega tegeleda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab Surm. Nüüd on aeg muutusteks! Alustad millegi täiesti uuega, olgu selleks uus põnev tööprojekt, mõni oodatud või ootamatu välisreis, remont või uus suhe. Igal juhul raputatakse sind nüüd mugavustsoonist välja, sest saabunud on uued olud, mis pakuvad rõõmu ja samas nõuavad pisut kohanemist.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kaks. Nüüd oled sattunud olukorda, kus sind vaevavad tõsised kahtlused selle osas, kas oled toiminud ikka õigesti ja mida edasi teha. Enda jaoks ainuõige otsuse saad sa teha ainult oma sisehäält kuulates. Kui ikkagi tunned, et tee, mida mööda käid, ei ole sinu jaoks õige, siis tee uus valik ning astu vanalt rajalt maha.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd oled sunnitud aja mõneks ajaks maha võtma. Asjad ei liigu nii kiiresti kui soovid ning sa tunned ka ise, et vajad veidi aega, et puhata ja mõtteid koguda. Kasuta aega selleks, et koostada endale plaan, mille järgi toimid. Kui lihtsalt aega surnuks lööd, pole sellest mingit kasu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Tegeled nüüd sihipäraselt oma hingeeluga ning koged ja arendad teadvustamata jõude. Oled head kontaktis oma sisehäälega ning võid seda usaldada otsuste tegemisel. Sinu kogetavad tunded on nüüd intensiivsemad kui tavaliselt ning tunned soovi nautida kauneid kunste.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab päike. Sind ootab ees suurepärane aeg, kus sulle on avatud kõik uksed, ole ainult julge ja astu sisse. Nüüd lahenevad justkui iseenesest eelnevalt õhku pingestanud ebakõlad ja arusaamatused, juhindu sisemisest tarkusest ja kogemustest, et teha kindlatel otsustel põninevaid samme. Tunned ka ise, et oled sõiduvees ning see lisab sulle veelgi enesekindlust.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd avastad endas või sind ümbritsevates olukordades konkreetseid võimalusi, mille kasutamine viib sind nii väliste kui ka sisemiste rikkusete juurde. Saad inspiratsiooni ja häid ideid, mille ellu rakendamine ei paku rahulolu ainult sulle, vaid ka sind ümbritsevatele inimestele, olgu nendeks siis töökaaslased või sinu lähedased.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuus. Liigud sujuvas rütmis ja optimistlikult edasi. Sinuni jõuavad head uudised, mida oled juba mõnda aega oodanud. Need annavad sulle positiivse impulsi, tänu millele tunned, et oled jõudnud elu tõusufaasi. Sulle saab osaks ka tunnustus ja kiitus, mille oled täieõiguslikult välja teeninud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Oled nüüd täis otsustusvõimet ja julgust. Kui oled oodanud õiget aega, et pidada maha mõni selgitav vestlus või langetada mõni oluline otsus, siis kasuta praegust aega. Sa suudad ka pingelistes olukordades osavalt ja targalt talitada, nii et saavutaksid parima võimaliku lõpptulemuse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Saad nautida harmoonilist aega, mis on täidetud turvalisustunde, armastuse ja rõõmuga. Esiplaanil on head suhted oma perekonna ja lähedaste vahel. Keskendud kodu, laste ja partnerlussuhetega seotud teemadele. Esile võivad kerkida ka eluaseme soetamise või vahetamisega seonduvad küsimused.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd saabub sinu ellu midagi sellist, mis pühib minema ligi hiilinud kevadväsimuse või alateadliku kurvameelsuse. Koged õnnetunnet ja siirast rõõmu pakkuvaid emotsioone ning oled tänulik, et keerukad ajad sinu elus hakkavad tasapisi möödanikku vajuma.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud